fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Legia w Turcji

Kostorz i Wieteska: Ciężko pracujemy

Hagi

- Na obozie jest zdrowa rywalizacja o skład, treningi są ciężkie, ale po to tutaj przyjechaliśmy żeby maksymalnie wykorzystać te 19 dni - mówi Kacper Kostorz, a Mateusz Wieteska dodaje: - Chcę jak najlepiej przygotować się do rundy, bo może być lepiej i bardzo bym chciał, żeby tak było, bo mamy dwa trofea do zdobycia. Przez te trzy dni dostaliśmy dawkę mocnych treningów. Może nie były takie jak w Troi w Portugalii, gdzie każdy schodził wykończony i nie chciało się nic innego robić, ale dawka jest porządna. Fajnie tak mocno popracować, bo po to jest ten obóz.

- Jarek Niezgoda to bardzo dobry napastnik, taki lis pola karnego, który potrafi się znaleźć w polu karnym. Na pewno będzie go trochę brakowało, ale nie ma osób niezastąpionych. Jest Jose Kante, Maciej Rosołek, Kacper Kostorz i pewnie jeszcze klub będzie szukał napastnika. Spokojnie, mamy kim grać i jakość na tej pozycji. Nie możemy płakać za Jarkiem, życzymy powodzenia i żeby wiodło się mu jak najlepiej - mówi "Wietes".

Jesienią Kacper Kostorz tylko trzy razy w końcówkach spotkań otrzymał szansę gry od Aleksandara Vukovicia.

- Starsi zawodnicy bardzo nam pomagają. Dziś byłem w gierce z Igorem Lewczukiem i cały czas mi podpowiadał jak mam się ustawiać i co robić lepiej. W ogóle w drużynie nie ma podziału na młodych i starych - podczas obiadu siedzimy wymieszani, jest bardzo dobra atmosfera, wszyscy się szanujemy i lubimy. Jest fajnie. Na początku byłem nieznanym zawodnikiem dla trenerów, ale z czasem zostałem ustawiony na pozycję nr 9. Dobrze się tam czuję, bo zawsze na niej grałem. Cały czas staram się robić swoje i pokazać trenerowi, że zasługuję na szansę. Po odejściu Jarka Niezgody pojawiła się pewna szansa, będę robił wszystko aby ją wykorzystać - mówi Kostorz.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
PiotrŻo(L)iborz - 14.01.2020 / 19:22, *.play-internet.pl

Kustosz to ogarnie, ma papiery na granie. Będzie dobrze.

odpowiedz
Inteligent - 14.01.2020 / 14:01, *.t-mobile.pl

Ciężko to pracuje górnik w kopalni.

odpowiedz
L - 14.01.2020 / 22:50, *.tpnet.pl

@Inteligent:

odpowiedz
Chyba nie czytał raportu - 14.01.2020 / 13:46, *.chello.pl

Naiwny sympatyczny chłopak myślący, że bedzie nowy napastnik hehe

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.