Wisła Płock przy Ł3 w grudniu 2016 roku - fot. Legionisci.com
REKLAMA

Kibice z Płocka przyjadą autokarami

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Kibice Wisły Płock w najbliższą sobotę przyjadą na Łazienkowską autokarami oraz samochodami. Kibice z Płocka już od jakiegoś czasu mobilizowali się na dwa ostatnie wyjazdy - do Gdańska i Warszawy, oferując promocję "2 wyjazdy w cenie 1". W Gdańsku kibiców z Płocka było niespełna 150 osób, przy Łazienkowskiej będzie prawdopodobnie trzykrotnie więcej.

Podczas ostatniej wizyty na naszym stadionie w sierpniu 2018 roku fani z Płocka obecni byli w 330 osób. W maju 2018 było ich 415, a przed dwoma laty w grudniu 2017 roku 577 osób. Zdecydowanie najliczniejszy wyjazd płocczan na nasz stadion miał miejsce drugiego grudnia 2016 roku - ich pierwsza wizyta na naszym nowym stadionie przyciągnęła do Warszawy 1221 kibiców Wisły. W trakcie tamtego spotkania zaprezentowali w sektorze gości oprawę "Akcja meczu" z wykorzystaniem pirotechniki.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.