fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Alibec nie dla Legii

Woytek, źródło: digisport.ro

Legia Warszawa oferowała Astrze Giurgiu milion euro za transfer Denisa Alibeca a sam piłkarz miał zarabiać 30 tys. euro miesięcznie i otrzymać duże pieniądze za podpis - informuje rumuński serwis digisport.ro. Do transferu jednak nie dojdzie, bo zgody nie wyraził obecny klub zawodnika, a na dodatek jego właściciel Ioan Niculae zarzucił Legii kontaktowanie się z piłkarzem wbrew przepisom UEFA.

- Nie odrzuciłem oferty, ale nie pozwolono mi odejść. Rozmawialiśmy z właścicielem, który chce abym został w klubie do lata i pomógł w walce o mistrzostwo - powiedział Alibec.

Kontrakt Denisa Alibeca z Astrą obowiązuje do 30 czerwca 2021 roku.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (87)

+dodaj komentarz
marruda - 06.02.2020 / 00:31, *.orange.pl

Jeszcze jest chyba Sanogo który krótko bo krótko ale był pierwszym wyborem jak był jeszcze Carlitos i Kulenovic i Niezgoda ;).Czy coś przeoczyłem?

odpowiedz
Loczekfan - 05.02.2020 / 11:12, *.play-internet.pl

Przyjdzie ten Rodando z 3 ligii hiszpanskiej. Ogór roku:)

odpowiedz
SEBO(L) - 05.02.2020 / 14:20, *.centertel.pl

@Loczekfan: ten Hiszpan to Rolada, albo Ganz Pomada ;) ... Napastnikiem z trzeciej ligi hiszpańskiej mamy atakować grę w pucharach. To musi być hit transferowy.

odpowiedz
marruda - 05.02.2020 / 10:47, *.orange.pl

Karbownik NIE dla Realu Madryt !!!
;)

odpowiedz
Gimbi - 05.02.2020 / 10:33, *.tvp.pl

hahahaha, dzięki Redakcjo za podtrzymanie tradycji i nowy odcinek serialu pt.: "XX nie dla Legii". Poprawiliście mi humor, pozytywne wibracje dla Was :-)

odpowiedz
Patataj - 05.02.2020 / 10:17, *.sl-reverse.com

No i świetnie, brawo, znowu milion zaoszczędzony, lepiej tam sprzedawać, niż kupować.

odpowiedz
Elquatro - 05.02.2020 / 10:02, *.chello.pl

Ajaja już w niedzielę zatańczymy labada labada nogi rwą się już do tańca, kto nie tanczy ten mioduski

odpowiedz
Elquatro - 05.02.2020 / 09:17, *.chello.pl

łubudubu łubudubu niech nam żyje prezes naszego klubu!!!
Kto nie skacze ten Mioduski a kto nie śpiewa ten jego koliga!!!

odpowiedz
Elquatro - 05.02.2020 / 09:56, *.chello.pl

@Elquatro: a na koniec hit: Prezes do nas prezes do nas. Na pewno uda że nie słyszy więc wtedy tak: chodz pod trybune mioduski chodz pod trybune. I jak już będzie szedł to dajemy tak weez kucharskiego weez kucharskiego weeeez kucharskiego i tego ... zahorskiegooo :)

odpowiedz
Grzesiek - 05.02.2020 / 08:57, *.centertel.pl

Ja jeszcze od siebie dodam ze budowanie akademii w czasach gdy smartfon zastąpił pilke do zabawy to duze ryzyko i trzeba byc geniuszem biznesu zeby sie na cos takiego zdecydować.

odpowiedz
Abcd - 05.02.2020 / 09:39, *.vectranet.pl

@Grzesiek: co za brednie.

