Jarosław Niezgoda - fot. Marcin Banaszkiewicz
REKLAMA

Niezgoda trafi do MLS?

Wiśnia, źródło: Twitter

Wraz z początkiem nowego roku nasilają się transferowe doniesienia. W czwartek Janekx89 na Twitterze poinformował, że znalazł się kolejny chętny na zakup Jarosława Niezgody. Tym razem chodzi o klub ze Stanów Zjednoczonych, a konkretnie Portland Timbers. Przedstawiciele tej drużyny w najbliższych dniach mają przylecieć do Warszawy na rozmowy odnośnie transferu.

Jarosław Niezgoda jest zdecydowanie najbardziej rozchwytywanym zawodnikiem Legii. Od kilku miesięcy spekuluje się do jakiego zagranicznego klubu trafi w zimowym oknie transferowym. Miesiąc temu najbliższej było mu do rosyjskiego Dinama Moskwa. Wątpliwym jest, aby napastnik odszedł z Legii za mniej niż 5 milionów euro.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (87)

+dodaj komentarz
noajak - 05.01.2020 / 11:14, *.t-mobile.pl

I tak nie będzie Mistrzostwa. Nie mamy porządnej drużyny i długo nie będziemy mieć. Marnotrawimy kasę na niektórych pseudo pilkarzykow. Czasami zastanawiam się czy to wina Vuko do końca, bo te rozkapryszone i rozpieszczone dziewczynki maja tylko wymagania i nie potrafią grać dobrej piłki. Na Jarku nie zbuduje się drużyny, czy na klepiacym tylko dziobem Jedzy.

odpowiedz
:D - 04.01.2020 / 14:06, *.orange.pl

Każdy się podnieca Niezgodą a on sam już nie chce grać w Legii

odpowiedz
:) - 04.01.2020 / 17:27, *.chello.pl

@:D: gowno wiesz i w dupie byłeś a co dopiero wiedziec co Jarkowi sie chce a co nie chce, idź snuc swoje teorie kolegom z oddziału

odpowiedz
:D - 04.01.2020 / 17:57, *.orange.pl

@:) : haha wspomnisz moje słowa, jego zachowanie po meczu kiedy na pytanie "zostań" odwrócił głowę i odszedł. W wywiadach też cały czas na pytanie czy chce odejść nie odpowiada "nie" tylko wykręca kota ogonem :D

odpowiedz
pk - 04.01.2020 / 23:26, *.tpnet.pl

@:) : Bądź chłopak

odpowiedz
grzesiek - 04.01.2020 / 13:40, *.centertel.pl

Smutne to bracia ale mam przeczucie ze lada dzien gruchnie info o sprzedazy ktoregos zawodnika a mega szkoda bo swietny team powstal u nas i w tym miejscu DDZIEKUJE WAM PILKARZE ORAZ PRZEDE WSZYSTKIM TRENERZE ZA STYL W JAKIM LEGIA GRALA NA JESIENI. TAK WLASNIE MA GRAC LEGIA

odpowiedz
Normalny człowiek - 04.01.2020 / 12:37, *.t-mobile.pl

Wątpię, żeby Jarek chciał do MLS odejść. To było by nielogiczne, jeśli myśli o karierze piłkarskiej. A ma prawo myśleć

odpowiedz
Farme(L) - 04.01.2020 / 09:15, *.02.net

Rozpacz jak po Carlitosie już się zaczyna. Też miał być nie do zastąpienia.
Jarek chce odejść, co dawał do zrozumienia w wywiadzie, więc na siłę nikogo nie zatrzymamy.
Klub chce zarobić co zrozumiałe, bo nie wiadomo co będzie za rok, a kasą nie sramy. Pójdzie gdzieś odbije się od ściany i wróci jako gwiazda ligi.
Co do Angulo, to sceptyczny jestem do zatrudniania emerytów, choć ma to swoje plusy. Na nasza ligę wystarczy. W zimie i tak nic sensownego nie kupimy. Ma to napewno plus taki, że jest doświadczony i przy nim młodzi będą mogli czegoś nauczyć. Jako trzeci czwarty będzie OK. Choć jeśli myślimy o pucharach, a mam nadzieję, że myślimy poważnie, to coś do lata trzeba wymyślić lepszego, no chyba, ze młodzi odpalą.

