fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Plotki transferowe: Rodado może trafić do Legii

Wiśnia, źródło: Ultima Hora

Legia jest jednym z klubów, do którego może trafić Angelo Rodado z hiszpańskiego trzecioligowca UD Ibiza - podają tamtejsze media.

22-letni Rodado ma kilka ofert z rodzimych zespołów, ale Legia ma być najbardziej zdeterminowana do jego pozyskania. Hiszpan jest środkowym napastnikiem, który w tym sezonie rozegrał 22 mecze, zdobywając w nich 12 bramek.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (76)

+dodaj komentarz
t - 31.01.2020 / 08:41, *.edu.pl

Brać Sandomierskiego na bramkę.
Jest wolny.

odpowiedz
Jerry - 31.01.2020 / 10:19, *.netfala.pl

@t: Ty brachu chyba nie pamiętasz co ten Twój Sandomierski , grając jeszcze w Jadze mówił o Legii.

odpowiedz
@marruda - 30.01.2020 / 17:04, *.orange.pl

... a jak tam z transferem Niezgody? Ablacja sie udala podobno. Co dalej?

odpowiedz
Yorick - 30.01.2020 / 23:58, *.orange.pl

@@marruda:
Dalej już tylko ablucja, polucja i aborcja.

odpowiedz
Jg - 30.01.2020 / 12:15, *.t-mobile.pl

Ronaldo? Super!

odpowiedz
:) - 30.01.2020 / 13:29, *.chello.pl

@Jg: smieszne, król dowcipu

odpowiedz
Micha(L)lo - 30.01.2020 / 10:00, *.chello.pl

A ja się tylko zastanawiam czy z tych prawie 10M Euro zyaku z tych 2 transferów,szefostwo naszego klubu przeznaczy choć 1M na transfery do klubu...
Czy jednak podobnie jak po LM pieniądze się cudownie rozpłyną...

odpowiedz
johnson - 31.01.2020 / 00:24, *.tpnet.pl

@Micha(L)lo: Odpowiedź brzmi: NIE PRZEZNACZY

odpowiedz
Paul Visco - 01.02.2020 / 13:39, *.chello.pl

@Micha(L)lo: Zastanawiam się czy wiesz coś , cokolwiek na temat biznesu ??Poprzednie , tak jak i teraźniejsze szefostwo kupiło Legię za grube miliony . Wydali swoje prywatne , jak i pożyczone pieniądze na transfery z różnych spółek . Budują szkółkę , naturalną koleją rzeczy są też odprawy , tak jak w każdej normalnej firmie korpo . Nigdy i nigdzie nie jest tak iż zatrudnia się specjalistów .Trochę logicznego myślenia , nikomu nie zaszkodziło .
Kiedyś biznes musi zacząć się zwracać , jeszcze się taki nie narodził co by chciał przepuścić całą kasę , a potem stać w kolejce po zasiłek .
Pieniążki z tytułu LM , to prawdopodobnie jakiś pokaźny 5 , lecz tylko rocznego budżetu . Należy sobie też wyobrazić iż w klubie pracuję setki ludzi (Skaut w Afryce też jest na kontrakcie)a personel oraz zarząd i piłkarze nie zarabiają najniższej krajowej (samych piłkarzy jest blisko 50) koszty wynajmu , ubezpieczenie . Łatwo napisać coś trywialnego . Jednakże z Cafu i kilkoma zawodnikami , to popełnili błąd sprzedając albo oddając

odpowiedz
filand - 30.01.2020 / 02:20, *.t-mobile.pl

Dla leniwych
https://www.transfermarkt.pl/angel-rodado/profil/spieler/440332

odpowiedz
Szpilordzik - 30.01.2020 / 01:24, *.t-mobile.pl

Jarek juz nie jest graczem naszej Legii. Miał ofertę z Torino ale ostatecznie podpisuje z jankesami 4letni kontrakt. Pozdro z Brzegu (L)

odpowiedz
Janek - 30.01.2020 / 01:23, *.play-internet.pl

Jaka 3 liga hiszpańska jest każdy wie, potrafią się bić z drużynami z LaLigi, a panowie dają radę w Ekstraklasie. Najważniejsze jak dla mnie jest to że facet nie jest dziadkiem przed 29 rokiem życia, ale gościem którego ewentualnie można później opchnąć z zyskiem. Jak dla mnie to powinno ściągać się jeszcze młodszych, ale to wymaga trochę bardziej zaawansowanych narzędzi i ludzi od skautingu.