odpowiedz
Kalientes - 05.02.2020 / 13:30, *.29.203

@Grzesiek: masz zryty łeb

odpowiedz
tomiacab - 05.02.2020 / 08:04, *.centertel.pl

3 latat temu przed rozpadem właścicielskim, pisałem co to bedzie jak dareczek wygra z Leśnym bitwę o Legię. "To było pewne jak techno w trendzie... wiedziałem, że tak będzie"

odpowiedz
tomiacab - 05.02.2020 / 08:20, *.centertel.pl

Tak będzie wiedzialem, gdy pierszwy raz o rozlamie włascicielskim usłyszałem.
Pisałe, ostrzegałem, ostrzegałem, pisałem, kłóciłem z innymi i bo już wtedy wiedziałem.
A teraz dzieją się rzeczy, których się spodziewałem, choć wcale nie chciałem mieć racji, to ją miałem.
Jak oceniacie? Od Was to zależy, ze miodek sprzedaje , nie kupuje do Legii "żołnierzy".
A gdzie kasa ze sprzedaży? Tylko ten ch.. wie gdzie leży
i nikomu tej tajemnicy, na pewno nie powierzy.
Pojawiły się kłopoty jak już pisałem, malo kto wtedy moje wpisy popierał, w dobrym systemie odbieral. LEGIA POTRZEBUJE WŁAŚCICIELA TAK JAK SKRZYPEIC FUTERAŁ.

odpowiedz
tomiacab - 05.02.2020 / 08:23, *.centertel.pl

a nie ku.... złodzieja

odpowiedz
Grzesiek - 05.02.2020 / 08:40, *.centertel.pl

@tomiacab: hehe brawo ja to samo twierdzilem. Najbardziej mnie smieszyly komentarze w stylu ze Lesny z wandzlem polowe kase z LM zabrali i uciekli

odpowiedz
bum - 05.02.2020 / 09:28, *.135.90

@tomiacab: Te same obawy mialem i nigdy nie zmienie zdania ze miodek to cwaniak i chciwus i po to wygryzl wspolnikow zeby samemu ten tort wpie...lac! Elo

odpowiedz
tomiacab - 05.02.2020 / 16:35, *.centertel.pl

@bum: dokładnie tak samo go widze. Chciwy cwaniak. Nie, nieudacznik. Po prostu cwany chytry lis. Nikodem dyzma biznesu. Wszystko co ma zawdzięcza kulczykowi za lojalną służalczość. To nie jest człowiek inteligentny co widać w jego wypowiedziach, jak sie go słucha. Gdyby nie kariera słupa u kulczyka, nigdy do niczego by nie doszedł.

odpowiedz
x - 05.02.2020 / 02:14, *.vectranet.pl

hahahahha zaczyna się ten sam cyrk, co roku to samo xD

odpowiedz
Maaciekw - 04.02.2020 / 22:03, *.orange.pl

jak tak bardzo chce to za rok przyjdzie za darmo :^)

odpowiedz
Marianek - 04.02.2020 / 21:48, *.tpnet.pl

A tak z innej beczki - Rafał Wolski ma trafić do Piasta. Ja bym wolał go u nad w Legii.



odpowiedz
Adamowicz ale nie paweł - 04.02.2020 / 21:52, *.centertel.pl

@Marianek: Wolski!!!
Powiedzieć szrot to jakby nic nie powiedzieć

odpowiedz
tekken (L) - 05.02.2020 / 08:19, *.230.92

@Adamowicz ale nie paweł: ale polski szrot może być.

odpowiedz
mioduski - 04.02.2020 / 20:05, *.orange.pl

Proponuję poczytać nowy artykuł odnośnie długów jakie ma pan mioduski.
M.in zaciągnięty kredyt na akademię w Luksemburgu.
Nadeszły chude lata i należy do tego przywyknąć.

odpowiedz
Krasnal - 04.02.2020 / 19:33, *.telkab.pl

Nie spodziewajcie sie za wiele, teraz tak to bedzie wyglądało, wystawa i sprzedaż co rundę utalentowanych chłopaków...i człapanie po mistrzostwo...

