Aleksandar Vuković - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Vuković zdementował temat Jallowa. Majecki wraca w piątek

Woytek, źródło: Legionisci.com

- Lamin Jallow? Powiem szczerze, że akurat na temat tego nazwiska nic nie wiem. Sądzę, że skoro nic nie wiem, to nie do końca jest to prawdą - skomentował doniesienia spot.pl Aleksandar Vuković. Zapytaliśmy także trenera o wyjazd Radosława Majeckiego ze zgrupowania na testy. Przegląd Sportowy informuje, że jego nowym klubem ma być AS Monaco.

- Radek Majecki wyjechał do Warszawy i będzie w Warszawie w piątek. Od pierwszego treningu po zgrupowaniu będzie do naszej dyspozycji. Jego wyjazd nie był dla mnie zaskoczeniem, to jest sprawa, która toczy się od dłuższego czasu. Wszystko jest pod kontrolą.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (51)

+dodaj komentarz
Waluś - 27.01.2020 / 22:25, *.centertel.pl

Po co tyle dyskusji i lamentowania, bo to bo tamto. Twarde fakty są najważniejsze : 1- Majecki chce odejść do lepszej ligi. Ma rację patrząc na to że jest popyt na bramkarzy. 2- Klub potrzebuje kasy a cena jest jak za młodego ( jeszcze bez doświadczenia na top poziomie bramkarza ) dobra. 3- Miszta jest uważany przez większość fachowców ( pokazał też w PP, zs większy talent. A i kasa z tego transferu przyda się na wzmocnienia !!!
Ps. I żeby nikt mi nie sugerował niczego ja uważam że Majecki jest bardzo dobrym młodym bramkarzem i ksriera jest przed mim spora.

odpowiedz
bronek49 - 27.01.2020 / 18:46, *.chello.pl

za taka kase sprzedawac Majeckiego i wziąść z Arki Łotysza to najlepszy bramkarz w ekstraklasie

odpowiedz
prezio - 27.01.2020 / 17:14, *.tpnet.pl

poziom wypowiedzi na tej stronie świadczy o niskim współczynniku inteligencji tu piszących. Forum jest tak żenująco słabe i na niskim poziomie , że chyba rzadko będę zaglądał, Majecki ? my mamy jedna z najlepszych szkółek bramkarzy w eu , taka kasa biorę zaraz będzie następny . ludzie ...

odpowiedz
Krzeszczu - 28.01.2020 / 12:52, *.bredband2.com

@prezio: Popieram. To samo mowilem juz prawie 2 lata temu, a z kazdym dniem poziom idzie tylko w dol. Nie warto tutaj nic komentowac, chyba ze czlowieka wezmie jakies cisnienie na self-macho by oberwac miesem wszelakiego rodzaju serwowanego w balaklavas.

odpowiedz
tomiacab - 27.01.2020 / 12:47, *.145.75

Czyli Majecki out, a Jallow w Legii.

odpowiedz
:) - 27.01.2020 / 21:52, *.chello.pl

@tomiacab: dokladnie, zgadza sie

odpowiedz
PLK - 27.01.2020 / 12:18, *.plus.pl

Jeszcze nie tak dawno wielu narzekało na Majeckiego a teraz jest płacz bo odchodzi!!!
Faktem jest że jeżeli tylko któryś z młodych się wybije to zaraz trzeba go sprzedać bo loczek odzyska euro które włożył na załatanie dziury w budżecie!!! Ciekawi mnie też czy jak ruszy ośrodek to prezes otworzy przy nim dom aukcyjny!!! Przedstawiciele "wielkich" w Europie będą przyjeżdżać i licytować nasze młode talenty wychodzące z tegoż ośrodka!!!

odpowiedz
tomiacab - 27.01.2020 / 12:50, *.145.75

@PLK: ja tam się cieszę że odchodzi. Zawsze pisałem, że jest przeceniany i teraz też uważam, że nie trzeba wiele żeby go zastąpić. Taka kasa za niego, to jak wygrana w totka. Po cichu liczę, że zastąpi to ktoś lepszy.

odpowiedz
PLK - 27.01.2020 / 12:59, *.plus.pl

@tomiacab: Muzyk??? No bo chyba nie liczysz na Cierzniaka?!!! A może ktoś z Chorwacji, Litwy lub innej Portugalii?!!!

odpowiedz
tomiacab - 27.01.2020 / 13:33, *.145.75

@PLK: tak jaj bronił na ta chwilę Majecki, to Cierzniak jest w stanie bo zastąpić. Na najbliższą rundę to spokojnie. Poziomu nie zaniży bo Majecki wcale poprzeczki wysoko nie ustanowił. Liczę na to że Muzyk lub Miszta okaże się większym talentem.

odpowiedz
PLK - 27.01.2020 / 13:51, *.plus.pl

@tomiacab: wolę młodych... Cierzniak zawalił w końcówce poprzedniego sezonu kilka punktów!!! W sparingach bronił Muzyk więc chyba ma większe szanse... No ale Majecki wiosne ma spędzić u nas na wypożyczeniu więc pewnie mówimy o następnym sezonie... Jednak trzeba już myśleć o nim....

