Radosław Sobolewski - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Sobolewski: Zasłużone zwycięstwo Legii

Fumen, źródło: Legionisci.com

Radosław Sobolewski (trener Wisły): Gratuluję Legii zasłużonego zwycięstwa. Gospodarze byli bez wątpienia lepsi. To poukładany zespół i widać już rękę trenera Aleksandara Vukovicia.

Natomiast my... Cóż, walczymy dalej. Przed nami ważny mecz, bo z mistrzem Polski. Będziemy chcieli kibicom osłodzić nieco ten ostatni czas. Nie chcę się tłumaczyć niedyspozycjami... Jest jak jest i musimy sobie z tym radzić.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

+dodaj komentarz
Wolfik - 15.12.2019 / 20:42, *.mm.pl

@Ondraszek75: Wyjątki. Przyjdzie mecz z Probierzami, Stokowcami, Fornalikami i będziesz słyszał wszystko, tylko nie realną ocenę meczu.

odpowiedz
Ondraszek75 - 15.12.2019 / 19:48, *.centertel.pl

Idzie nowe ! Tydzień temu bardzo dobry trener Lavicka powiedział tak samo. Teraz Sobolewski - jeden z potencjalnie doskonałych trenerów. Bez kombinowania i szukania dziury w całym. Tacy ludzie podnoszą poziom drużyn w Ekstraklasie. Bo nie szukają tanich wymówek. Szacunek

odpowiedz
Rafix - 14.12.2019 / 23:23, *.chello.pl

@grzesiek: no tak, a co lepiej gadać o czymś o czym się nie ma pojęcia?

odpowiedz
Levinho - 14.12.2019 / 22:33, *.tpnet.pl

Tak jak nie lubiłem Sobola na boisku tak wypowiedź, trenera Sobolewskiego konkretną. Legia wygrała zasłużenie bo była lepsza. Ot i wszystko. Nie jakieś tam dyrdymaly w stylu - wynik za wysoki, nie miałem połowę składu, czy byliśmy pod grą..

odpowiedz
grzesiek - 14.12.2019 / 22:18, *.centertel.pl

powiedział co wiedział:D

odpowiedz