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 04.02.2020 / 19:10, *.play-internet.pl

Nie ściągać ogórków, mamy Kostorza oraz Rosołka, niech się chłopaki ogrywają. A tak znowu jakiś patałach przyjdzie i będzie blokować miejsce młodym.

odpowiedz
... - 04.02.2020 / 18:39, *.t-ipconnect.de

Rumuński właściciel chce aby zawodnik pomógł w walce o mistrza,nasz pajac sprzedałby każdego zawodnika bez wyjątku.
Po cichu liczyłem na ten transfer ale się przeliczyłem.

odpowiedz
Arek - 04.02.2020 / 18:09, *.tpnet.pl

W sumie dawno nie było nie dla Legii. Jeszcze trochę i Świerczok pewnie też nie dla Legii.

odpowiedz
singspiel - 04.02.2020 / 22:59, *.centertel.pl

@Arek: podobno Crvena Zvezda odrzuciła ofertę kupna Simicia przez Legię. Pudel chciał wydać 0,5 mln euro, Serbowie chcą dwa razy tyle

odpowiedz
Hw - 04.02.2020 / 17:40, *.orange.pl

Taki był płacz ze cinki co to za zawodnik a teraz płacz ze nie dla Legii. Płaczki!

odpowiedz
WSTYD !!! - 04.02.2020 / 17:39, *.centertel.pl

Trzeba Wypier… Kucharskiego dyscyplinarnie.
Ten gość nie ma żadnych kontaktów w Europie nie mówiąc już o Świecie.
Od dawna było wiadome to, że Niezgoda odejdzie, a ten pseudo dyrektor
nie potrafi ściągnąć żadnego ( przynajmniej średniej klasy ) napastnika z Europy.
Potrafi jedynie ściągać szrot z ekstraklasy jak poprzednio Novikovasa i teraz Cholewiaka.

odpowiedz
:) - 04.02.2020 / 17:45, *.chello.pl

@WSTYD !!!: Saddama sulleya, tina matica itd

odpowiedz
Wiem co mówię - 04.02.2020 / 21:05, *.chello.pl

@:) : Roche, Agre, hehe itd

odpowiedz
:) - 05.02.2020 / 09:19, *.chello.pl

@WSTYD !!!: Obradovica

odpowiedz
tomiacab - 06.02.2020 / 08:59, *.play-internet.pl

@WSTYD !!!: O Cholewiaku te słowa możesz szybko odszczekać. Może nie jest wirtuozem ale ma jaj za połowę drużyny i jak wywalczy sobie szansę, to wtedy to udowodni. Takich walczaków z charakterem trzeba zawsze.

odpowiedz
Hiszpan - 04.02.2020 / 17:31, *.play-internet.pl

Kucharski nieudacznik biega gdzie po bazarach szuka napadziora.

odpowiedz
... - 04.02.2020 / 16:46, *.co.uk

..miodek ppwnien sie uczyc od rumunow skoro od nikogo innego nie umie.. nawet tam nie sprzedaje sie pilkarza za czapke gruszek tylko dlatego ze ktos ja oferuje! Oni chca walczyc o cos i go nie puszczaja i koniec! A u nas co??? Jak ktos chce kogos wyciagnac od nas to mozliwe jest to w kazdej chwili.. i to hurtem! Bez pomyslunku rozpie... sie druzyne regularnie a potem zdziwienie ze nas eliminuja w pucharach kazachowie, moldawianie czy inni luksemburczycy..

odpowiedz
SEBO(L) - 04.02.2020 / 16:58, *.chello.pl

@...: Ale on już dawno zachowuje się i działa jak stereotypowy Rumun. Wciska ludziom gó.no i wmawia,że to złoto; a także namawia polskie kluby do oddwania mu piłkarzy za bezcen... Taki nowoczesny "pan da..." :)

odpowiedz
ja85 - 05.02.2020 / 09:20, *.com.pl

@...: Różnica jest taka, że z Ekstraklasy wyprzedajemy ludzi za 4 miliony euro a my chcieliśmy dać za niego milion euro. Jakby Legia oferowała 4 miliony to Rumunii by go sami tu przywieźli i nawet nie pytali czy chce zostać. CENA to kwestia kluczowa w dzisiejszej piłce...

