Piotr Pyrdoł w meczu PP Zagłębie Sosnowiec - ŁKS - fot. zaglebie.sosnowiec.pl
REKLAMA

Pyrdoł przeszedł testy medyczne w Legii

Bodziach, źródło: Legionisci.com / lodz.sport.pl

Pomocnik ŁKS-u Łódź, Piotr Pyrdoł w sobotę przeszedł testy medyczne w Legii i jest coraz bliżej transferu do naszego klubu. 20-letni zawodnik ma na swoim koncie 10 występów w ekstraklasie, w których zdobył jedną bramkę oraz dwa mecze w Pucharze Polski (1 gol). Wielce prawdopodobne, że Pyrdoł poleci na zgrupowanie Legii do Turcji.

Istnieje również możliwość podpisania umowy, która obowiązywać będzie dopiero od 1 lipca - wówczas młody zawodnik najbliższą rundę spędziłby jeszcze w Łódzkim Klubie Sportowym, gdzie ma większe szanse na grę. W obecnym sezonie rozegrał 505 minut w ekstraklasie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
Loko - 08.01.2020 / 22:34, *.plus.pl

@Plaskacz - nie, to wnuk Tego Pyrdoła

odpowiedz
Korek - 08.01.2020 / 18:10, *.chello.pl

I cóż z tego wynika?! Dzisiaj już mamy środę, czyli można sądzić, że proces decyzyjny nadal w toku...

odpowiedz
autor - 08.01.2020 / 13:31, *.vectranet.pl

a na cholere on nam? no mega transfery MEGA

odpowiedz
PLK - 08.01.2020 / 23:41, *.cyfrowypolsat.pl

@autor: a jak Bereś przychodził z pyrlandii to też tak pisałeś?!!!! No chyba ze wtedy jeszcze bawiłeś się klockami?!!!!

odpowiedz
Mamut - 07.01.2020 / 20:16, *.t-mobile.pl

A może to będzie drugi Saganowski??

odpowiedz
RAFAL - 07.01.2020 / 09:03, *.orange.pl

Według mnie najlepiej by było jakby Piotr Pyrdoł był Piłkarzem Legii Warszawa od pierwszego lipca bieżącego roku. U Nas od razu musiałby walczyć o miejsce w składzie z takimi Piłkarzami jak Domagoj Antolić, Valeriane Gvilia, Michał Karbownik, Arvydas Novikovas, Dominik Nagy, Paweł Wszołek, Salvador Agra, Andre Martins, Carlos Dias, Kacper Kostorz, Mateusz Praszelik czy Lucas Linhares. Wychodzi na to, że o miejsce w składzie musiałby rywalizować o miejsce w składzie z co najmniej dwunastoma Piłkarzami bo nie wiadomo czy Legia Warszawa nie podpisze kontraktu z jeszcze jakimś Pomocnikiem albo Trener Aleksandar Vuković nie wypatrzy jakiegoś Młodzieżowca z rezerw czy niższych roczników do gry w pierwszej drużynie Legii Warszawa więc wydaje mi się, że w tym momencie Piotr Pyrdoł miałby małe szanse na grę w Klubie przy Łazienkowskiej 3 a dla Młodego Piłkarza czy ogólnie Piłkarza oprócz ciężkiej pracy na treningach najważniejsza jest gra w oficjalnych meczach bo Piłkarze krótko mówiąc muszą się ogrywać. Podsumowując w takim Klubie jak ŁKS Łódź Piotr Pyrdoł miałby na pewno większe szanse na grę w oficjalnych meczach niż w Legii Warszawa. Niech zostanie w Łodzi do pierwszego lipca bieżącego roku, ogrywa się w Ekstraklasie mając w głowie to, że od nowego sezonu będzie grał w największym Klubie w Polsce i niech odpowiednio nastawi się do tego transferu mentalnie bo już nie jeden Piłkarz nie dał sobie rady w Naszym Klubie.

odpowiedz
Plaskacz - 07.01.2020 / 07:31, *.chello.pl

To syn TEGO Pyrdoła?

odpowiedz
Hbl - 07.01.2020 / 08:37, *.plus.pl

@Plaskacz: Tak.

odpowiedz
? - 07.01.2020 / 11:38, *.chello.pl

@Hbl: kto to

odpowiedz
Lebaid - 06.01.2020 / 19:45, *.play-internet.pl

Super info. Zdecydowanie od lipca. Niech się ogrywa w Ekstraklapie i ma z tyłu głowy Legie.

odpowiedz
tomiacab - 08.01.2020 / 16:05, *.145.227

@Lebaid: 100% popieram

odpowiedz
Japson - 06.01.2020 / 18:55, *.chello.pl

Zapraszam ławeczka czeka ;)

odpowiedz