odpowiedz
Tomek 82 - 04.01.2020 / 15:05, *.play-internet.pl

@Farme(L): Na pewno piszemy oddzielnie kolego inteligentny

odpowiedz
Farme(L) - 04.01.2020 / 15:53, *.virginm.net

@Tomek 82: Dziękuję za inteligentne zwrócenie uwagi kolegi na tak karygodny błąd. Chciałbym jednak zauważyć, że w budowie zdań występują również znaki interpunkcyjne. Ja ze swojej strony zrobię wszystko, by w przyszłości się poprawić. Pozdrawiam :)

odpowiedz
Tomek 82 - 04.01.2020 / 20:34, *.play-internet.pl

@Farme(L): również pozdrawiam

odpowiedz
Mateusz z Gór - 04.01.2020 / 08:35, *.inetia.pl

Niezgoda powinien odejść za nie mniej niż 7,5 mln euro i to tylko wtedy, gdy gotowy będzie jego następca. I to nie jakiś Angulo, Abreu czy Congo, ale Rosołek, Włodarczyk, czy na kogo się tam stawia w rezerwach.

odpowiedz
Legia⚽️News - 04.01.2020 / 04:16, *.204.39

Za wcześnie I za grosze...Mr miodUski ..wstyyd...

odpowiedz
:) - 05.01.2020 / 08:53, *.chello.pl

@Legia⚽️News: ten chyba jeszcze trafiony lekko

odpowiedz
Kibic - 03.01.2020 / 23:47, *.84.166

Szkoda go do MLS

odpowiedz
lux - 03.01.2020 / 20:19, *.chello.pl

No i to jest propozycja, a nie tam Rosja... Jarek, pakuj walizki i w samolot. Życie ma się jedno ;D

odpowiedz
adek - 03.01.2020 / 18:42, *.tpnet.pl

i to jest właśnie cała kwintesencja polskiej myśli szkoleniowej...
z takim podejściem to nie zarobimy i nic nie zbudujemy

odpowiedz
grzesiek - 03.01.2020 / 13:16, *.centertel.pl

Styczeń 2020
Ktoś w klubie ryknął na cały budynek:
PO CO LEGII JAKIŚ NIEZGODA SKORO MAMY JOSE KANTE i wraca z wypożyczenia SONOGO z sosnowca.

Minęły 2 lata:

Jarosław Niezgoda były piłkarz Legii Warszawa obecnie jeden z najlepszych napastników ligi rosyjskiej, występujący obecnie w Dinamo Moskawa przechodzi do Bayernu Monachium za 20 mln euro. Ma zastąpić tam Roberta Lewandowskiego.

odpowiedz
Elquatro - 03.01.2020 / 14:26, *.chello.pl

@grzesiek: jakie to czerstwe.

odpowiedz
m4 - 03.01.2020 / 16:11, *.51.162

@grzesiek: jak mu w MLS zrobia cardio to zostanie u nas na wieki ;)

odpowiedz
kibic Legii od zawsze - 03.01.2020 / 13:06, *.chello.pl

Nie przesadzajcie z tą rozpaczą po odejściu Jarka Niezgody.....wielu z was pisało,że to szklany piłkarz,że Kante lepszy,o Carlitosie nie wspominając! Zobaczymy,czy Kostorz z Rosołkiem zrobią postępy. Przecież oczywiste jest,że Jarek w rozgrywkach międzynarodowych różnicy wielkiej nie zrobi a na naszą ligę powinni wystarczyć pozostali!Jest w zasięgu Legii kilku obiecujących piłkarzy - poczekajmy ,co czas pokaże.Osobiście powiem - byle nie Angulo!!!! Weteranów w Legii dość.....
Również nieszczęścia nie będzie po sprzedaży Majeckiego - Cierzniak nie jest gorszy a Muzyk jest nadzieją na przyszłośc!
Ważne jest,żeby w przerwie zimowej odpowiednio się wzmocnić bo to ważne dla zgrania piłkarzy!
Myślę,że p.Mioduski nie sprzeda szybko Karbownika,bo jego wartość szybko rośnie!Przykład Szymańskiego powinien być nauczką - po pół roku gry zagranicą jest wart dwa razy więcej!A ilu z Was go krytykowało!
Trochę optymizmu,nie zawsze sukces przychodzi natychmiast! Warto zbudować silne podwaliny pod mocną Legię a to musi potrwać.Bo zatrudnianie młodych polskich piłkarzy jest dobrym i perspektywicznym działaniem na finanse klubu!Dopiero po stabilizacji finansowej będzie czas na ewentualne zakupy "orłów" .
Tyle od wiecznego optymisty w nowym roku!!!!!!!