odpowiedz
M. - 04.02.2020 / 16:17, *.com.pl

Jego akurat szkoda.
Myślę, że J.Świerczok nie da temu zespołowi tyle, ile mógłby dać D.Alibec.

odpowiedz
Darek - 04.02.2020 / 16:01, *.chello.pl

Nie dla Legii.Mam wrażenie jakbym to już kiedyś czytał.I to z kilkadziesiat razy przez ostatnie lata.

odpowiedz
Elquatro - 04.02.2020 / 15:42, *.chello.pl

kto nie skacze ten mioduski, a kto nie spiewa ten jego kolega !!!

odpowiedz
SEBO(L) - 04.02.2020 / 15:20, *.centertel.pl

Pierwsze zainteresowanie nim ze strony Legii było podobno 4 lata temu. Chłop miał 25 lat, dziś 29... Pewnie za jakiś czas przeczytamy tutaj: " Alibec: Marzę o zakończeniu kariery w Legii!..." To będzie w czasie, gdy wiekiem, sylwetką i wyglądem będzie pasował do serialu "Moda na sukces "... (serialu, którego pastisz,z nim w roli głównej, dzieje się na naszych oczach).

odpowiedz
:) - 04.02.2020 / 13:36, *.chello.pl

:(

odpowiedz
L - 04.02.2020 / 13:27, *.tpnet.pl

Jak mają teraz na siłę kogoś ściągać i płacić kosmiczne jak na nasze warunki pieniądze bez gwarancji że owy gracz odpali to ja juz wolę żeby nikogo nie ściągali. I tak latem odejdą kolejni : majecki, karbownik, pewnie wszołek i pewnie wieteska. Czyli co? Będzie budowanie kolejnej drużyny na kolejne pół roku. Wszystko dlatego że nasz gamoń prezes zadłużył klub i teraz chce zarobic pieniądze żeby mu sie chajs zgadzał. Powiedzcie mi ziomale po szalu dlaczego my to tolerujemy?????? PS. WSZYSCY NA ŁKS!!!!

odpowiedz
Sobo(L)ew - 04.02.2020 / 13:54, *.255.243

@L: NO WŁAŚNIE PADŁO PYTANIE DLA CZEGO MY TOLERUJEMY TO CO MIODEK WYPRAWIA W KLUBIE??? SKORO MAMY TEGO NIE TOLEROWAĆ TO PO KIEGO GRZYBA MAMY CHODZIĆ NA MECZE I GO DORABIAĆ?? ON WIE, ŻE ŹLE ROBI, ALE KIBICE I TAK SA NAIWNI BO PRZYCHODZĄ NA MECZE I MU KASĘ PCHAJA W DUPE I JEGO TO CIESZY WIĘC BĘDZIE DALEJ TAK ROBIĆ. CH...J Z MISTRZOSTWEM CZY PUCHAREM ON I TAK MA KASĘ.

odpowiedz
L - 04.02.2020 / 15:44, *.tpnet.pl

@Sobo(L)ew: Nie wiem jak ty ale ja na Ł3 czuje sie jak u siebie a nie jak gość pana loczka. Jeśli na NASZYM stadionie czujesz sie jako gość prezesa to nie pzychodź jeśli chcesz mu zrobic na złość. Ja natomiast będę na ŁKSie jak na każdym meczu bo to po prostu lubie i nie bedziesz mi gamoniu mowił czy mam chodzić czy nie. Pierwsze miejsce w tabeli mamy przypominam wiec WSZYSCY NA MECZ! LEGIA TO MY A NIE PREZES!

odpowiedz
davajdavaj - 04.02.2020 / 16:06, *.virginm.net

@L: Mordy wyluzujcie. Kolega mial a mysli ze chodzac na mecze po prostu godzimy sie na taki stan rzeczy jak ma miejsce aktualnie. Tez chodze ale racja jest ze tylko jestesmy woda na mlyn dla p mioduskiego. LEGIA TO MY! Cos sie musi wydarzyc bo bracia zaczynaja sie miedzy soba uzerac a to tez efekt calej sytuacji! pozdro mordy nie tnijcie sie!