odpowiedz
I tak powiem, ze polowe.... - 27.01.2020 / 09:16, *.chello.pl

wiecej jaj chlopie

odpowiedz
Kriss - 27.01.2020 / 08:08, *.chello.pl

Taki trener właśnie był potrzebny Miodkowi. Potulny i zawsze zadowolony z działań zarządu i jak plują to zawsze będzie mówił że to deszcz pada.

odpowiedz
bubba - 27.01.2020 / 09:50, *.hawetelekom.pl

@Kriss: Baran jesteś i tyle. Potrzebny był trener który rozumie realia polskiej piłki a Legii w szczególności. Dla mnie to Vuković już zrobił więcej niż Pinto Jozak Kalfuric, i nie wiem kto tam jeszcze buł po drodze.

odpowiedz
:) - 27.01.2020 / 10:39, *.chello.pl

@bubba: Czerczesow, Magiera ;)

odpowiedz
Mario - 27.01.2020 / 06:44, *.timplus.net

Pan wuefista cały czas potulny. Prezes kazał w najważniejszych meczach wystawiać niezdarnego napastnika, to robił to. Zabrali mu napastnika i bramkarza, jest ok. Najważniejsze utrzymać stanowisko.

odpowiedz
Kibolek - 27.01.2020 / 09:54, *.vodafone-ip.de

@Mario: Nie zapomnijmy jeszcze o kalece novikovasie którego również usilnie wystawiał A ten plątał się o swoje nogi. Putulny pinoki- paser MIODUSKI będziemy walczyć o ligę Europy w lato jest jest paru młodych do sprzedania . MIODUSKI LICHWIARZU

odpowiedz
Mario - 27.01.2020 / 11:02, *.timplus.net

@Kibolek : Niestety nie każdy przedstawiciel nacji bałkańskiej jest honorowy i charakterny.

odpowiedz
AAA - 27.01.2020 / 00:09, *.chello.pl

Pudel !Ty to jesteś gość,szacun jak umiesz nawijać makaron na uszy razem z niejakim Kucharskim.
Uważajcie bo kłamstwo ma krótkie nogi....

odpowiedz
Wolfik - 26.01.2020 / 21:52, *.mm.pl

I dobrze. Wypożyczanie na pół roku gracza bez szans na jego wykupienie jest kompletnie bez sensu (vide Mauricio, Medeiros)

odpowiedz
Arek - 26.01.2020 / 23:51, *.tpnet.pl

@Wolfik: pewnie, że dobrze. Ja w ogóle nie wiem, co za typ i tyle kosztuje. Tego Alibeca to przynajmniej kojarzę z jakichś meczów i pamiętam, że było już nim zainteresowanie jakiś czas temu.

odpowiedz
Władeczek - 26.01.2020 / 21:27, *.play-internet.pl

Faken słabo to wygląda. Okrutnie się osłabiamy, aż nie wiem co to będzie faken. Jak tak dalej pójdzie faken to będziemy bronić się przed spadkiem. Ja już sie zastanawiam czy jechać na wyjazd do Gdańska i Poznania bo z takim składem nie bedzie co oglądać faken.

odpowiedz
Arek - 26.01.2020 / 23:48, *.tpnet.pl

@Władeczek: telewizor też sprzedaj, bo z tym składem nie będziesz miał co oglądać. Na maciorę będziesz miał za to.

odpowiedz
Mat88 - 27.01.2020 / 01:23, *.t-mobile.pl

@Arek: ...ładne ;-), a ja chciałem "Władeczkowi" po prostu odpowiedzieć tylko, że Legia Warszawa będzie Mistrzem Polski w sezonie 2019/2020.

odpowiedz
Chujciwryj - 29.01.2020 / 12:28, *.t-mobile.pl

@Władeczek: jak z ciebie jest taki kibic ze oglądasz Legie tylko wtedy jak mamy dobry skład i wygrywamy to jesteś gownem a nie kibicem

odpowiedz
RMFC - 26.01.2020 / 21:11, *.play-internet.pl

Pudel sprzeda wszystkich młodych o których tylko ktoś się zapyta. Niezgoda ok. Kontuzjogenny dobry krok ale już Majecki czy Wieteska albo Karbownik, których chętnie by sprzedał to już przegięcie. Miało być odmładzanie składu a będzie znów postarzanie

odpowiedz
Szymon - 26.01.2020 / 21:05, *.chello.pl

Zaczął się cyrk handlowy pod batutą głównego klauna o dźwięcznej ksywce PUDEL. Szkoda bo drużyna zaczęła funkcjonować. A pier..... o fazie grupowej w pucharach to jeden farmazon.Ot taki kłamliwy i fałszywy jest nasz pudelek. Teraz Jarek i Radek, a za pół roku Karbo, Martins i Bóg wie kto jeszcze. Do tego paru juniorów dołączy do pierwszej drużyny i kibel mamy gotowy tkz. EUROWPIER.......

odpowiedz
Fake Doctor - 26.01.2020 / 21:01, *.chello.pl

Zaraz, zaraz. Konkretnie. A mioduski to znalazł tych co dołki kopali pod klubem po przejęciu sterów??? Czy to był epizod schizofreni?

