Stan prac na 9 lutego - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Budowa LTC: Herby na elewacji

Woytek, źródło: Legionisci.com

Prezentujemy kolejny raport zdjęciowo-filmowy z terenu budowy ośrodka treningowego Legii, który od początku kwietnia 2019 roku budowany jest w gminie Grodzisk Mazowiecki. W tygodniach na elewacji budynku zostały zamieszczone trzy podświetlane herby i duży napis "Legia Warszawa". To zmiana na plus względem wizualizacji, która pojawiała się od początku planowanej inwestycji, gdzie zamiast herbów była sama "eLka" i napis "Legia Training Center".

Poniżej możecie obejrzeć film i najnowsze zdjęcia z budowy.



fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com



Postęp prac


Kwiecień 2019 - luty 2020


fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (32)

+dodaj komentarz
Iki - 13.02.2020 / 10:55, *.inetia.pl

Luźno rzucając, trochę architektoniczne koszary lekko bezgustne.
Ale to moja opinia, narzekać czasem wypada. Pytanie czy to cięcie kosztów ażeby zrobić coś solidnie, takie trendy, czy skupienie uwagi na boiskach aby w to większe nakłady i skupienie.. Z resztą budynki, korporacyjne dzisiaj dużo się nie różnią, mogły być by całe że szkła lub dykty jakiegoś "kruszcu" czyli nieproporcjonalnie. Pozniej czuja się w tym różnej maści przyjemniaczki chyba jak ryba w gównie, myśląc że są super i patrząc tym swoim supervision powiedzmy.
Druga sprawa kto tam bedzie urzędowal, mowa o grajkach. Bo jak krawaciarzy potomstwo zdominuje te "salony" to będzie co bedzie... nawet do pobliskiego Grodziska, może być poziom za wysoki. Pozdrowki Panowie Legioniści, szczególnie dzisiaj dla twórców LL i NL.

odpowiedz
tomiacab - 13.02.2020 / 13:43, *.236.79

@Iki: koszary może mają nawiązywać do tego, że w tym miejscu była kiedyś jednostka wojskowa i poligon. Tereny po wojskowe, do tego klub też wojskowy... ;) może tak ma być. Mam nadzieję tylko że poligon dobrze rozminowali jak likwidowali jednostkę

odpowiedz
Eron - 13.02.2020 / 17:34, *.tpnet.pl

@tomiacab: jak nie znaleźli flaszek to słabo ;)

odpowiedz
axax12 - 13.02.2020 / 09:29, *.tpnet.pl

Fajnie co nie?

odpowiedz
Vuko - 13.02.2020 / 06:08, *.tpnet.pl

Przekladajac na nasze realia, bedziemy jak Arsenal. Z dobrej druzyny zrobi sie solidny sredniak. Oczywiscie u nas na podium ligi wystarczy ale o grupie w pucharach nie ma szans. Stasio czerczesow mial swoje zdanie o przedszkolu. Byly wyniki ale nie ma stasia. Grajac w ogorkowej lidze tylko nikt nie zaplaci dobrej kasy za wychowanka. Inna sprawa ze inne kluby w PL to jeszcze wiekszy dramat i liga bedzie jeszcze gorsza

odpowiedz
xmen(L) - 12.02.2020 / 18:47, *.47.229

A po drugiej stronie ulicy moja działeczka :)

odpowiedz
News⚽️Legia - 12.02.2020 / 22:08, *.204.59

@xmen(L): a po ile tam działeczki?chètnie kupie kawałek ziemi i budował bym ,boiska sportowe z kápleksami sportowymi,baseny,spa,takie Hawaje pod szklanym dachem hehehehe

odpowiedz
xa121 - 13.02.2020 / 09:31, *.tpnet.pl

@xmen(L): to wspolczuje. bo teraz ci tego nikt nie kupi poza (L)

odpowiedz
Eron - 13.02.2020 / 17:36, *.tpnet.pl

@xa121: Jak nikt nie kupi znajdzie się jakiś pismak co kupi i będzie podglądał :)

odpowiedz
xmen - 14.02.2020 / 12:46, *.47.240

@Eron: Nie wiem po ile działeczki bo mam ją od 35 lat i nie zamierzam się pozbywać :)
Dzięki mojemu k(L)ubowi będzie przynajmniej infrastruktura (już mi drogę zrobili). :)

odpowiedz
Kuba - 12.02.2020 / 13:41, *.t-mobile.pl

W rok powstał wielki ośrodek, a od lat nie możemy wybudować dwóch boisk treningowych pod stadionem Legii od strony Czerniakowskiej.