odpowiedz
Szelka - 03.01.2020 / 21:51, *.chello.pl

@kibic Legii od zawsze: niestety, jak dowodzi praktyka, wieczny optymizm nie jest konstruktywny i niejednokrotnie uniemożliwia racjonalne myślenie i w końcowym efekcie podejmowanie trafnych decyzji. Sorry Kolego za mało radosną próbę sprowadzenia Ciebie na ziemię, ale to właśnie tak się kręci, również w pierwszych optymistycznie uzasadnionych dniach noworocznych...

odpowiedz
Jozz-men - 03.01.2020 / 12:38, *.tpnet.pl

Jarek odejdzie i znów będzie szukanie.

odpowiedz
jasio865 - 03.01.2020 / 12:35, *.play-internet.pl

Prezes!!na co czekasz ,sprzedaj wszystkich!! a że nie będziedzie sukcesów i wyników?co to właściwie Cie obchodzi??!!Toz to jest biznes a nie warcaby!!A kibice???Też nie obchodzą Cię!!!!

odpowiedz
xmen - 03.01.2020 / 12:03, *.tpnet.pl

A kto to jest Janekx89? To jakieś zaufane źródło informacji?

odpowiedz
BRL - 03.01.2020 / 19:38, *.chello.pl

@xmen: to jest jakiś anonim z tweetera, ktory cholera wie czemu jest na serio świetnie poinformowany i niech mnie ktoś poprawi, ale chyba się nie zdarza, a już na pewno rzadziej niż pismakom, które napierają plotkami jak leci, by się ilość wyświetleń zgadzała, żeby jego wiadomości były wyssane z palca.

odpowiedz
x - 03.01.2020 / 20:09, *.62.89

@xmen:

Jak Ty nie wiesz kto to jest Janekx89 , to ty się musisz interesować piłką od wczoraj.

odpowiedz
xyz - 03.01.2020 / 21:04, *.tpnet.pl

@x: piłką interesuję się od 25 lat i też nie wiem kto to Janekx89, oprócz tego, że jego wieści się potwierdzają. A więc chętnie się dowiem.

odpowiedz
Anonimowy pracownik klubu - 03.01.2020 / 10:09, *.chello.pl

Dla mnie to on może iść nawet do NBA.
Aby tylko w kasie sie zgadzało.

odpowiedz
Zu(L)us - 03.01.2020 / 08:35, *.centertel.pl

Dzieci myślcie logicznie. Proszę.

odpowiedz
Zu(L)us - 03.01.2020 / 08:30, *.centertel.pl

Do kaktus . Żeby grać w pucharach potrzeba napastników. A kogo kupisz w zimie? Ogarnij się.

odpowiedz
kaktus - 03.01.2020 / 11:37, *.com.pl

@Zu(L)us:
nieważne kogo kupisz latem to ma małe szanse na wejście do zespołu.
Prześledź sobie pucharowe, letnie mecze Legii.
Nieważne kogo Legia kupowała i tak grała składem z poprzedniego sezonu...
Ogarnij się :)

odpowiedz
Zu(L)us - 03.01.2020 / 08:22, *.centertel.pl

Myślę że powinien zostać do lata. Pomoże LEGII a być może jego wartość wzrośnie dwukrotnie.

odpowiedz
mierika - 03.01.2020 / 07:54, *.vectranet.pl

amiarykjańska

odpowiedz
atmosferic - 03.01.2020 / 00:26, *.orange.pl

Mam nadzieje ze zostanie do konca sezonu, wpiew tytul potem transfer. Nikogo zima nie sprzedawac! A wrecz dokupic.

odpowiedz
kaktus - 03.01.2020 / 00:40, *.tpnet.pl

@atmosferic:
Jeżeli go sprzedawać to TERAZ a nie latem. Celem Legii jest granie w europejskich pucharach.
Teraz jeszcze jest szansa na wprowadzenie do drużyny nowego napastnika. Latem nie ma na to czasu.

