fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Sparing: Legia Warszawa 2-1 Legia II Warszawa

Redakcja, źródło: 90minut.pl

Przed południem przy Łazienkowskiej 3 odbył się mecz między Legią Warszawa i Legią II Warszawa. Jedynka złożona z graczy, którzy mają mniejszą szansę na występ z ŁKS-em Łódź wygrała 2-1. Wieczorem druga część składu zagra za zamkniętymi drzwiami z Wisłą Płock.

Sparing: Legia Warszawa 2-1 (1-1) Legia II Warszawa
1-0 - 31' Ivan Obradović (samobój)
1-1 - 34' Szymon Włodarczyk (as. Łukasz Łakomy)
2-1 - 73' Mateusz Wieteska (karny)

Legia Warszawa: Radosław Cierzniak - Paweł Stolarski, William Remy, Mateusz Wieteska, Luis Rocha - Maciej Rosołek (46' Radosław Cielemęcki), Walerian Gwilia, Mateusz Praszelik, Piotr Pyrdoł, Arvydas Novikovas - Kacper Kostorz

Legia II Warszawa: Wojciech Muzyk - Mateusz Grudziński, Ariel Mosór (46' Radosław Pruchnik), Iñaki Astiz, Ivan Obradović - Salvador Agra (60' Filip Sobiecki), Łukasz Łakomy, Aleksander Waniek (56' Jehor Macenko), Kamil Kurowski, Piotr Cichocki (65' Patryk Konik) - Szymon Włodarczyk (76' Kacper Skibicki)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (20)

+dodaj komentarz
Kris - 03.02.2020 / 17:37, *.plus.pl

Obradovic bije do 1 składu strzelona bramka :)

odpowiedz
Obranović do Doma! - 03.02.2020 / 04:00, *.193.94

Ok?

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 02.02.2020 / 18:11, *.play-internet.pl

Cieszy forma Obradoviča.

odpowiedz
Andrzejson - 02.02.2020 / 19:34, *.tpnet.pl

@FOREVER LEGIA: no nareszcie obradowic, brawo ty kur.a twoja mać

odpowiedz
Rafix - 02.02.2020 / 20:40, *.chello.pl

@Andrzejson: odblokował się. Niedługo inwestycja zacznie się zwracać

odpowiedz
Zu(L)us - 02.02.2020 / 16:54, *.centertel.pl

Do pingwina. Cię gniew Boży zgniecie albo Ja-dzieciaku.Szykuj na jutro kredki i papier kolorowy.Wspolczuje ci.Baw się dobrze tylko nie na L 3

odpowiedz
DzyndzeL - 02.02.2020 / 16:47, *.chello.pl

Cieszy odblokowanie Obradowicza i dobry mecz weterana Włodarczyka.

odpowiedz
Zu(L)us - 02.02.2020 / 16:39, *.centertel.pl

Do pingwina .ha ha to chyba twój ulubiony skecz! Zmień dilera bo obecny cię oszukuje
.Poczekajmy,wyluzujmy chyba

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 02.02.2020 / 19:04, *.247.182

@Zu(L)us: Na co mamy czekać? Na koniec umowy z Obradoviciem? ;-)

odpowiedz
Jane - 02.02.2020 / 15:34, *.play-internet.pl

No i Obradović w końcu wziął się do roboty

odpowiedz
Pingwinek - 02.02.2020 / 15:33, *.vectranet.pl

AHHHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHHA
OBRADO zaczął strzelac dla Legii,HAHAHAHAHAHHAHA
Piłkarz nazwisko,mający bogate CV,który strzela samobója dla 1-szej Legii,grając w rezerwach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
HAhAHAHAHHAHAH,czym ta Legia i jej skauting mnie jeszcze zaskoczy.
Typowi podobno sie nic nie podoba w naszym miescie,i nie dosc ze nie gra w podstawowym składzie,to jeszcze w sparingach grajac w 4 ligowych rezerwach,strzela samobója dla...Legii.AHAHAHHAHHAHHA
Piłkarz-nazwisko!!!!!!!!!!Ljuboia od niego był lepszy o lata swietlne .HAHAHAH

odpowiedz
olew - 02.02.2020 / 15:33, *.vectranet.pl

Obradović wreszcie strzelił ...

odpowiedz
Kaktus - 02.02.2020 / 15:32, *.tpnet.pl

I co niedowiarki? Obradović zagrał z pierwszym zespołem i jeszcze strzelił dla niego bramkę :) :)

odpowiedz
Old_fan - 02.02.2020 / 15:24, *.215.3

Cieszy obecność w składzie nie przewidzianym dobgry Gwili i Novikovasa

odpowiedz
Sputnik 44 - 02.02.2020 / 15:23, *.cyfrowypolsat.pl

Za Cafu wzięliśmy 400 tys €. Tyle samo kosztuje nas roczne utrzymanie tego pajaca na O...

odpowiedz
Mietek - 02.02.2020 / 15:17, *.play-internet.pl

Obradovic ha ha ! On to wakacje w Legii ma. Jeden z wyższych kontraktow. Bierze kasę i się pewnie śmieje z tego bo kontrakt jeszcze 1,5 roku. Brawo Mioduski! A napastnika pewnie już nie kupimy bo za Szymanskiego, Carlitosa, Kulenovica, Niezgode i Majeckiego kasa poszla na swoje konto.

odpowiedz
Wsciek(L) y - 02.02.2020 / 15:04, *.mm.pl

Nie wiedział w której Legii gra

odpowiedz
vuko OUT - 02.02.2020 / 14:58, *.vectranet.pl

OBRA ZACZYNA SIĘ SPŁACAĆ !!! bUAHAHAHHAA

odpowiedz
yyy - 02.02.2020 / 14:51, *.plus.pl

W końcu obradovic z jakimis liczbami.

odpowiedz
oLaf - 02.02.2020 / 14:58, *.vectranet.pl

@yyy: właśnie mialem napisać że nareszcie Obradovic zaczął strzelać! ; )))

co za gość, masę kasy wyrzuciliśmy a już tylko szydera zostaje...

odpowiedz