odpowiedz
Alex Morgan - 12.02.2020 / 14:32, *.t-mobile.pl

@Kuba: Podobno strzelnica jest bardzo wysoko "podczepiona" i sięga najwyższych szczebli.
Na układy nie ma rady!

odpowiedz
News⚽️Legia - 12.02.2020 / 18:39, *.204.59

@Alex Morgan: komuny zwyczaje,chubs w tradycje sie wkminły..na układy nie ma rady✨

odpowiedz
Alan - 12.02.2020 / 13:39, *.t-mobile.pl

A kto wyłożył kasę na projekt ?
Patrz oprawa; KTO CIĘ OBRONI POLSKO.......

odpowiedz
S. - 12.02.2020 / 11:22, *.plus.pl

Coraz bardziej podoba mi sie ten projekt, widać wyraźnie ze została przewidziana przestrzeń na dalszą rozbudowę: litera H może zostać dotknięta, potem znów dwa skrzydła i ewentualnie kolejne "domknięcie". I co najwazniejsze ewentualna rozbudowa nie zakłóci pracy gotowej części. Brawo za pomysł i wykonanie!

odpowiedz
grzesiek - 12.02.2020 / 11:09, *.centertel.pl

Mioduski jest dobrym biznesmenem. Ale mało zna sie na sporcie. Obym sie mylil. Byc moze ma swoja wizje ktora okaze sie trafiona. Poki co nasza Legia kadrowo wyglada beznadziejnie. Ale moze to sie z czasem zmieni jak bysmy zaczeli zarabiac na tej akademii...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 12.02.2020 / 11:24, *.centertel.pl

@grzesiek: Mozemy sie bardzo przejechac na takim mysleniu. Jezeli ktos nie potrafi pozyskiwac doroslych zawodnikow, to z dzieciakami moze byc wiekszy problem. Poza tym skad ich brac? Co lepszych i tak kupia inne kraje. A tu zostanie reszta plus jakis niezauwazony rodzynek cudem pozyskany przez nas. Jezeli Legia nie bedzie regularnie grala w pucharach (w grupach), obawiam sie, ze nic z tego nie bedzie. Jak przekonac zdolne dzieciaki akurat do tej akademii, i gdzie je pozniej promowac? To jest bledne kolo. Potrzeba jednego, madrego i doswiadczonego PREZESA, ktory to zorganizuje. Ja takiej osoby obecnie nie widze...

odpowiedz
Książę Nocy - 12.02.2020 / 16:31, *.inetia.pl

@Leśny Dziadek: Amen.

odpowiedz
Brat Majdana - 12.02.2020 / 19:27, *.play-internet.pl

@grzesiek: legia kadrowo beznadziejnie?? Haha, prawie na każdej pozycji mają najlepszego piłkarza

odpowiedz
Balde - 12.02.2020 / 20:26, *.178.78

@Leśny Dziadek:
Poczytaj może, jakie roczniki tam będą grać a dowiesz się skąd weźmiemy zawodników.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 12.02.2020 / 23:02, *.centertel.pl

@Balde: To niestety nie te czasy, kiedy po lekcjach bralismy tornistry i robilismy z nich bramki. I gralismy kilka...godzin w pilke, czesto az do zmierzchu. Gdzie te tysiace dzieci dzisiaj? Otoz graja nawet do rana, w FIFA 2020 na kompach. Poza tym wierzysz, ze tu beda jechaly dzieciaki z calej Polski? Kisiel jest przykladem, jak sie traktuje ludzi z...Warszawy. A jak przyjedzie ktos z Poznania...Daj chlopie spokoj z marzeniami. Poza tym oczywiscie, ktos tam bedzie trenowal i kogos sie sprzeda za kilka baniek ojro. I co z tego wynika?

odpowiedz
Leśny Dziadek - 12.02.2020 / 23:04, *.centertel.pl

@Brat Majdana : Najlepsi w Europie? Bo jezeli w tzw. ekstraklasie, to co z tego wynika?

