fot. Legia Warszawa
REKLAMA

Skromna nowa kolekcja Legii 2020

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Tuż przed rozpoczęciem rundy wiosennej sezonu 2019/20 w sklepie przy Łazienkowskiej pojawiło się kilka nowych gadżetów, nazywanych nieco przesadnie "Nową kolekcją 2020". Na wspomnianą nową kolekcję składa się raptem zestaw czterech bluz (z kapturem) oraz sześć koszulek. Samych wzorów mamy o połowę mniej, bowiem każda z bluz i koszulek wydana została w dwóch kolorach.

Zarówno koszulki, jak i bluzy są białe, czarne i szare. Jeśli zaś chodzi o motywy, to na koszulkach jest sporych rozmiarów herb (który w ostatnich miesiącach był rzadkością na klubowych produkcjach), są też stylizowane napisy "Legia Warszawa" oraz "Legia Warsaw". Anglojęzyczne nazwy dominują również na nowych bluzach (na trzech z czterech), gdzie napis "Warsaw" znajduje się na rękawie. Z kolei na drugim rękawie znajduje się eLka w kółeczku - na przedramieniu w dolnej części rękawa.

Bluzy kosztują 179 i 199 złotych, koszulki 79 złotych. W ostatnich miesiącach na półkach w sklepie Legii widać stagnację - mało nowości, mocno przeciętne wzory, niezmiennie przeciętna jakość, a do tego dość wygórowane ceny.

Wszystkie produkty możecie zobaczyć na sklep.legia.com



fot. Legia Warszawa fot. Legia Warszawa
fot. Legia Warszawa fot. Legia Warszawa
fot. Legia Warszawa fot. Legia Warszawa


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (33)

+dodaj komentarz
Grzegorz - 09.02.2020 / 12:40, *.amazonaws.com

Kolekcja bardzo fajna. Koszulki wszystkie ok, na bluzach niepotrzebne wielkie napisy na rękawach. Ale jest też wersja bez napisów. Dla mnie spoko. Lepiej mniej a dobrze, niż dużo ale chu...wo. Jedynie niepotrzebnie napisali Warsaw zamiast Warszawa. Chociaż ten sam chory trend panuje w ubraniach produkowanych przez kibiców.

odpowiedz
Jeszcze ja - 09.02.2020 / 14:07, *.chello.pl

@Grzegorz: No jasne, git jest. To że nie ma pełnej rozmiarówki od początku (poza modelem białym) to pryszcz. Jest przecież dostępny uniwersalny, średni rozmiar. Jedni będą mieli opięte na pępku a inni za luźne jak ze starszego brata, ale to w końcu trybuna a nie rewia mody. Rękawy też można podwinąć jakby co. Tym bardziej że schowa się od razu to krytykowane Warsaw. Biały też łatwo się farbuje więc tylko niepotrzebnie się przyp...lam.

odpowiedz
Kibolek - 09.02.2020 / 12:23, *.telefonica.de

Nie kupować nic od LICHWIARZA MIODUSKIEGO. NAJPIERW TRABSFERY PSELDO WŁAŚCICIELU

odpowiedz
Grzesiek - 09.02.2020 / 09:44, *.centertel.pl

Wszystko skromne nawet transfery !

odpowiedz
News and Friends⚽️Forever - 09.02.2020 / 03:03, *.02.net

Po pierwsze to sie robi nie Legia ok ok po ...drugie jak już z autem w tle to ttlko sponsor tytularmy albo auto choć troche zwiázany z Legiá jak choćby z nazwy ,jak Lexus jak Legia to historia radość i łzy...Legia to marka ,znana na całym globie nie niszczmy piłki nożnej jeśli jej nie czujemy w sercach...albo dajmy spoko sobie...

odpowiedz
eLo - 09.02.2020 / 20:38, *.chello.pl

@News and Friends⚽️Forever: A tak w ogóle to o co ci chodzi?