Ps. Lepiej by było zaryzykować i nie sprzedawać go przez najbliższy rok i puścić go przyszłą zimą. Nie wiadomo niestety czy klubowi by starczyło kasy na funkcjonowanie przez tak długo czas bez wpływów z transferów

odpowiedz
Arek - 02.01.2020 / 23:25, *.tpnet.pl

Jeśli dadzą z 5 baniek, to Niezgoda poleci. Tylko jeśli to nie są jaja z tym Angulo, to Mioduski niech po same kudły okopie się w perzu. Isabela Coproviao z Portugalii też tu kopiowali.

odpowiedz
Sawo - 02.01.2020 / 23:10, *.t-mobile.pl

To bardzo ciekawy zawodnik. Absolutna gwiazda ligi slowenskiej. Konczy mu sie kontrakt jest w dobrym wieku i rowniez jest reprezentantem kraju.

https://www.transfermarkt.pl/stefan-savic/profil/spieler/120192

odpowiedz
Sawo - 02.01.2020 / 23:06, *.t-mobile.pl

Co do krola strzelcow ligi estonskiej to popieram sugestie. Juz od jakiegos czasu go obserwuje. To reprezentant kraju i ma tylko 20lat srzelil 44 bramki w 38 meczach i podobno mocno zabiega o niego lech i jaga. Kosztuje grosze wiec nie widze argumentow na nie.

odpowiedz
Pablo33 - 02.01.2020 / 21:58, *.tpnet.pl

Ondrej Duda odchodzi z Herthy.
Król strzelców ligi estońskiej za grosze do wzięcia.

odpowiedz
Wolfik - 02.01.2020 / 23:00, *.mm.pl

@Pablo33: Na Dudę nas nie stać. A strzelec z ligi estońskiej nas raczej nie zbawi...

odpowiedz
Andy - 02.01.2020 / 21:46, *.tpnet.pl

Vuko w Zniczu Pruszków w roczniku 2004
Masz przynajmniej trzech Niezgodow
Trzech Lewczokow i jednego Jedzę
Nie mosisz daleko szukac

odpowiedz
Wasyl - 02.01.2020 / 21:39, *.tpnet.pl

CARLITOS WROC. PLIS!!!!!!!
VUKO ZACZNIJ MYSLEC Przecież NIE JETES GLUPI

odpowiedz
Radek - 02.01.2020 / 21:19, *.versatel.nl

Nawet jak go sprzedadzą za 100mln to i tak prezes to zdefrauduje i będzie biadolenie o zadłużeniu .Przecież pensja dla 20 grajków jest ponad siły dla tak dużej istytucji

odpowiedz
I tak powiem, ze polowe.... - 02.01.2020 / 20:32, *.chello.pl

Problem nie tkwi w Angulo, bo on strzelał tam i tu bedzie strzelał. Problem w tym ze pan Radek Kucharski to taki dyrektor sportowy ze jak juz nie ma trenera z zagranicy to nie ma zawodnikow skad sciagnac tylko krajowi.

odpowiedz
eeech - 02.01.2020 / 20:17, *.centertel.pl

i tak w kółko... jak się znajdzie dobry grajek do zaraz na handel! Się później dziwić, że Polska piłka jest w jednej wielkiej D.... i żadnych sukcesów klubowych na europejskich salonach

odpowiedz
Wolfik - 02.01.2020 / 23:01, *.mm.pl

@eeech: Dokładnie...

odpowiedz
S-L-S - 02.01.2020 / 20:12, *.plus.pl

Kiedy na stronie pojawi się "Przyjdą " ,"Odejdą " ,"Odeszli " .! Philipps już odszedł .

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 02.01.2020 / 19:43, *.vectranet.pl

Sprzedawać, dopóki zdrowy i ma dobrą serię strzelecka. Gdzie mu tam do Carlitosa.

odpowiedz
lagerta - 02.01.2020 / 21:41, *.centertel.pl

@Trener Bramkarzy: na hooyu się znasz

odpowiedz
Ale jaja - 02.01.2020 / 19:33, *.pognet.pl

Musi sobie zadać pytanie czy kariera i pieniądze zostając w Europie czy emerytura w mls
Szkoda by bylo bo potencjał większy niż Lewandowski sprzedanie go za kwotę poniżej 10 ml € porażka dla władz klubu

odpowiedz
Rozsądek - 02.01.2020 / 19:00, *.chello.pl

Koledzy nie ma teraz piłkarzy nie na sprzedaż. Nie chodzi tylko o Legie. Taki świat. Ważne żeby były to dobre pieniądze. Jak na naszą Ligę 5 mln euro na czysto brzmi dobrze. Jarek jest super napastnikiem, życzę mu jak najlepiej ale fakt jest taki że znaczna część kariery się leczył. Wszyscy zakładają optymistycznie że nie wrocą dolegliwości pleców, serducha itd. Bez względu na to gdzie będzie grał żeby tak było. Tylko że Ci którzy mają go kupić też o tym wiedzą więc nie dadzą 10 mln bo nie są głupi, za duże ryzyko.

odpowiedz
Wolfik - 02.01.2020 / 23:10, *.mm.pl

@Rozsądek : Kolego, chyba wszyscy rozumiemy że teraz każdy jest na sprzedaż. Chodzi o to, by najpierw zdobyć mistrza i awansować wreszcie do LE. Po tym awansie mozna sprzedawać, bo coś byśmy tym awansem zarobili. A tak - kolejny dobrze funkcjonujący trybik wypadnie. Trzeba Jarka kimś zastąpić. Ten ktoś może wypali, a może nie. Czasu na wkomponowanie prawie nie ma.