odpowiedz
Iki - 13.02.2020 / 11:08, *.inetia.pl

@Leśny Dziadek: Panie Dziadek, ja rozumiem Lesniodoryzm, mówiąc lekko zabawowo, jednak kontrast od lat kreuje percepcje albo patrzenie na jutro.
W gruncie rzeczy to jesteśmy na dobrej drodze, byle by tego piękna nie zdominować jakimś błędem,, bo z czasem może być tylko dobrze, nigdy nie wiadomo, może zdobędziemy jeszcze ligę mistrzów, a jakiś czarnoskury Polak lub może potomek Dixona Choto da nam puchar w górze. Może wróci do Polski Podolski, a zaraz za nim Artur Boruc, może przyjdzie doświadczony zawodnik z dalekiego kraju. Będzie dobrze a Vuko to jak patrzy gdy jego piłkarze graja to pewnie sam by założył korki i im pokazał niczym agresywno spokojny Pan Jan Mucha młodym adeptom szkoły Pana Krzysztofa. Trudno powiedzieć, ale trzeba poruszać i wszystkich słuchać. Pozdrawiam Gabineciarzy.

odpowiedz
Eron - 13.02.2020 / 17:42, *.tpnet.pl

@Hg:Poza tym skad ich brac?

No nie dziadkowi trzeba tłumaczyć skąd mamy brać dzieci :)
A na poważnie jako jedyni od niedawna mam skautów w każdym województwie.

odpowiedz
(L)gresko - 13.02.2020 / 17:43, *.ktmtelekom.pl

@Leśny Dziadek: "nie ma ośrodka" jak mamy szkolic młodzież. ściągamy sam szrot....
"budują ośrodek" po co nam to jak nikt tam nie będzie trenować

BŁAGAM

odpowiedz
Brat - 12.02.2020 / 10:47, *.net.pl

Klub mógłby zatrudnić WFSów, żeby zrobili jakieś fajne grafy na tym budynku.

odpowiedz
Dwayne wade - 12.02.2020 / 13:08, *.t-mobile.pl

@Brat: może jednak nie.

odpowiedz
Gienek - 12.02.2020 / 10:22, *.netfala.pl

Brawi panie Mioduski! Prowadź wodzu do Europy!

odpowiedz
BRL - 12.02.2020 / 10:19, *.tktelekom.pl

Mioduski ma swoje plusy i minusy. LTC uważam za duży plus. O ile decyzje kadrowe są z mojej perspektywy karygodne (zwłaszcza pseudotrenerzy), o tyle jestem w stanie zaakceptować jeden krok do tyłu (oszczędność na transferach, pozbywanie się graczy z wysokimi kontraktami) aby zrobić dwa do przodu (w końcu klub z europejską infrastrukturą, ten Holender z Rotterdamu jako dyrektor akademii).

odpowiedz
oLaf - 12.02.2020 / 15:06, *.vectranet.pl

@BRL: przecież Miodek zarobi na tym per saldo 30 mln zł (coroczna dzierżawa od Legii na 20 lat - koszty), on nic nie robi bez zysku. Aczkolwiek LTC to byłby świetny pomysł jakby to było zrobione "fair", a tak to doją Legię jak mogą : (

odpowiedz
Hisc - 13.02.2020 / 11:25, *.inetia.pl

@oLaf: Fortuna jest zmienna, a też ostatnio Warszawa przecież tętni życiem.. rąk do zarobku nie brakuje, spokojnie pracujących, ochroniarzy.. Ten projekt to multum bilansów zysków, jeden się tam wzbogaci drugi będzie żałował. Koniec końców oby nam to dało lepszych efektów finansowych niż pamiętny Arruabarena ta Lewego, bo Hiszpanie to mają trofea, a my długi i piłkarzy po Orlim Gnieździe ogrywajacych dumnie Czarnogóre albo Izrael. Szacuneczek, ale to nie ta liga co Brazylia, Francja czy Niemcye. A takie trofea jak zawdzięczany w olbrzymiej mierze Panu Fabianowi, w dobrej formie wtedy miejsce w pierwszej dziesiątce euro to wypada dziękować przez następne 50 lat? To ja z dwojga złego wole kibicować Chorwacji i czekać aż kiedykolwiek zakwalfikuja, albo oglądać jak strzelaja gołe homoseksualistom w sparingu z niemieckim st. Pauli, wybaczcie ten ostry zart. Narazie.

odpowiedz
trolo - 14.02.2020 / 15:13, *.tpnet.pl

@Hisc: piłeś nie pisz...

odpowiedz