odpowiedz
Kalientes brd - 05.02.2020 / 13:41, *.29.203

@L: pełne poparcie

odpowiedz
Normalny człowiek - 04.02.2020 / 13:11, *.net.pl

Specjalnie mnie to nie zaskoczyło. Nie za bardzo mamy atuty, żeby ściągać tutaj sensownych piłkarzy. Liga polska jest jedną z najgorszych w Europie. Dawno temu odjechały Nam poziomem ligowym kraje typu: Słowacja, Węgry, Słowenia, Austria, Chorwacja, Czechy, Serbia, Szwajcaria, Dania, Ukraina, Szkocja czy Norwegia. Niestety ostatnio także: Mołdawia i Kazachstan. Za chwilę odjedzie Luksemburg. W naszym zasięgu wciąż pozostaje rywalizacja na arenie międzynarodowej z klubami z: Albanii, Białorusi, Bośni, Bułgarii, Czarnogóry, Estonii, Islandii, Lichtensteinu, Litwy, Łotwy, Malty, Finlandii, Monako, Watykanu, San Marino. Z nimi mamy jeszcze szanse wygrywać lub chociaż toczyć wyrównane boje w rozgrywkach europejskich. Jeśli dalej będziemy szli wyznaczonym szlakiem, niedługo i ta lista się skurczy. Konkludując, jeżeli chodzi o poziom ligowy, stajemy się marginesem prawdziwej piłki nożnej. Trenerów w lidze brak. Dużych nazwisk na boiskach brak. Kluby nie grają w pucharach, odpadając coraz to bardziej egzotycznymi przeciwnikami. Nie chcą nic zmienić, próbując budować silne zespoły oparte chociażby na młodych Polakach, którym się jeszcze chce, Bo i po co...? Do tego dochodzi zarządzanie samymi klubami, które jest na poziomie amatorskim. Tutaj każda oferta za wyróżniającego się zawodnika jest nie do odrzucenia. Poziom jaki powstaje po "wyprzedażach" nikogo nie obchodzi. No i koło się zamyka.. Niestety w to wszystko od kilku lat wpisuje się Nasza Legia...Przykro, ale, pozostaje Nam jedynie rywalizacja w ekstraklasie. To taki Nasz lokalny cel. Ograć Srakse, Białystok, czy Lecha, a więc innych półamatorów. Może to i przyjemne (na pewno tak!) Sam żyję tym od lat. A to wszystko w Polsce - prawie 40-milionowym kraju. W sercu Europy

odpowiedz
tekken (L) - 04.02.2020 / 13:30, *.230.92

@Normalny człowiek: Prawda. Dlatego JEDYNA DROGA to musimy działać jak Bayern Monachium, czyli mieć odłożoną kasę i skupywać najlepszych na polskim rynku. Potem możemy ich odsprzedawać za gruba kasę np. 10 -15mln E. W międzyczasie da nam to puchary, bo ci najlepsi trochę u nas pobędą. Nie możemy kupywac szrotu z innych lig.

odpowiedz
Elquatro - 04.02.2020 / 15:44, *.chello.pl

@Normalny człowiek: czlowieku czy ty jestes normalny??, pisz zwiezlej i konkretniej, to nie sejm, uzylbym nieparlamentarnego okreslenia ale sie powstrzymam

odpowiedz
Normalny człowiek - 04.02.2020 / 16:28, *.net.pl

@Elquatro: super rada. Teraz już wiem jak mam pisać. Musisz być bardzo mądrym człowiekiem

odpowiedz
kibic - 04.02.2020 / 16:48, *.chello.pl

@Normalny człowiek: i tyle w temacie co napisałeś... proponuję wszystkim przestać się podniecać i brać wszystko na chłodno. Jak chcecie popatrzeć na fajną piłkę to musicie sobie popatrzeć na zachodnie ligi.
Prawda jest taka, że jakby Mioduski miał dużo kasy to by szybko coś z tego zrobił a bez kasy to jest jak jest. Pozdro Bracia

odpowiedz
Obcy - 04.02.2020 / 16:49, *.t-mobile.pl

@Normalny człowiek: Smutne,ale niestety prawdziwe. Stajemy się zaściankiem piłkarskiej Europy.