odpowiedz
O ten tramwaj co nie chodzi.. - 10.02.2020 / 19:20, *.193.123

@eLo: hejeheheheeheee...eech!

odpowiedz
tomiacab - 08.02.2020 / 23:46, *.centertel.pl

pudel doprowadzi niedlugo do tego, że ze slepu zostanie tylko kiosk z siatkąś ogrodzeniową w witrynach

odpowiedz
drifter - 08.02.2020 / 23:26, *.chello.pl

zaden scigan nie zalozyl by takiech wiesniackich ubran do supry ...przecie to kryminal jakis jest !!

odpowiedz
vuko - 08.02.2020 / 18:57, *.tpnet.pl

kolekcja skromna, bo Miodek na napastnika oszczędza....

odpowiedz
Dzidek - 08.02.2020 / 17:51, *.vodafone-ip.de

Szok jak ten artykuł jednoznacznie krytykuje nową kolekcję Klubu, któremu kibicujecie. A swoją z Żylety chwalicie. Kto potrafi samodzielnie myśleć, wie czemu tak robicie. Hajs, mamona, kapusta..

odpowiedz
tomiacab - 08.02.2020 / 23:45, *.centertel.pl

@Dzidek: a co twoim zdaniem kolekcja jest bogata w oferte?

odpowiedz
Robert - 08.02.2020 / 16:50, *.centertel.pl

Najlepsze są spodnie Pana Modela na szarym tle. Nie dość, że pożyczone od siostry, to jeszcze Pan Model zrobił w nie k..ę.
Bez pozdrowień dla rurek z kremem.

odpowiedz
dzon - 09.02.2020 / 15:12, *.centertel.pl

@Robert: to zaden model a trener bramkarzy znawco Legijnych tematow.

odpowiedz
9786 - 09.02.2020 / 20:57, *.chello.pl

@dzon: trenerem bramkarzy jest wtedy jak akurat nie ma sesji i prezentowania ciuchów na wybiegach czy może dorabia sobie do pensji trenera jako model?

odpowiedz
Elquatro - 08.02.2020 / 16:21, *.chello.pl

Ltc, warsaw... jesteśmy jeszcze chyba w Polsce!? Nie będziesz mioduski dzieci nam germanil!!!

odpowiedz
word!up - 08.02.2020 / 16:14, *.inetia.pl

Jak skromne to ze złota ?

odpowiedz
Jeszcze ja - 08.02.2020 / 16:00, *.chello.pl

"Skromna" z tytułu dotyczy chyba również rozmiarówki!
Niektóre modele koszulek dostępne jedynie w rozmiarze chińskie L.
Widać ,że dopracowany ten start nowej kolekcji niczym kiedyś nowego systemu biletowego. Może to ta sama ekipa wdrożeniowa?

odpowiedz
eqiruvn - 08.02.2020 / 15:50, *.chello.pl

Wie ktoś ile trzymają te tatuaże-kalkomanie dodawane do nowej kolekcji koszulek? Da się zamiast yin-yang dostać z (L)?

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!! - 08.02.2020 / 14:31, *.btcentralplus.com

A co to z tym 'Warsaw' ?? Moze jeszcze calkiem pozmieniac na Legion Warsaw ??

odpowiedz
dino - 08.02.2020 / 14:30, *.vtelecom.pl

Skromna kolekcja skromne wyniki skromne zakupy piłkarzy Mioduski jak byle co wlozysz to byle co wyjmiesz

odpowiedz
ding - 08.02.2020 / 13:11, *.chello.pl

Na pewno na plus trzeba zaliczyć to, że kolekcja pokazała się przed startem rundy wiosennej. Pamiętam, że nowe kolekcje wypuszczane były dotychczas na kalendarzową wiosnę (marzec/kwiecień) i jesień (wrzesień/październik), więc kilka miesięcy po starcie rozgrywek. Oferta w dodatku nieadekwatna do pory roku: kostium kąpielowe w październiku.