odpowiedz
Boger - 31.01.2020 / 08:42, *.multimo.pl

@Janek: I tu się kolego z tobą zgadzam

odpowiedz
Wiem co mówię - 29.01.2020 / 20:50, *.chello.pl

Jeśli ktoś liczy na napastnika który wypali to po sukcesach transferowych do klubu mioducha i kucharskiego musi być idiotą

odpowiedz
wwl - 29.01.2020 / 13:24, *.centertel.pl

Ale jesteście tępe strzały. Rodado grał przeciwko Barcelonie w Pucharze króla i nawet strzelił gola przy czym faulował langleta. Jak dla mnie nie realny transfer że względu na ten mecz, jego cena poszła ostro w górę i zapewne w lato przejdzie do jakiegoś średnika la ligi

odpowiedz
Bie(L)any - 29.01.2020 / 14:38, *.lsas.aero

@wwl:
Dzięki ostra strzało za inf ...
jeszcze tylko fachowcu poinformuj Nas w której minucie, po czyjej asyście, którą nogą strzelił bramkę Rodado z Barceloną ,,,

odpowiedz
WuPe - 29.01.2020 / 21:36, *.net.pl

@Bie(L)any: wyraźnie jest napisane, że faulował. Reszty się domyśl

odpowiedz
johnson - 31.01.2020 / 00:29, *.tpnet.pl

@WuPe: Ale @wwl napisał że faulował "langleta". Czyli nie faulował, bo nie znam takiego grajka w Barcelonie. Skoro faulu nie było a była bramka, to jego cena poszła w górę, a więc będzie NIE dla Legii. I tu się akurat wszystko zgadza... :/

odpowiedz
tekken (L) - 29.01.2020 / 10:22, *.230.92

Może być. Ważne ,że młody z potencjałem.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 29.01.2020 / 07:10, *.inetia.pl

A może by tak tego za Niezgodę? https://www.transfermarkt.com/nabil-touaizi/profil/spieler/487180

W football managerze się udało, więc Mioduski do dzieła!

odpowiedz
Marce(L) - 29.01.2020 / 06:01, *.vectranet.pl

Po pierwsze nie wiadomo czy przyjdzie do Legii bo transfer Niezgody się oddala, po drugie Angulo i Carlitos też trafili do naszej ekstraklapy z 3 ligi hiszpańskiej ....

odpowiedz
My39 - 29.01.2020 / 01:26, *.amazonaws.com

Bardzo dobry strzelec,szybki z dobra technika,nowa gwiazda ekstraklsy na 100%

odpowiedz
Genio - 29.01.2020 / 00:04, *.vectranet.pl

Uefa nakłada sankcje

odpowiedz
fd - 28.01.2020 / 18:55, *.chello.pl

Niezgoda trafił do nas z chyba 2-ligowej Wisly Pulawy i z miejsca robil roznice wiec 3 liga hiszpanska jak najbardziej...

odpowiedz
Książę Nocy - 28.01.2020 / 23:42, *.inetia.pl

@fd: Z miejsca, po 2,5 roku...

odpowiedz
:) - 30.01.2020 / 12:18, *.chello.pl

@Książę Nocy: tak z miejsca. W Chorzowie strzelal

odpowiedz
Szmu(L)ki - 28.01.2020 / 15:39, *.inetia.pl

Chciałbym paru nierozgarniętym krzykaczom przypomnieć skąd do górnika przyszedł Angulo, który ligę wciąga nosem.

odpowiedz
:) - 28.01.2020 / 16:23, *.chello.pl

mioduski wciąga też nosem te lige

odpowiedz
oLaf - 28.01.2020 / 18:39, *.vectranet.pl

@:) : jest gorzej... on na nią smarka : O

odpowiedz
Alibaba - 28.01.2020 / 14:10, *.spcsdns.net

Sawo
dziekuje, juz sie zasralem a tu nic.
Najlepsza opcja to ten Donat. Legia powinna go wziasc.