odpowiedz
Tomek Mokotów - 04.02.2020 / 20:31, *.chello.pl

@Normalny człowiek:

Wymień zespoly z krajów jakie nam niby odjechały, które przez ostatnie 5 lat ugraly w Europie więcej niż Legia? Nie licząc Szkocji i Ukrainy ale to stalo się już dawno. Szkocja zawsze była lepsza więc po cholerę o tym posać?
Słowacja? Mołdawia? Kpisz czy kapcie ci kibicu i znawco spadły? Dania? Austria? Tylko Salzburg i Kopenhaha a reszta knoci jak tylko może.

Nie dramatyzuj w taki sposób bo sens wypowiedzi słuszny ale argumenty z d.py.

odpowiedz
Normalny człowiek - 04.02.2020 / 22:13, *.chello.pl

@Tomek Mokotów: spójrz z perspektywy 3 ostatnich lat. Od odejścia Leśnego. Tu nie trzeba znawcy. Tu jest zjazd po równi pochyłej w dół. A zespołów w rozgrywkach europejskich przybywa. I nie wyskakuj z kapciami i innym dramatyzowaniem. Sens ma dyskusja, a nie internetowe dziecinne przepychanki

odpowiedz
Hugon - 04.02.2020 / 22:47, *.vectranet.pl

@Normalny człowiek: Jak zjazd to nie do góry ,pisząc zastanawiaj się.

odpowiedz
Normalny człowiek - 05.02.2020 / 08:34, *.net.pl

@Hugon: prawda

odpowiedz
Obcy - 04.02.2020 / 13:00, *.t-mobile.pl

Od potwierdzenia transferu Niezgody minęło kilka dni. Niech teraz dyrektor Kucharski błyśnie i poinformuje z kim tak intensywnie negocjuje. Obawiam się,że on dopiero zaczął przeglądać oferty,jakie wpłynęły na jego biurko.

odpowiedz
Young - 04.02.2020 / 13:40, *.47.34

@Obcy: Otóż to, niech ujawni nazwisko tego kocura, który miał przyjść natychmiast po sfinalizowaniu transferu Jarka i kibice mieli być tak bardzo zadowoleni. Czyżby Panie Kucharski sprawa się rypła? Ot Ci dopiero nowość.

odpowiedz
Maciek - 04.02.2020 / 12:43, *.chello.pl

W zasadzie,to już nowy zawodnik na jakąkolwiek pozycje,nie jest potrzebny,bo zanim by doszedł do formy,to i tak się liga skończy.

odpowiedz
MdeM - 04.02.2020 / 12:59, *.chello.pl

@Maciek: Trafiłeś w punkt. Zabawne i jednocześnie smutne...

odpowiedz
Też Maciek - 04.02.2020 / 13:28, *.orange.pl

@Maciek: Im dłużej o tym myślę, tym bardziej wydaje mi się to prawdą. Szczególnie, że transfery zimowe napastników prawie nigdy się nie udawały.
Minimalizm, ale chyba zostałem wytrenowany ;P

odpowiedz
BRL - 04.02.2020 / 12:42, *.tktelekom.pl

Mioduski by go puścił ;)