odpowiedz
Filip_Legionista - 08.02.2020 / 14:47, *.230.190

@ding:
Ludzie podróżują cały rok do ciepłych krajów, gdzie można się kąpać i opalać.

odpowiedz
Gienek - 08.02.2020 / 13:07, *.play-internet.pl

Trzeba się przyzwyczaić. Legia dziadzieje w każdym obszarze...

odpowiedz
Hubi40 - 08.02.2020 / 13:03, *.plus.pl

Skromna nie skromna ale mi się podoba kupiłem białą bluzę.

odpowiedz
yyy - 08.02.2020 / 13:00, *.plus.pl

Klatka ze spotu wygląda jak wyjęta z diskopolowego klipu.
Ciuchy chyba każdy by zaprojektował lepsze w 15 minut.

odpowiedz
Matt - 08.02.2020 / 11:43, *.tpnet.pl

Sprawdziłem ofertę sklepu i najbardziej rozbawiły mnie plakaty w ramkach. Cena normalna 129 zł (hehe), teraz promocja 64,50 zł. Polecam wszystkim, można nabyć np. Chrisa Philippsa, także naprawdę warto. Praktycznie jak za darmo, więc na pniu się rozejdzie.

Niby to młodzi ludzie tam pracują, bywali w świecie, a jednak nie tylko sportowo odbiegamy od zachodu. Wciskanie tandety w cenie porządnych wyrobów.

odpowiedz
bubba - 08.02.2020 / 12:50, *.hawetelekom.pl

@Matt: skromna ta kolekcja ale fajne, natomiast tez zwróciłem uwagę na plakatu 6i pół dychy za plakat z Philipsem który nawet jak była w Legii to niczym się nie wyróżniał a teraz to nie wiem co on tam robi w ogóle. Nie lubię krytykować Klubu ale te plakaty to ośmieszenie całego Klubowego Marketingu.

odpowiedz
Mrok - 08.02.2020 / 14:18, *.chello.pl

@Matt: Może mają jeszcze z Hildeberdo i Chukwu? Jakby mieli to nie wykupuj plis, brakuje mi do kolekcji. Odkąd się plakaty pojawiły w FanStore, to z każdego sezonu poszczególnych piłkarzy drużyny wieszam w dobudowanej specjalnie na tę okazję galerii w przedpokoju mojej kawalerki. Fajny i trafiony pomysł Działu Marketingu na domowy gadżet związany z Legią dla takich fanów jak ja. Bez nich nie wiedziałbym co z ta pustą przestrzenią zrobić.

A poważniej, to co do podsumowania to jednak nie masz racji. To nie kwestia upychania tandety ale zwykła pazerność i jeszcze jeden przykład traktowania kibiców jak idiotów, którym wszystko warto próbować wcisnąć.

odpowiedz
Mi - 08.02.2020 / 17:15, *.play-internet.pl

@Matt: e tam pobieżne wnioski. W Luxemburgu to godzina nienadzwyczajnej pracy i masz plakat w cenie bez promocji. Nawet jak tylko rodzina kupiła a podobno ma dużą to i tak czysty zysk. Z Chińczykiem to nie wypaliło ale w tym przypadku to już napewno lepsze efekty.

odpowiedz
tomiacab - 08.02.2020 / 23:50, *.centertel.pl

@Mrok: własnie temu jest philps bo przy hildeberdo byłby za gruby. wysoki, może nawet przystojny, to moze byc. ch.. ze nic nie grał

odpowiedz
Leśny Dziadek - 08.02.2020 / 11:06, *.centertel.pl

Zenada i obciach. To jest SABOTAZ.

odpowiedz
Smolik - 08.02.2020 / 10:57, *.chello.pl

Czyli ogólnie z tego, czego klub powinien pozyskiwać kasę i dochód nie rozwija się.
Jest duzo zagranicznych turystów i rzeczywiście płacić za taka jakość i nudne wzory nie ma sensu.

odpowiedz