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 27.01.2020 / 10:43, *.247.47

@Fake Doctor: wychodzi na to, że to on kopał i dlatego się nie znaleźli. co więcej dalej kopie.

odpowiedz
Codziennie rano wstaje i mysle o tym ile jeszcze bedzie gnebil nas mioduski i kucharski - 26.01.2020 / 20:54, *.chello.pl

Trochę się cykam iść spać

odpowiedz
Luk - 26.01.2020 / 21:27, *.vectranet.pl

@Codziennie rano wstaje i mysle o tym ile jeszcze bedzie gnebil nas mioduski i kucharski:
Idź spać.Dopiero jutro odwiedzam twoją starą - będzie głośno.

odpowiedz
jego mama - 27.01.2020 / 01:02, *.tpnet.pl

@Luk: no bedziesz stekal, kupilam nowego strapona

odpowiedz
ZGL - 26.01.2020 / 19:49, *.tpnet.pl

Pewnie tak bedzie !!!

odpowiedz
Kozioł - 26.01.2020 / 19:46, *.plus.pl

Majecki- As Monaco.

odpowiedz
(L)eve(L)64 - 26.01.2020 / 19:17, *.cyfrowypolsat.pl

Arku Malażu wruć.

odpowiedz
Diablo - 26.01.2020 / 20:16, *.virginm.net

@(L)eve(L)64: no tak młody perspektywiczny

odpowiedz
Arek Malarz - 26.01.2020 / 20:24, *.virginm.net

@(L)eve(L)64: ok, już wyjerzdżam.

odpowiedz
SEBO(L) - 26.01.2020 / 20:37, *.chello.pl

@(L)eve(L)64: wruć? Więc...WRÓĆ do szkoły...

odpowiedz
LEgiunia - 26.01.2020 / 20:41, *.plus.pl

@SEBO(L) : Nie widzisz, ze błedy sa zrobione specjalne? W sumie to pewnie nie geniuszu.

odpowiedz
Ełgeniusz - 26.01.2020 / 22:28, *.virginm.net

@LEgiunia: tu sami geniusze.

odpowiedz
SEBO(L) - 27.01.2020 / 16:17, *.centertel.pl

@LEgiunia: Twoje "BŁEDY" też?

odpowiedz
filand - 26.01.2020 / 18:59, *.t-mobile.pl

Pompowanie balonika ?

odpowiedz
:) - 28.01.2020 / 13:07, *.chello.pl

@filand: kondonika

odpowiedz
Kristof - 26.01.2020 / 18:56, *.ziggo.nl

Majecki byl na testach w dwoch klubach z Madrytu (Real i Atletico).Do tego byl rowniez na testach w Barcelonie.Sam pilkarz stwierdzil,ze nie interesuja go zadne z wymienionych klubow.Dodal tez ze w zyciu by nie zagral w lidze hiszpanskiej.Jego marzeniem jest gra w lidze Kazachstanu lub Mongolii.

odpowiedz
Hiszpan - 26.01.2020 / 18:26, *.play-internet.pl

Nie martw się Vuko Pudel działa pogoni jeszcze teraz Martinsa i Cafu A Wszolka i Karbo latem. W zamian podrzuci kilku amatorów.

odpowiedz
Bbk - 27.01.2020 / 20:30, *.amazonaws.com

@Hiszpan: a potem zmieni trenera jak ten z nowym skladem przegra 3 mecze

odpowiedz
Hiszpan - 26.01.2020 / 18:26, *.play-internet.pl

Nie martw się Vuko Pudel działa pogoni jeszcze teraz Martinsa i Cafu A Wszolka i Karbo latem. W zamian podrzuci kilku amatorów.

odpowiedz
Mrok - 26.01.2020 / 18:25, *.chello.pl

No i dobrze, Majecki wyjeżdża z Legii bardziej na opinii legijnej szkoły bramkarzy niż na własnej. Oby jej nie popsuł a swoje braki szybko poprawił. Rano w sparingu w drugiej połowie wszedł do bramki jego potencjalny następca. No zobaczymy co to za nowy "Kazimiera" nam rośnie.

odpowiedz
Mistrz - 26.01.2020 / 18:25, *.centertel.pl

Dwa tygodnie do początku rundy. Ooj będzie ciekawie

odpowiedz
stefan - 26.01.2020 / 21:02, *.chello.pl

@Mistrz: Majecki będzie w Legii do końca sezonu. Co ma być ciekawe?

odpowiedz
:) - 26.01.2020 / 18:08, *.chello.pl

Dobra dobra, kiedy konkrety?

odpowiedz