A tak na marginesie....skoro Leśny z Miodkiem i Wandzlem przesrali ponad 20mln euro za LM plus transfery, to co to jest te 5 mln? Wsiąknie jak kamfora. Craxsa sprzedała kapustke za rekordową kasę i co? Poszli do przodu? Ide o zakład się, że po tej kasie już dawno śladu nie ma. I u nas będzie tak samo. I tak w kółko.

odpowiedz
Jasio - 02.01.2020 / 18:54, *.edu.pl

Hejtuję Loczka, bo kupuje młodych polaków z ŁKSu, a sprzedaje Niezgodę! Panie prezesie, a gdzie podstarzałe gwiazdy z zachodu?!!! Młodymi mistrzostwa się nie zdobędzie! Loczek kup chociaż Igora Angulo, albo odejdź1!!

odpowiedz
Książę Nocy - 02.01.2020 / 18:50, *.inetia.pl

A to dopiero początek demontażu Legii. Szkoda bo pojawiła się iskierka nadziei, że staniemy się za jakiś czas poważnym klubem.

odpowiedz
Wolfik - 02.01.2020 / 22:59, *.mm.pl

@Książę Nocy: Też miałem taką nadzieję. Myślałem, że Mioduski chociaż do maja wytrzyma... Ale jak widać, parcie na szkło silniejsze. Niestety, bez zagranicznego współwłaściciela nigdy niczego solidnego nie zbudujemy. A takiego nie znajdziemy bez gry w pucharach. A w pucharach nie zagramy, bo za chwilę pozbędziemy się kolejnego ważnego zawodnika. I tak w kółko, do usrania....

To własnie kiedyś miałem na myśli.

odpowiedz
Kiwi - 02.01.2020 / 18:41, *.chello.pl

Angulo ma przyjść z Górnika jak Niezgoda odejdzie

odpowiedz
Rudy - 02.01.2020 / 18:33, *.chello.pl

My kibice nie o takom Legie żeśmy walczyli panie Szopen

odpowiedz
Balde - 02.01.2020 / 23:17, *.178.78

@Rudy:
Widać walka nie pozwoliła poznać pisowni rodzimego języka.

odpowiedz
Elquatro - 03.01.2020 / 10:34, *.chello.pl

@Balde: o inteligent

odpowiedz
Tom i Jerry - 02.01.2020 / 18:30, *.chello.pl

American boy
American joy
Zabierze cie tam
Gdzie slonca blask!!!

odpowiedz
Vuko WON - 02.01.2020 / 18:12, *.vectranet.pl

Sprzedać tego szklanego człeka. Większość czasu i tak był na L4.

odpowiedz
I tak powiem, ze polowe.... - 02.01.2020 / 18:28, *.chello.pl

@Vuko WON: wyjazd stad pajacu

odpowiedz
Elquatro - 02.01.2020 / 18:35, *.t-mobile.pl

@Vuko WON: weź kartkie i notuj co pan profesor życia ci rzecze synek: "zdrowie jest najważniejsze".

odpowiedz
Andrew Gołota - 02.01.2020 / 18:39, *.t-mobile.pl

@Vuko WON: co bylo a nie jest nie pisze sie w rejestr

odpowiedz
Sawo - 02.01.2020 / 18:00, *.cyfrowypolsat.pl

Dochodza mnie niepokojace informacje ze Legia za Jarka chce Angulo...

odpowiedz
Hehe - 02.01.2020 / 18:38, *.t-mobile.pl

@Sawo: powiem tak, nie pier...

odpowiedz
Sawo - 02.01.2020 / 19:18, *.t-mobile.pl

@Hehe: kolego cos jest na rzeczy bo coraz wiecej osob o tym pisze na twitterze.

https://mobile.twitter.com/k_stanowski/status/1208463703684894721

https://mobile.twitter.com/majkel1999/status/1208488987163348997

odpowiedz
jo - 02.01.2020 / 22:29, *.tpnet.pl

@Sawo: czytaj dalej super express...