odpowiedz
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - 28.01.2020 / 14:24, *.chello.pl

@Alibaba: !!!!!! WZIĄC !!!!!!!!!!!!!! zęby bolą od czytania wpisów takich głąbów.

odpowiedz
Autor - 30.01.2020 / 08:46, *.centertel.pl

@!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!: wziąć jeśli już ;);)

odpowiedz
DawidL - 30.01.2020 / 22:00, *.play-internet.pl

@!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!: Tylko dlatego że ktoś źle słowo napisze musisz obrażać ? Zresztą sam je źle napisałeś :-)

odpowiedz
:) - 28.01.2020 / 13:56, *.chello.pl

chytry mioduski kiedyś mówił żeby młodzi z innych klubów przed wyjazdem na zachod grali najpierw w Legii. Myślał że będzie kosił siano na wszystkich młodych lebkach kosztem innych. A tu niespodzianka. Przepis o młodziezowcu. Teraz i jaga i pogoń zarobiła po 4 banki.

odpowiedz
L - 28.01.2020 / 11:59, *.tpnet.pl

W pierwszej chwili przeczytałem RONALDO hehe :)

odpowiedz
:) - 28.01.2020 / 13:03, *.chello.pl

@L: mysle ze nie masz się czym chwalić za bardzo

odpowiedz
Kon - 28.01.2020 / 13:36, *.play-internet.pl

@:) : jak ty jakiś upośledzony jesteś typie, facet pisze to w formie żartu pajacu, nawet nie odpisuje bo szkoda mi czasu na cb

odpowiedz
:) - 28.01.2020 / 13:44, *.chello.pl

@Kon: pierdu pierdu a żart suchar

odpowiedz
Sawo - 28.01.2020 / 11:30, *.chello.pl

Jutro kot. Brazylijczyk. Gral z Luquinhasem. Zesracie się w gacie jutro.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 28.01.2020 / 10:32, *.centertel.pl

Jak zwykle duzo szumu i kolejne nazwiska w prasie. A skonczy sie w ten sam sposob - przyjdzie Gienio Ogorek albo Alfred Szparag...

odpowiedz
Hg - 28.01.2020 / 10:39, *.play-internet.pl

@Leśny Dziadek: spieprzaj dziadu

odpowiedz
Leśny Dziadek - 28.01.2020 / 11:15, *.centertel.pl

@Hg: Jedzej Kartofel?

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 28.01.2020 / 11:54, *.247.208

@Leśny Dziadek: Angelo Rodado jest kompletnym anonimem, więc są duże szanse, że prezesa będzie na niego stać.

odpowiedz
:) - 28.01.2020 / 10:28, *.chello.pl

Luis Fernandez Mes Don Juan widziany na Okęciu

odpowiedz
BRL - 28.01.2020 / 13:51, *.tktelekom.pl

@:) : Mez! i co z tego, skoro w liściach się schowa.

odpowiedz
BRL - 28.01.2020 / 09:53, *.tktelekom.pl

i nie zmienia się nic...

odpowiedz
Johnygold80 - 28.01.2020 / 19:23, *.a2mobile.pl

@BRL: dalej trzeba żyć...

odpowiedz
(L) - 28.01.2020 / 09:32, *.chello.pl

Według relacji zagranicznych mediów Legia Warszawa miała bezpośrednio kontaktować się z rumuńskim napastnikiem Denisem Alibecem. Problem polega na tym, że kontrakt piłkarza Astry Giurgiu kończy się dopiero w czerwcu 2021 roku, więc tego typu negocjacje są niezgodne z regulaminem FIFA. "Wojskowym" grożą surowe sankcje z grzywną i zakazem transferowym na czele.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 28.01.2020 / 11:56, *.247.208

@(L): Pudel pewnie kazał zrobić to specjalnie, żeby mieć wymówkę do braku transferów.

odpowiedz
pol - 28.01.2020 / 09:18, *.chello.pl

pinokio , loczek.........to ci dopiero budowniczy potęgi piłkarskiej.
Trzecioligowiec....................
Te dwa darmozjady plują wszystkim w twarz

odpowiedz
Balde - 28.01.2020 / 17:09, *.178.78

@pol:
A Carlitosa i Angulo to skąd się wzięli? Cabrera nie łapie się w hiszpańskim 2ligowcu a u nas co sezon ponad 10 goli. Nie wspominając o Felixie z Piasta. Nie ważne skąd, ważna aby był wcześniej obserwowany i pasował trenerowi.

