ŁKS podczas ostatniej wizyty przy Ł3 - w marcu 2012 roku - fot. Mishka
REKLAMA

Kibice ŁKS-u przyjadą pociągiem do Warszawy

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Kibice ŁKS-u Łódź rozpoczynają zapisy na wyjazd na Łazienkowską, na mecz z Legią, który rozegrany zostanie w niedzielę, 9. lutego. Łodzianie do stolicy wyruszą głównie pociągiem specjalnym, a za przejazd w obie strony i bilet na mecz zapłacą 90 złotych. Będzie to pierwsza wizyta łodzian na naszym stadionie od marca 2012 roku, kiedy w 20. kolejce sezonu 2011/12, ŁKS przyjechał w 1200 osób z dwunastoma flagami.

Wcześniej, ze względu na budowę naszego stadionu i brak sektora gości, ŁKS parę razy nie miał możliwości przyjazdu do Warszawy. W marcu 2008 roku, ełkaesiacy pojawili się przy Ł3 w 1000 osób z pięcioma flagami. Z racji na protest prowadzony wówczas przez fanów Legii (nie licząc wymiany uprzejmości z obu stron), przyjezdni byli wtedy dobrze słyszalni.

Łodzianie pojawili się w bardzo skromnej grupie przy okazji meczu 1/8 finału Pucharu Polski pod koniec października 2007 roku, kiedy w sektorze gości stawiło się ich zaledwie 33, bez flag i dopingu.



REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (25)

+dodaj komentarz
Zygmunt - 29.01.2020 / 20:21, *.in-addr.arpa

Najgorszy jest pierdzew.

odpowiedz
stary czlowiek - 26.01.2020 / 16:26, *.upc.ie

Zapewne wiele osob komentujacych tutaj nie wie o tym ze Legionisci sa winni smierci Lkaesiaka, dawno temu zostal wyrzucony z pociagu, niestety nie przezyl... Od tamtego wydarzenia stalismy sie dla LKS kosa nr 1. Nie wielu zapewne po obu stronach pamieta te wydarzenia, wiec tak dla przypomnienia, nigdy nie bedzie nam po drodze...

odpowiedz
WhiteHooligan - 29.01.2020 / 11:09, *.mm.pl

@stary czlowiek:
bez przesady kosą nr1 dla nich jest wrwe, nasze relacje z nimi od tamtego czasu wiele razy się zmieniały. Był okres, że stosunki były neutralne aż do ich zgody z Leszkiem. Ale i tak mimo tej zgody nie jest to jakaś kosa, która uniemożliwiałaby np współprace na podłożu narodowym.

odpowiedz
Bródno - 26.01.2020 / 08:27, *.play-internet.pl

trzy literowa to łódzka ku_wa sportowa

odpowiedz
Anty - 26.01.2020 / 02:23, *.plus.pl

Czyżby miała powstać nowa koalicja bo takie lizanie doopy łksu jest wyczuwalne w wypowiedziach ?

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 25.01.2020 / 22:52, *.play-internet.pl

Łódź to jest wioska........

odpowiedz
Gibson - 26.01.2020 / 07:25, *.t-mobile.pl

@FOREVER LEGIA: Łódź to WiP ha zbita dechami

odpowiedz
Mike - 26.01.2020 / 17:10, *.net.pl

@FOREVER LEGIA: Ty tak serio? To jedno z chyba pięciu największych miast w kraju...

odpowiedz
Zzz - 27.01.2020 / 19:31, *.play-internet.pl

@Mike: hahaha, widać, żeś młody :)

odpowiedz
Autor - 25.01.2020 / 15:20, *.02.net

ŁKS ma ogarniętych "kibiców" a nie to co pierdzew.
Życzę utrzymania

odpowiedz
roben66 - 25.01.2020 / 13:42, *.207.189

Skąd wy się bierzecie....ŁKS to typowe łódzkie frajerstwo ,jechać z qurwami

odpowiedz
rob bandit - 25.01.2020 / 11:18, *.com.pl

Nie pojmuje skąd taka sympatia u Was do tych parszywych drani...c..j w du. e Łodzi tej K... ie nic nie zaszkodzi.. FORZA Legia!!!

odpowiedz
LEGIA OLIMPIA ZAGŁĘBIE - 25.01.2020 / 01:35, *.centertel.pl

Coś w tym jest bo i ja znam kilku ŁKSiaków i wszyscy z nich to dobre chłopaki. W tym meczu jednak bez sentymentów. Tylko zdecydowana nasza wygrana na trybunach i boisku wchodzi w rachubę ale utrzymania Ekstraklasy im życzę.

odpowiedz
Maszynista - 24.01.2020 / 20:47, *.play-internet.pl

Dla nich to nic nowego. Codziennie tak dojeżdżają do pracy.

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 25.01.2020 / 21:02, *.vectranet.pl

@Maszynista: Wysadzaj ich gdzieś w polu.

odpowiedz
ŻRDW - 24.01.2020 / 19:02, *.icpnet.pl

Odkąd z pyrkami trzymają to się czują mocniejsi trzeba spakować 3-0 I będzie cisza (L)

odpowiedz
Mojo jojo - 24.01.2020 / 18:27, *.t-mobile.pl

j rts i łks :D

odpowiedz
Zgoda - 24.01.2020 / 18:09, *.centertel.pl

bardziej antywidzew i ruch

odpowiedz
Prawobrzezny - 24.01.2020 / 17:50, *.play-internet.pl

LKS jest ok. Dlatego też w alergii zawsze mogli grać Lksiacy bez strachu że ich nie zaakceptuje. Np Sagan. Niech przyjeżdżają w doope dostaną. Wrócą do miasta Łodzi i niech się utrzymają. Wolę 8ch niż te dwa klubu z Krakowa

odpowiedz
Matigol - 24.01.2020 / 16:36, *.plus.pl

Tez zawsze byłem do nich nastawiony co najmniej neutralnie ale od kiedy weszli w d...pyrom i maja z nimi zgodę to strasznie się zaczęli napinać. Mam znajomego ŁKS-iaka i non stop wychwala te poznańskie bulwy pod niebiosa. Tak są nimi oczarowani ze zabrał słów. A co za tym idzie - ich niechęć do Legii wzrosła 10-cio krotnie. Wiec szykuje się bardzo intensywny festiwal piosenki wulgarnej. J...ać ich.

odpowiedz
Pab(L)o - 24.01.2020 / 15:44, *.lukman.pl

Dokładnie. Jakoś do ŁKSu nigdy nic nie miałem w przeciwieństwie do ich sąsiadów zza miedzy.

odpowiedz
kermit - 24.01.2020 / 21:32, *.chello.pl

@Pab(L)o: pełna zgoda. Bliżej nam z ŁKS-em niż z Widzewem.

odpowiedz
ZW - 24.01.2020 / 14:59, *.tpnet.pl

Czekamy ! LEGIA !

odpowiedz
(L) - 24.01.2020 / 14:53, *.tpnet.pl

Coś czuję, że bez problemu zapełnią klatkę dla gości.

odpowiedz
Prazanin - 24.01.2020 / 12:04, *.play-internet.pl

Lepszy ŁKS niz RTS....w pierwszym meczu zycze batów....a potem niech wygrywają i sie utrzymaja :)

odpowiedz