odpowiedz
Sawo - 02.01.2020 / 22:49, *.cyfrowypolsat.pl

@jo:
A Ty co czytasz?

odpowiedz
:) - 03.01.2020 / 10:14, *.chello.pl

@Sawo: w dupie mam co piszą jakies zj...y w internecie :)

odpowiedz
Dylu - 02.01.2020 / 17:47, *.klikom.net

Czy ja wiem..? Sprzedać za dobrą kasę tak szklanego zawodnika to sztuka. Jest ogromne prawdopodobieństwo, że zaraz znowu dozna kontuzji, a 5 baniek drogą nie chodzi. Myśle, że odejdzie.

odpowiedz
Sawo - 02.01.2020 / 17:00, *.cyfrowypolsat.pl

Bardzo dobry ruch. Powrot Carlitosa coraz bardziej realny.

odpowiedz
Sputnik 44 - 02.01.2020 / 17:58, *.cyfrowypolsat.pl

@Sawo: Carlos nie ma tu wstępu!

odpowiedz
Po(L)ubiony - 02.01.2020 / 16:59, *.chello.pl

Teraz trochę poważniej. Ale tylko trochę. Pogoń sprzedała Buksę, my - Niezgodę, Leszek odda Gytkjera... Niech się wszyscy umówią, że sprzedają napastników, a na szpicy będą grać ... bramkarze. Gorzej nie będzie, a na stadiony przyjdą obok kibiców, także ci, którzy roznamiętniają się w kabaretach. To co wyprawia się u nas na zielonym, coraz mniej przypomina futbol, nich będzie chociaż wesoło.

odpowiedz
Wolfik - 02.01.2020 / 23:14, *.mm.pl

@Po(L)ubiony: Kolego, to nie kabaret, to tragifarsa.

odpowiedz
kaszex79 - 02.01.2020 / 16:56, *.telkab.pl

No i niema (Nie)zgody. Powodzenia.

odpowiedz
Hutnik - 02.01.2020 / 16:54, *.orange.pl

Jaki menager taki klub! brawo citko! Tam sie rozwinie tylko kasa sie liczy a nie dobro pilkarza

odpowiedz
miet - 02.01.2020 / 16:49, *.wananchi.com

zlotem zaplaca to Jarka zabiora.
ustawi sie chlopak na cale zycie
liga milsza, po uralu biegac nie bedzie..

odpowiedz
I tak powiem, ze polowe.... - 02.01.2020 / 16:31, *.chello.pl

Good luck i adios w takim razie...

odpowiedz
Po(L)ubiony - 02.01.2020 / 16:31, *.chello.pl

W Oregon leje ze 300 dni w roku. Wybrałbym coś o lepszym klimacie.

odpowiedz
lucho_83 - 02.01.2020 / 16:20, *.chello.pl

Taaa, najlepiej wszystkich sprzedać....

odpowiedz
bat - 02.01.2020 / 16:11, *.orange.pl

Nie ma zgody na takie podchody. Oby kolejni spekulanci się przeliczyli!

odpowiedz
(L)eo - 02.01.2020 / 15:55, *.t-mobile.pl

Będziemy największymi frajerami everr jak sprzedamy Jarka teraz,gdy wszystko zaczyna nareszcie funkcjonować tak jak powinno.

odpowiedz
Snowman - 02.01.2020 / 17:13, *.plus.pl

@(L)eo: Niestety fakty są takie, że mamy prezesa gołodupca i sprzeda wszystkich, za których uzyska kilka monet więcej. Karbownik także pójdzie za około 7-8 melonów. Tyle w temacie...

odpowiedz
Wolfik - 02.01.2020 / 23:12, *.mm.pl

@(L)eo: Kolego, sprzedamy i jeszcze odtrąbimy sukces. A że później będziemy drżeć czy doczłapiemy do mistrza, to inna bajka. Kogo to zresztą obchodzi poza nami....

odpowiedz
zaba285 - 03.01.2020 / 01:17, *.lukman.pl

@Wolfik: prezes kiedyś powiedział, że mistrzostwo niekoniecznie się opłaca, ważne aby się do pucharów dostać a to przecież można i z 2 miejsca a kasy za mistrzostwo nie trzeba wypłacać.......
więc będzie sprzedany. ale to akurat według mnie spoko transfer, patrząc na jego podatność na kontuzję to jest ryzyko, że znów coś mu się stanie i za pół roku przepadnie. oczywiście nie życzę mu takiego scenariusza

odpowiedz