odpowiedz
fan - 28.01.2020 / 09:04, *.chello.pl

3 liga Hiszpańska buhhaaa - to już na 2 ligę hiszpańską nas nie stać :), masakra!

odpowiedz
Radek - 28.01.2020 / 08:29, *.kpn.net

Porównajmy naszą sytuację z tą sprzed 15 lat:
-Teraz na mecze przychodzi więcej osób
-Z biletów wpływa 3 razy tyle pieniędzy bo są droższe
-Mamy wspaniały marketing który wabi bogatych sponsorów
-Co sezon zarabiamy 6-10 mln E na sprzedaży zawodników
-Sprzedaje się więcej pamiątek
-Nagrody za europejskie puchary są wyższe
-Mieliśmy zastrzyk wielu mln E z LM

15 lat temu klub był biedny i nie stać nas było na transfery. Dzisiaj klub jest równie biedny, nie stać nas na transfery do tego dług dziwnie rośnie. Wniosek: Mioduski bezczelnie wyprowadza pieniądze

odpowiedz
rozbawiony - 28.01.2020 / 09:46, *.chello.pl

@Radek: dodatkowo -np. 15 lat temu płaciłem za chleb 2,5 - teraz taki sam 5,5. 15 lat temu 1 USD =3,o teraz 3,90-4,20. 15 lat temu za bilet do kina płaciłem 12 PLN ,teraz 30 albo więcej !!!
15 lat temu inflacja była zerowa,teraz średnio 4 % rocznie a niektóre artykuły nawet 10% !!!!Tj przez 15 lat ceny wzrosły o ok 50% średnio !

odpowiedz
Radek - 28.01.2020 / 10:13, *.kpn.net

@rozbawiony: 15 lat temu nie mieliśmy nawet 1mln E na zawodnika. Teraz tez nie mamy 1mln E. Za 50 lat też nie będziemy mieli 1mln E?

Przychody klubu wzrosły 5-krotnie Zarząd twierdzi że te dziesiątki milionów Euro (4,28 za złotówke :-) - idą na pensje dla 15 kopaczy, którzy nie są w niczym lepsi od tych z 2006 roku

odpowiedz
Grzesiek - 28.01.2020 / 12:36, *.centertel.pl

@Radek: Radku ale Ty bystry jestes.

odpowiedz
rozbawiony - 28.01.2020 / 14:22, *.chello.pl

@Radek: 15 lat temu,w sezonie 2004/5 w Legii byli tacy zawodnicy - Boruc,Fabjański,Saganowski,Vukovic,Magiera,Włodarczyk itd To myślisz,że w Legii była taka bieda,bo nie mieli kogo sprzedać?
Problem finansowy dotyczy WSZYSTKICH polskich klubów,dlatego w rankingu lig europejskich jesteśmy w końcówce! Kluby muszą wyprzedawać zawodników,bo skad mają brać kasę? Sponsorzy się nie garną do extraklasy.....

odpowiedz
Radek - 28.01.2020 / 15:08, *.kpn.net

@rozbawiony:
Bieda była bo mieliśmy niskie przychody (mały stadion, słaba kasa z transmisjii TV, mniej rozgrywek LM/LE itd). a obecnie:

2018
- przychód Legii 100mln zł
- przychód Piasta 25mln zł (mniej niż zysk z Majeckiego)

Masz racje "problem" finansowy dotyczy wszystkich polskich klubów...
U nas tym problemem jest dziwna czarna dziura z lokami

odpowiedz
Radek - 28.01.2020 / 15:39, *.kpn.net

@Grzesiek: Grześku, ale Ty sarkastyczny jesteś.

