2019-11-28 | kalendarz NS - fot.
REKLAMA
REKLAMA

Kalendarze od NS-ów i Dobrych Ludzi

Bodziach - Wiadomość archiwalna

Jeśli myślicie o prezencie na Mikołajki, bądź zbliżające się Święta, jednym z najlepszych rozwiązań będzie zakup legijnego kalendarza od Nieznanych Sprawców, bądź Dobrych Ludzi. W pierwszym przypadku wesprzecie ruch ultras, w drugim pomoc dla Centrum Zdrowia Dziecka i inne szlachetne akcje. NS-i swoje kalendarze (35 zł) oraz vlepki (10 zł) sprzedawać będą w najbliższy czwartek w godzinach 18:30 - 20:00 w Źródełku. Kalendarze można zamawiać także wysyłkowo - należy na maila KalendarzeNS2020@wp.pl wysłać dane do wysyłki (imię, nazwisko, adres) oraz liczbę sztuk. Zwrotnie otrzymacie szczegóły płatności oraz informację o wysyłce.

Bajkowe kalendarze na rok 2020 od Dobrych Ludzi (35 zł) można nabywać również wysyłkowo - zamówienia można składać tutaj. Inna forma prezentu świątecznego to zakup zestawu w postaci kalendarza, szalika DL oraz kompletu 20 vlepek (4 wzory po 5 szt.) w cenie 75 złotych.


REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.