fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Oficjalnie

Nagy wypożyczony do Panathinaikosu

Woytek

W poniedziałek Dominik Nagy poleciał na testy medyczne do Aten. We wtorek Panathinaikos potwierdził, że zawodnik Legii został wypożyczony do końca obecnego sezonu.

Kontrakt Węgra ze stołecznym klubem obowiązuje do 30 czerwca 2021 roku.

Do tej pory rozegrał w koszulce z "eLką" na piersi 84 mecze i zdobył w nich 13 bramek. W obecnym sezonie na murawie pojawił się 17 razy i zanotował jedno trafienie (w meczu z ŁKS-em Łódź).

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (31)

+dodaj komentarz
Mistrz - 15.01.2020 / 18:58, *.centertel.pl

Nareszcie. Teraz tylko żeby chcieli go wykupić. Nawet za symboliczną złotówkę!

odpowiedz
Grzesiek - 15.01.2020 / 16:30, *.centertel.pl

Idz i nie wracaj

odpowiedz
Alfon - 15.01.2020 / 11:42, *.orange.pl

Kilka Agentur może już zwijać pinkiel.... ehhh co by nie mówić, chłop chociaż napędzał ile mógł gospodarkę melanżowo-babową

odpowiedz
Obcy - 15.01.2020 / 09:26, *.t-mobile.pl

Ouzo i Metaxa czekają. Raj na ziemi.

odpowiedz
kaszex79 - 15.01.2020 / 08:29, *.telkab.pl

Nawet na zdjęciu zgaszony

odpowiedz
Gigi - 15.01.2020 / 08:48, *.chello.pl

@kaszex79: a co, jest przymus bycia wesolym?

odpowiedz
Wolfik - 15.01.2020 / 12:44, *.179.238

@kaszex79: E tam, wczorajszy był po prostu.

odpowiedz
kkk - 15.01.2020 / 08:29, *.47.194

ja tu w przeciwieństwie do co poniektórych w ogóle nie widziałem potencjału w tym piłkarzu,bardzo słaby grajek,nie przypominam sobie ani jednego meczu który by zagrał bardzo dobrze(możliwe że z 2-3 takie były),miał tylko chwilowe przebłyski ale to największej łamadze czasami się jakaś akcja czy gol uda

odpowiedz
Darek - 15.01.2020 / 08:21, *.t-ipconnect.de

Jednego lenia i obiboka mniej.

odpowiedz
Kruk - 15.01.2020 / 22:35, *.play-internet.pl

@Darek : o to, to!. Zgadzam się w 100 %.

odpowiedz
Pawel - 15.01.2020 / 08:15, *.amazonaws.com

Jeden klopot na najblizsze pol roku mniej

odpowiedz
Codziennie rano wstaje i mysle o tym ile jeszcze bedzie gnebil nas mioduski i kucharski - 15.01.2020 / 08:10, *.chello.pl

Mioduski męczysz nas kibiców, juz nawet żarty na twój temat są bardziej przygnębiające od trenów Kochanowskiego. Kiedy zreflektujesz sie ze jestes toksycznym wężem wysysajacym z energii nie tylko klub ale i kibicow ze zdrowia psychicznego. Chcesz sie przejechać na taczce? Malo masz hajsu? do ziemi nie zabierzesz. Gdyby nie to ze jestem nerwowy to bym pogadal z tobą inaczej ale zaraz doniesiesz wiec nie cgce brudzic sobie rąk ale ktoś cie powinien wytargac za loki hehe

odpowiedz
Codziennie rano wstaje i mysle o tym samym - 15.01.2020 / 11:19, *.virginm.net

@Codziennie rano wstaje i mysle o tym ile jeszcze bedzie gnebil nas mioduski i kucharski: swojak! Pozdrowienia!

odpowiedz
Elquatro - 15.01.2020 / 16:36, *.chello.pl

@Codziennie rano wstaje i mysle o tym samym: dzięki, pozdrawiam! Legia to My!!!

odpowiedz
Codziennie rano wstaje i mysle o tym samym - 15.01.2020 / 23:55, *.virginm.net

@Elquatro: Tylko i wylacznie ! 3m sie i oby te koszmary wkoncu sie odj...aly od nas ;) hehe

odpowiedz
Dublet 2020. - 15.01.2020 / 03:50, *.chello.pl

to nie mógł już zostać definitywnie przez Greków wykupiony???

odpowiedz
PPU - 15.01.2020 / 07:07, *.centertel.pl

@Dublet 2020.: Nie, ponieważ Grecy mają problemy finansowe i nie mieli kasy na wykupienie.

odpowiedz
I tak powiem, ze polowe.... - 15.01.2020 / 08:13, *.chello.pl

@PPU: oni ciagle maja jakies problemy

odpowiedz
Sputnik 44 - 14.01.2020 / 23:15, *.cyfrowypolsat.pl

W warszawskich klubach dzień żałoby...

odpowiedz
tomiacab - 14.01.2020 / 23:04, *.virginm.net

ale tam bida w tym PAO

odpowiedz
Arek - 14.01.2020 / 23:01, *.tpnet.pl

Ciekawe, co z nim nie tak. Bo, że ma umiejętności nie raz pokazał.

odpowiedz
Ad - 15.01.2020 / 00:49, *.play-internet.pl

@Arek: głowa do zabawy a nie do gry. Nic dziwnego, że nie możemy wskoczyć na poziom europejski skoro piłkarzom imprezy w głowach a nie treningi. Lewandowski pokazał, że ciężką pracą można daleko zajść, wiadomo, że nie każdy osiągni aż taki sukces, ale to się nazywa profesjonalizm.

odpowiedz
Doru - 15.01.2020 / 06:28, *.play-internet.pl

@Ad: Jakbyś miał treningi co drugi dzień który trwa godzinę, to też z nudów byś chodził po klubach w młodym wieku, mając za dużo kasy na koncie :)

odpowiedz
... - 15.01.2020 / 14:15, *.master.pl

@Doru: a na treningu granie w dziada

odpowiedz
NAS - 15.01.2020 / 23:21, *.centertel.pl

@Doru: ja też

odpowiedz
Władeczek - 14.01.2020 / 22:53, *.vectranet.pl

Wypasiony news na dobranoc do maciorki faken.

odpowiedz
P1916 - 15.01.2020 / 09:49, *.vectranet.pl

@Władeczek:
Z maciorą bym nie przesadzał żeby nie zawitała do Ciebie jakaś komisja do walki z nałogiem

odpowiedz
lll - 15.01.2020 / 11:24, *.virginm.net

@Władeczek: Ty to Wladku nie jestes normalny... torturujesz klawiature hehe piszac te belkoty o maciorach (1L butelkach vodki) , czy o jakis tam 100 calowych turboledach w ultra hd 8K na scianie. Ziomeczku juz nie bawisz nikogo. Zmien retoryke albo wez jedna maciorke wypij a dwie sobie podlacz pod kroplowke i wysraj watrobe wkoncu bo cie chyba mocno meczy

odpowiedz
brasu - 14.01.2020 / 22:45, *.vectranet.pl

najwiekszym problemem nagy'a jest sam nagy.
ma potencjal na granie, ale mentalnie cos jest nie hallo

odpowiedz
lucho_83 - 14.01.2020 / 22:41, *.chello.pl

Może Greckie powietrze lepiej na niego wpłynie..

odpowiedz
Mazowiecka - 14.01.2020 / 22:40, *.centertel.pl

Wracaj szybko, misiaczku :*

odpowiedz