Filip Matczak - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Matczak: Powinniśmy być źli na siebie

Hugollek, źródło: Legionisci.com

- Mecz nie potoczył się tak jak byśmy chcieli. Sam jestem zły na siebie, że w ogóle pozwoliliśmy na to, żeby tak wyglądało to spotkanie. Powinniśmy wygrać ten mecz - myślę, że byliśmy w stanie, ale nie zrobiliśmy tego. Powinniśmy być źli na siebie i czuć niedosyt - powiedział po porażce z węgierską drużyną Filip Matczak.

- Rozgrywki pucharowe pozwalają nam zebrać dużo doświadczenia. Mecz z Bekken Bears przegraliśmy tutaj jednym punktem. W Finlandii mieliśmy dwie dogrywki, choć już znacznie przegrywaliśmy. Nie poszła nam w zasadzie tylko rywalizacja z Węgrami. Zabrakło nam chłodnych głów i doświadczenia w końcówkach.

- Nie ma co też ukrywać - sporo czasu gramy z kontuzjami i nie jest to takie proste, gdy cały czas traci się zawodników i ta liczba ciągle rośnie. Skład jest coraz bardziej okrojony, pozostali zawodnicy są coraz bardziej eksploatowani i to czuć w nogach. Gra się ciężej, ale nie chcę jakoś bardzo się tym tłumaczyć, bo jesteśmy profesjonalistami i musimy to brać na swoje barki i korzystać z tego co mamy na boisku.

- W sobotę będziemy chcieli wygrać z Polpharmą bo... pora zacząć wygrywać mecze w polskiej lidze.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.