Jakub Sutryk - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Sutryk: Forma nam nie dopisuje

Hugollek, Maciej Frydrych , źródło: Legionisci.com

- Jak sam wynik wskazuje, mecz nie potoczył się po naszej myśli. Przed nami kolejka przerwy więc na pewno chcieliśmy stworzyć sobie większy bufor w tabeli. Nie jestem pewny jak teraz wygląda tabela, a wiem że z Metrem i Augustowem jesteśmy blisko. Były nawet mecze przegrane przez nas w których pokazaliśmy się z lepszej strony niż w rywalizacji z Augustowem. Niestety mam wrażenie, że forma nam nie dopisuje ostatnimi czasy. Nie spodziewaliśmy się łatwego meczu, sama ich pozycja w tabeli pokazywała, że trzeba na nich uważać. Szkoda, że wszystkie sety skończyły w miarę wyrównanie, a jednak żadnego nie wygraliśmy. Na pewno w rundzie rewanżowej będzie trzeba się zebrać i pokazać swoją siłę, którą mieliśmy na początku sezonu - powiedział po meczu Jakub Sutryk.

- Z mojej perspektywy mogę powiedzieć, że cieszę się, że trzeciego seta zacząłem w pierwszej szóstce. Chciałem pomóc drużynie na tyle ile się da. Przy pierwszej serii moich zagrywek udało nam się odskoczyć na parę punktów. Liczyliśmy, że uda nam się utrzymać tan dystans do końca seta, jednak nasza gra w międzyczasie zaczęła się kruszyć. Była w nas wiara, że można dociągnąć ten mecz do tie-breaka, jednak się nie udało.

- Będziemy musieli popracować nad mobilizacją wewnątrz drużynowa, żebyśmy wszyscy się spięli, a nasza gra wyglądała jednolicie. Najbliższy mecz gramy z Bestiosem Białystok, mamy czas aby się na niego przygotować.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.