fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

Statystyki meczu z ŁKS-em

Woytek, źródło: InStat / Ekstraklasa

W niedzielnym meczu legioniści utrzymywali się przy piłce przez 59 procent czasu gry. Oddali aż 22 strzały w kierunku bramki rywali, z czego 12 było celnych. Najwięcej prób zanotował Jose Kante - 11 strzałów. Legioniści przebiegli w sumie o 3 km mniej niż ŁKS, ale zanotowali więcej sprintów i szybkich biegów. Poniżej prezentujemy szczegółowe statystyki z meczu. Zapraszamy także do wystawiania ocen piłkarzom Legii.

fot. InStat / Ekstraklasa

Szczegółowe statystyki piłkarzy Legii

fot. InStat / Ekstraklasa

fot. Legionisci.com
Gole: z akcji z główki ze stałych fragmentów gry samobójcze

Średnie pozycje piłkarzy Legii na boisku

fot. InStat / Ekstraklasa

Przebiegnięty dystans

fot. InStat / Ekstraklasa

źródło: InStat / Ekstraklasa

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (7)

+dodaj komentarz
oLaf - 10.02.2020 / 12:38, *.vectranet.pl

jak się z każdym spadkowiczem będziemy tak męczyć to ja tego mistrza nie widzę...

odpowiedz
Luki - 10.02.2020 / 12:14, *.sky.com

Nie ma się co czepiać, mecz z ostatnia drużyna wbrew pozorom nie jest taki łatwy i po długiej przerwie a całkiem fajnie się to oglądało

odpowiedz
Yorick - 10.02.2020 / 12:00, *.orange.pl

U Kante zwraca uwagę średnia pozycja na boisku. I tak jest co mecz. Powtarzam, że to nie jest napastnik. Nie ma umiejętności jak napastnik, nie gra jak napastnik i nie ustawia się jak napastnik. No chyba że taki 'nowoczesny napastnik' :). Przy tym jest bardzo pożyteczny dla drużyny i wykonuje mnóśtwo dobrej pracy. Tylko bramek z tego mało.

odpowiedz
Kantek - 10.02.2020 / 10:36, *.centertel.pl

Kanye jest fatalny . 11 strzałów, strzela z każdej pozycji , nie przygotowanej . Z 11 strzałów jeden gol... piękny ma procent skuteczności... won z Legii

odpowiedz
o0o - 10.02.2020 / 11:54, *.amazonaws.com

@Kantek: won z Legii? cymbale szanuj pilkarzy!!!
Bardzie jdo poprawy cos a nie WON

odpowiedz
Raf - 10.02.2020 / 13:22, *.play-internet.pl

@Kantek: Kantek WON na K6!!!

odpowiedz
Hugon - 10.02.2020 / 15:00, *.vectranet.pl

@Kantek: Gamoniu a kto to jest ten Kanye.

odpowiedz