fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Trening: Przygotowania do Pogoni

Woytek

Wtorkowe zajęcia legionistów rozpoczęły się o godzinie 11. Na bocznym boisku stawiło się 24 zawodników, w tym aż 7 młodzieżowców. Okrojoną ze względu na reprezentacyjne powołania kadrę uzupełnili: Szymon Włodarczyk, Ariel Mosór, Łukasz Cielemęcki, Nikodem Niski, Łukasz Łakomy oraz bramkarze Gabriel Kobylak i Kacper Tobiasz. Z boku poczynaniom piłkarzy przyglądał się Łukasz Fabiański, który postanowił odwiedzić swój były klub przy okazji meczu reprezentacji Polski w Warszawie.

Fotoreportaż z treningu - 36 zdjęć Woytka

Nieobecni kadrowicze: Michał Karbownik, Walerian Gwilia, Jose Kante, Radosław Majecki, Cezary Miszta, Dominik Nagy, Marko Vesović i Maciej Rosołek. W trakcie treningu na murawie stawił się Arvydas Novikovas, który w poniedziałek zagrał cały mecz w reprezentacji. Litwin jednak jedynie przez kilkanaście minut pobiegał wokół boiska. Zabrakło też przechodzących rehabilitację Cafu i Vamary Sanogo. Indywidualnie natomiast ćwiczyli Domagoj Antolić i Ivan Obradović. Oprócz biegania, obaj mieli też lekkie zajęcia z piłkami.

fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com

Rozgrzewkę tradycyjnie poprowadził Łukasz Bortnik, tym razem skupił się na elementach związanych z mocą - było m.in. podrzucanie piłek lekarskich. Następnie zawodnicy zostali podzieleni na kilka grup. Pod okiem Aleksandara Radunovicia wykańczanie prostopadłych podań na linię pola karnego doskonalili Mateusz Praszelik, Jarosław Niezgoda, Szymon Włodarczyk i Kacper Kostorz. Inni wykonywali sprinty przyczepieni do gum, które trzymali koledzy z drużyny. Nie zabrakło także gry w dziadka.

fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com

W końcowej fazie Aleksandar Vuković zorganizował bardzo wymagającą gierkę. Bramki zostały ustawione tyłem do siebie, a zawodnicy podzieleni na dwie drużyny. Następnie część została ustawiona dookoła linii wyznaczających pole gry i nie mogła wbiegać na pole gdy rywalizowali inni. Drużyna, która odebrała piłkę na swojej połówce, musiała szybko przemieścić się na drugą stronę i próbować strzelić gola po rozegraniu piłki z kolegami stojącymi na liniach. Kilkuminutowych gierek było sporo, a w trakcie nich trener zwracał uwagę na koncentrację i odpowiednie zaangażowanie.

"Zieloni": Cierzniak - Wieteska, Andre Martins, Cielemęcki, Agra, Stolarski, Astiz, Praszelik, Niezgoda, Niski
"Szarzy": Muzyk - Luquinhas, Wszołek, Mosór, Lusi Rocha, Kostorz, Lewczuk, Remy, Włodarczyk, Łakomy

Fotoreportaż z treningu - 36 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com

,

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (13)

+dodaj komentarz
Lech - 21.11.2019 / 12:23, *.centertel.pl

Pogon - Legia 3:0

odpowiedz
Elquatro - 21.11.2019 / 20:55, *.chello.pl

@Łach: straciłeś rozum

odpowiedz
Władeczek - 19.11.2019 / 23:08, *.play-internet.pl

Maciora już sie mrozi na sobotni wieczór faken.

odpowiedz
xmen - 20.11.2019 / 12:43, *.netfala.pl

@Władeczek: U mnie już catering zamówiony i skrzynka trunków co by nudno nie było.

odpowiedz
News⚽️Legia - 19.11.2019 / 21:43, *.204.63

Ten mecz pokaże czy naprawde wszystko już zgrane....

odpowiedz
Darek - 19.11.2019 / 21:11, *.t-ipconnect.de

No prosze Obradovic juz truchta.Jeszcze zagra w tej rundzie 12 minut.

odpowiedz
PrzemoL - 19.11.2019 / 20:28, *.chello.pl

Wreszcie mecz z wymagającym rywalem. Zobaczymy czy Vuko faktycznie ogarnął ten bałagan, czy może po prostu graliśmy z tak słabymi rywalami, że nawet chcąc przegrać byśmy wygrali.

odpowiedz
Pinokio - 19.11.2019 / 19:16, *.t-mobile.pl

Proponuję przygotowania zacząć od zmiany dresu i jego noiciela.

odpowiedz
Arek - 19.11.2019 / 20:01, *.tpnet.pl

@Pinokio: a ja proponuję, żebyś spuścił wodę. Bo śmierdzisz

odpowiedz
Pio - 19.11.2019 / 20:04, *.chello.pl

@Pinokio: ale dopiero jak będzie powód czy że dlatego że jesteśmy daleko przed wami pyro zakompleksiona.20maj pamiętasz? :)

odpowiedz
Sputnik 44 - 19.11.2019 / 23:49, *.cyfrowypolsat.pl

@Pinokio: a ja proponuję zmianę forum na to z K6 - tam bedziesz odszczepieńcu szczęśliwy...

odpowiedz
eLka - 20.11.2019 / 15:14, *.centertel.pl

@Sputnik 44: Ja trolikowi Pinokio zaproponuję słownik ;)

odpowiedz
Raf - 20.11.2019 / 17:30, *.play-internet.pl

@eLka: Albo słowik jeśli to pyra;-)

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.