Paweł Stolarski i Sandro Kulenović - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

24. urodziny Stolarskiego

Redakcja, źródło: Legionisci.com

24. urodziny obchodzi dziś Paweł Stolarski. Do Legii trafił 14 sierpnia 2018 roku na zasadzie wymiany za Konrada Michalaka. Boczny obrońca debiut z "eLką" na piersi zaliczył na początku września 2018 roku w starciu z Cracovią, które zakończyło się bezbramkowym remisem. Dotychczas w barwach Legii rozegrał 32 mecze, w których zdobył dwie bramki - w meczu z Atromitosem oraz w starciu ze swoim poprzednim klubem - Lechią Gdańsk.

Zawodnikowi życzymy wszystkiego najlepszego!

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

+dodaj komentarz
Grzesiek - 30.01.2020 / 09:59, *.centertel.pl

Vuko pobudka to stolarski powinien grac a veso ława !!!!!

odpowiedz
Gepetto - 31.01.2020 / 01:07, *.chello.pl

@Grzesiek: dokładnie

odpowiedz
Gepetto - 28.01.2020 / 19:33, *.chello.pl

Wszystkiego dobrego, zdrowia i pierwszego składu!

odpowiedz
HAl - 28.01.2020 / 17:30, *.69.5

Najlepszego!

odpowiedz
L - 28.01.2020 / 11:57, *.tpnet.pl

Powinien częściej grać a vesovic raz na skrzydło raz na obrone.

odpowiedz
Sputnik 44 - 28.01.2020 / 11:09, *.t-mobile.pl

Wymienić Michalaka na Stolarskiego - deal roku... Zdjęcie do wymiany!

odpowiedz
:) - 28.01.2020 / 10:20, *.chello.pl

Serio zmieńcie te foto bo mi się odbiło i ulało...

odpowiedz
Hautausmaa - 28.01.2020 / 00:51, *.chello.pl

No kur... zdjęcie wszechczasów. Jeszcze to tło... "Niech nas zobaczą".

odpowiedz
Trec - 28.01.2020 / 05:36, *.chello.pl

@Hautausmaa: o co ci kiepie chodzi?

odpowiedz
Twinky winky - 28.01.2020 / 08:21, *.chello.pl

@Hautausmaa: to chyba dlatego go pogonili ;)

odpowiedz
:) - 28.01.2020 / 13:46, *.chello.pl

@Trec : co, ukrywasz się pod innym nickiem cwaniaczka z bróda

odpowiedz