Jakub Sutryk - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Sutryk: Zwycięstwo to dobra zaliczka

Hugollek, Maciej Frydrych , źródło: Legionisci.com

- Nie mogliśmy sobie pozwolić na stratę punktów w tak kluczowej części sezonu. W tabeli jest ścisk w miejscach, które gwarantują fazę play-off, więc chcieliśmy jak najszybciej rozprawić się z rywalem. Zwyciężyliśmy 3-0, a więc wszystko poszło zgodnie z planem – powiedział po meczu z Huraganem Jakub Sutryk.
- Nasze przełamanie nastąpiło w dobrym momencie, ponieważ udanie weszliśmy w nowy rok. Widocznie po rozpoczęciu nowego roku nasza passa będzie ciągnąć się do końca 2020 roku. Cieszą nas aktualne nasze wyniki.

- Absolutnie nie wybiegamy myślami za daleko, na razie chcemy rozprawić się z drużyną z Augustowa. W tabeli jest ścisk, więc nie wiadomo jak potoczy się walka o play-offy. Dzisiejsze zwycięstwo to dobra zaliczka. Do Augustowa jedziemy po trzy punkty, aby zagwarantować sobie miejsce w fazie play-off.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.