odpowiedz
prawda - 04.02.2020 / 12:35, *.logitus.pl

obawiam się że za parę lat nasz mistrz Polski , będzie grał w eliminacjach do LE :( Jesteśmy coraz słabsi od takich lig jak Cypr , Azerbejdzan , Białoruś , Słowacja itd Zobaczcie jakie miejsce ma Polska a jakie Liechtenstein :( coraz bliżej jesteśmy dna . Dla kibiców Legia dobra wiadomość , mimo że Legia się osłabia to i tak będzie mistrzem Polski w tej słabej ligi . Potem eLM z mistrzem Mołdawii , potem drugi mecz eLE z Białorusią i do widzenia Tak samo jak inne drużyny w ELE 1 góra dwa mecze i do widzenia a za 2 lata tracimy jednego przedstawiciela do ELE a za 5 lat nasz mistrz będzie grał w ELE . ok 15 lat temu Kowalczyk , grając na Cyprze , powiedział że ta liga będzie lepsza od Polskiej Zobaczcie które miejsce ma Polska a które Cypr . :(

odpowiedz
Tomek - 04.02.2020 / 12:14, *.113.189

Nie wiem może się nie znam ale póki co to Nikolić jest dalej bez klubu. Może jednak warto się do niego odezwać. Dać mu jak to jest napisane wyżej duże pieniądze za podpis, pensje na poziomie 60 tysięcy Euro (nie trzeba płacić kwoty odstępnego w wysokości 1 mln Euro jakie Legia proponowała za tego Alibeca) i kontrakt do czerwca 2021 oraz ustalić że w razie jakiegoś zainteresowania ze strony innych klubów nie będzie miał najmniejszych problemów z odejściem. Póki co Niko odpoczywa w domu więc może warto zadzwonić. Uważam że Nikolic spokojnie dałby radę i kilkanaście bramek w rundzie by strzelił

odpowiedz
BRL - 04.02.2020 / 12:43, *.tktelekom.pl

@Tomek: Nie jestem jedynym, który by Ci odpowiedział "oczywiście masz rację". No, ale...

odpowiedz
BRL - 04.02.2020 / 12:50, *.tktelekom.pl

@Tomek: Pardon - nie wczytałem się. Żaden kontrakt do czerwca 2021, żadne nierobienie problemów. Facet ma 32 lata, wie, co go w Legii czeka, nikt się o niego nie bije, u nas będzie miał pewny pierwszy plac dopóki nie trafi nam się perełka (uwielbiam Kante, ale nam potrzeba na szpicy lisa pokroju Nico) toteż celowałbym w 4-letni kontrakt i ciśniemy go do końca, żadne tłumaczenie, że z niewolnika nie ma pracownika. Później, jak będzie chciał na emeryturę jechać droga wolna, ale może obrać drogę np Sagana, czy Vuko.

odpowiedz
Walerek - 04.02.2020 / 12:08, *.netfala.pl

Czyli norma dalej jest normą. Nikt sensowny nie przyjdzie do Legii, nikt sensowny nie chce przyjść do Ekstraklasy. Legia i cała polska piłka klubowa spadła na dno.

odpowiedz
Nie dla Legii - 04.02.2020 / 11:59, *.51.162

zaraz bedzie paru innych nie dla Legii i potem bedze gadka ze sie staralismy ale nie wyszlo i ze klody nam pod nogi rzucali jak zwykle ci sami.

dodam jeszcze ze wezousty wukowicz syczal ostatnio ze maja kogos na celowniku i wystarczy podpisik czyli bomba transferowa przed nami jeszcze ;)

odpowiedz
bep - 04.02.2020 / 11:52, *.230.191

Po co nam kolejny napastnik? Mamy przecież Kante i jokera Rosołka... Kudłaty niech lepiej za ten chajs z transferów na wakacje pojedzie, najlepiej na Księżyc - w jedną stronę.