odpowiedz
rozbawiony - 28.01.2020 / 16:49, *.chello.pl

@Radek: Przychód to wpływy m.in. ze sprzedaży zawodników+sponsorzy+wpływy z biletów. Koszty - 30 zawodników w I drużynie,do tego II oraz juniorzy.Wynagrodzenia w I drużynie - ok.10 piłkarzy zarabia 300-500 tys.euro,razem ok.4 mln tj 18 mln zł,pozostali w I drużynie zarabiają ok.50 tys.euro ,razem 1 mln = 4,5 mln zł.Razem wynagrodzenia I zespołu +kadra trenerska,masażyści ,lekarze -ok 30 mln zł. Reszta zarabia mniej ale razem to będzie 10mln zł. Do tego koszty wyposażenia,transport,obozy przygotowawcze - to razem z wynagrodzeniami +_ 50mln zł. Stadion,biuro itd ,kary kibicowskie i inne 10 do 20 mln To razem 60-70 mln zł. Zakup kilku zawodników to 15-20 mln zł.Budowa w Grodzisku.Te 100 mln to stanowczo za mało!!!!! To takie "zgrubne" wyliczenie ,szczegóły to tajemnica handlowa....Ale widać,że bez wpływów z LM lub LE cienko !

odpowiedz
Elquatro - 28.01.2020 / 08:18, *.chello.pl

Jallow, Rodado Denis nie można jakiego normalnego typu Sebastian Górski, żeby tak bardziej swojsko było???

odpowiedz
Zielarski - 28.01.2020 / 05:12, *.netfxs.net

Ostatniego z dobrymi statami sprowadzil Boguś a Daruś.... No dobra poczekamy i przeczytamy "nie dla Legii"

odpowiedz
Browar - 28.01.2020 / 00:41, *.play-internet.pl

Z wfu miałem zawsze 6, do tego jestem po operacji i czekam na drugą... 5 tyś polskich zł i jestem do dyspozycji...

odpowiedz
Plaskacz - 28.01.2020 / 00:26, *.chello.pl

Ronaldo?

odpowiedz
Jasio - 28.01.2020 / 00:10, *.telkab.pl

Kupić za 0.9mln i sprzedać latem za 1,5mln Euro! Czysty zysk!

odpowiedz
Gepetto - 28.01.2020 / 00:09, *.chello.pl

2 mln ojro nierealne dla właściciela. Chociaż jak wypali to można zarobić. Ciekawe czy pensja większa niż naszego super gwiazdora widmo z rezerw. Świerczoka z Kupiszem widział bym u nas. Antolic ma iść do Turcji (niby niezastąpiony i ma zostać ale kasa misiu kasa) to może jak się uda w bonusie dorzucą Agre, Obradovicia.

odpowiedz
TGK - 28.01.2020 / 00:05, *.chello.pl

za drogi dla prezesa. a grał w meczu pucharowym przeciw Barcelonie wypadł nawet dobrze...

odpowiedz
Hautausmaa - 27.01.2020 / 23:57, *.chello.pl

Dawać go! Nie znam go!

odpowiedz
News⚽️Legia - 27.01.2020 / 23:55, *.188.151

Welcome !

odpowiedz
:) - 28.01.2020 / 08:22, *.chello.pl

@News⚽️Legia: aufiwdersejen !

odpowiedz
Kacperek - 27.01.2020 / 23:44, *.chello.pl

to ten co tak dobrze gral przeciw Barcelonie w ostatnim meczu :)

odpowiedz
Korek - 27.01.2020 / 23:41, *.chello.pl

Jest to chyba aktualnie najsensowniejszy kierunek na uzupełnienie karłowatego ataku Legii.

odpowiedz
Sezon - 27.01.2020 / 23:40, *.chello.pl

Na OGÓRKI czas zacząć

odpowiedz
Maciej - 28.01.2020 / 00:10, *.supermedia.pl

@Sezon: a skad sie wzięła połowa Hiszpanów wyróżniająca się w naszej lidze. Gość jest młody - może okaże sie ze odpali i Legia jeszcze na nim zarobi.

odpowiedz
Adek - 28.01.2020 / 04:14, *.tpnet.pl

@Maciej: jaka Legia zarobi? Bo chyba nie Legia Warszawa... Tu od lat klub nie zarabia na transferach...

odpowiedz
Jasio - 28.01.2020 / 08:18, *.telkab.pl

@Adek: Co? Jedyne na czym zarabia to transfery wlasnie.

odpowiedz