fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Kostorz: Dobrze zaczęliśmy mecz

Hugollek i Wiśnia, źródło: Legionisci.com

- Dobrze zaczęliśmy mecz, prowadziliśmy grę. W drugiej połowie oddaliśmy trochę pola przeciwnikom, czego efektem były dwa stracone gole - powiedział po meczu z Zagłębiem Kacper Kostorz

- Nie chcę mówić na gorąco, dlaczego w drugiej połowie zagraliśmy słabiej. Na analizę przyjdzie jeszcze czas. Wszystko trzeba przemyśleć.

- Święta będę spędzał z rodziną. Chcę ten czas miło spędzić w domu. Na nowy rok trzeba nam życzyć dobrej pracy na obozie i samych sukcesów.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
Haha - 21.12.2019 / 13:04, *.master.pl

Zaraz Majecki powie "nic się nie stało" a Vuko to była zwycięska przegrana bo przecież nadal jest 1 miejsce

odpowiedz
Hehe - 22.12.2019 / 17:42, *.chello.pl

@Haha: bylo. Minelo, chlopak wierzmy ze zmadrzal. Szczytem szczytow zas pozostanie wypowiedz prezesa "mistrzostwo sie nie oplaca"

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.