odpowiedz
Grzesiek - 04.02.2020 / 11:51, *.centertel.pl

Liga sie zaczyna a napastnika brak. Niech Kante strzeli focha i mistrza mamy z glowy

odpowiedz
(L) - 04.02.2020 / 11:33, *.t-mobile.pl

Tylko żeby teraz na siłę nie kupować tego bufona swierczoka, koleś ma mniemanie o sobie jakby co najmniej 5 razy był królem strzelców LM

odpowiedz
Ddfff - 04.02.2020 / 11:33, *.amazonaws.com

Jak im szkoda pieniedzy to niech wezmą Rangelo Jange. Jest wolnym zawodnikiem od końcówki stycznia, zapłacą tyle co za podpis. Ale u nas szefem skautingu jest mistrz FM więc może w grze Rangelo nie brylowal

odpowiedz
tekken (L) - 04.02.2020 / 11:29, *.230.92

Wziąć Mikitę, Araka, czy Jankowskiego. Albo ze dwóch najlepiej i niech rywalizują z pozostałymi i będzie dobrze.

odpowiedz
WETERAN - 04.02.2020 / 11:02, *.chello.pl

Odpuście sobie te tytuły, które kojarzą się jedynie z nieudacznictwem klubu i... autorów. Tym razem zablokowano transfer w klubie zawodnika. Może lepiej by brzmiało: Astra nie sprzeda Alibeca? Wiadomo by było, o co chodzi. Macie ambicje informować kibiców, czy bawić się w pseudopublicystykę na poziomie trzeciej klasy?

odpowiedz
p. - 04.02.2020 / 11:06, *.96.7

@WETERAN: Niestety osobista niechęć do właściciela przeważa. Wystarczy zerknąć na publicystykę pana Q.

odpowiedz
Roma - 04.02.2020 / 13:14, *.plus.pl

@WETERAN: a Twoim zdaniem nie świadczy to o "nieudacznictwie klubu", że nie wyjaśniono najpierw całej sytuacji z klubem, z którym zawodnik ma obowiązujący kontrakt?

odpowiedz
(L)ucky - 04.02.2020 / 10:56, *.chello.pl

Przecież to było wiadomo od samego początku nikt nowy nie przyjdzie ponieważ kadrę mamy już zamkniętą!!! Napastnicy w komplecie Kante Sanogo i Rosołek !!! Po co nam więcej ?

odpowiedz
bum - 04.02.2020 / 10:53, *.135.90

Wstyd zeby Legia tak wygladala... Prezes zlamas bez zadnych intencji ku rozwojowi od 3 lat systematycznie spuszcza ten klub w otchlan przecietnosci. Ku...a mac bracia trzeba cos zrobic z tym Mioduskim. NS? UZL? Cos? Czy jestescie omamieni pentem kielby od dareczka i darmowymi biletami i bedziecie uczestniczyc w rozbiorze naszego ukochanego klubu?

odpowiedz
keny - 04.02.2020 / 11:09, *.230.191

@bum: Ale już co po niektórzy rozumieją całą sytuacje. Im Amica 2.0 odpowiada, będą się zachwycać za ile to my zawodnika sprzedamy. A że w pucharach nie gramy to co tam. Najważniejsze że mamy produkcje młodych zawodników do opchnięcia. Dramat

odpowiedz
bum - 04.02.2020 / 11:57, *.135.90

@keny: To jest gorzej niz dramat. Nie wiem jak mozna nie rozumiec tego co sie dzieje w klubie i ufac temu typowi jeszcze !! No ale nie ze mna te numery przeciez to jasdne co kieruje mioduskium. Tylko i wylacznie zarobek... prywatny zarobek. Wyssie jak sie da i pojdzie w pi...u

odpowiedz
BRL - 04.02.2020 / 12:45, *.tktelekom.pl

@bum: Dwie oprawy to mało?

odpowiedz
tomiacab - 05.02.2020 / 07:57, *.centertel.pl

@bum: 3 lata już o tym piszę na tym forum.

odpowiedz
Ido(L) - 04.02.2020 / 10:46, *.tpnet.pl

I znowu weźmiemy super snajpera bez kontraktu za darmo którego nikt nie chciał a na początek sezonu Kante i młodzież... Nie liczyłem że prezes wyda kasę ale jak to mówią "niby człowiek wiedział a jednak się łudził"

odpowiedz
Raf - 04.02.2020 / 10:42, *.play-internet.pl

No i w końcu jakieś konkrety w sprawie napastników!!!

odpowiedz