fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (63)

+dodaj komentarz
Trampek - 15.02.2020 / 22:45, *.125.103

Gdyby nie Radosław Majecki - /niestety kończący już karierę w LEGII / , to beniaminek wygrałby 5:2 z LEGIĄ. Na tym właściwie mógłbym już zakończyć komentarz. Nie wiem jak przebiegały treningi w okresie przygotowawczym do wiosennych rozgrywek, ale właściwie to nie ma zespołu .Poza wspomnianym Majeckim,Luquinhas-em,Jose Kante,34' - Michałem Karbownikiem oraz Andre Martinsem , pozostali zawodnicy istnieli protokularnie. Praktycznie OBRONA w tym meczu NIE istniałka. Zawodnicy beniaminka wchodzili w nią jak w masło, a podyktowane dwa rzuty karne tylko to potwierdzają . Nie pamiętam, aby jakiś obrońca LEGII został przehandlowany. Celowo piszę przehandlowany. Bo taka jest prawda !!!Jest OKAZJA sprzedać, to proszę jak do wiejskiego sklepu - jest towar /ostatni/ klient płaci towar można zabierać. W LEGII nie myśli się perspektywicznie o tym ,że w najbliższym czasie zostaną sprzedani określeni zawodnicy , to na ich miejsce przygotowani są co najmniej równorzędni zawodnicy do sprowadzenia., Niestety oprócz właściciela LEGII i ich doradców, winę ponosi TRENER. Tylko czy LEGIA ma trenera ?Tu jest pytanie - bo bardziej wygląda na to,że jest figurantem , wykonującym " czyjeś polecenia - na zasadzie " siedź cicho , udaj że trenujesz i ... nie wtrącaj się". Potwierdzeniem tego jest fakt,że LEGIA nie ma stylu gry, ma natomiast kilku jak w/w zawodników - nie źle jak na e-klapę wyszkolonych technicznie - którzy starają się na swój sposób i swoimi indywidualnymi umiejętnościami zmienić losy meczu. Piłkarzy bym tu nie obwiniał, natomiast w pierwszej kolejności mury LEGII powinien opuścić , nie kto inny jak : Aleksandar Vuković , a w następnej kolejności Asystent trenera: Aleksandar Radunović, Marek Saganowski
Kierownik drużyny: Konrad Paśniewski . W tym składzie na dzień dzisiejszy LEGIA nie ma czego szukać nie tylko w europejskich rozgrywkach , na ktore trzeba sobie zasłużyć , ale i na sukces w e-klapie coraz trudniej liczyć.

odpowiedz
1916 Mistrz - 15.02.2020 / 22:36, *.info.pl

Pekhart Legia przekonała mnie swoim profesjonalizmem czyli dam długi kontrakt jedne z największych pieniędzy w lidze i siedzenie na ławce A później gry w rezerwach tak jak ta gwiazda przed sezonową której zabrakło baterii do swiecenia obradovic

odpowiedz
bojan - 15.02.2020 / 22:09, *.plus.pl

Przestańcie narzekać. Przecież gdyby nie wirtuoz Matins to pewnie byśmy umoczyli z tą potęgą.........

odpowiedz
KasztanoRonaldo - 15.02.2020 / 22:07, *.play-internet.pl

Wszołek zostal w warszawie, vesovic dramat chlopak nie potrafi dosrodkowac a jego zwód czyta cala liga, antolic cieki jak siki pajaka. Rosołek no cóż to zawodnik na max ostatnie 15 min . o lewczuku to mi sie nawet pisac nie chce

odpowiedz
Czarny76 - 15.02.2020 / 22:03, *.amazonaws.com

I to ma być drużyna przygotowana do walki o majstra.Brawo pajace zarządzający klubem.Nie muszę chyba pisać o kogo chodzi.?Vuko co teraz na konferencji....remis nie jest sprawiedliwy...trawa była za zielona...koronawirus krążył nad stadionem...pier....o się pajacu

odpowiedz
woot - 15.02.2020 / 21:59, *.tpnet.pl

i pieknie zaczynami wiosne, znowu straty z ogórami. Takie pazdzierze powinny być tłuczone po 4-0

odpowiedz
Racovia - 15.02.2020 / 23:54, *.as9105.com

@woot: uuuuuu z ogórami.... pan kibic wielkiej potęgi piłkarskiej się odezwał. Pycha kroczy przed upadkiem zapamiętaj to sobie.

odpowiedz
Szoepnik - 16.02.2020 / 10:42, *.centertel.pl

@woot:
W tej dziadowskiej lidze nie ma ogórków. Wbij to sobie do głowy. Każdy może wygrać z każdym. Nikt nie boi się grajków z L na koszulkach. Niestety.

odpowiedz
Carlos - 15.02.2020 / 21:57, *.chello.pl

Vuko, wy*******aj ze swoimi zmianami w składzie, a za razem won z Legii.

odpowiedz
KowaL - 15.02.2020 / 21:56, *.centertel.pl

Hańba! Vuko co powiesz? Kudłaty u buka obstawił?

odpowiedz
1916 Mistrz - 15.02.2020 / 21:56, *.info.pl

Brawo vuko tak masz rację zjedz do szatni i zastanów się dlaczego nie zrobiłem zmiany i dałem pograć pekhardowi super brawo A może jeszcze niech posiedzi na ławce do lata i powalczy na treningach o pierwszą jedenastkę na następny sezon będzie gotowy

odpowiedz
Wawa - 15.02.2020 / 21:56, *.124.248

Co to było żeby
Nieeeeeeed
Małecki były by
Smaryyyyyyyyyyy
Jak się patrzy
Bez składu i ładu

odpowiedz
Nh123456789 - 15.02.2020 / 21:56, *.plus.pl

Tragiczna gra

odpowiedz
Kryniek76 - 15.02.2020 / 21:56, *.plus.pl

Rzuty różne to bardzo trudny element gry.

odpowiedz
I tyle - 15.02.2020 / 21:56, *.play-internet.pl

Nowy napastnik sprowadzony będzie 6 miesięcy dochodził do siebie zanim wejdzie na boisko.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 15.02.2020 / 21:56, *.centertel.pl

No i nie wiem... To juz po meczu?

odpowiedz
Daniel Bartl - 15.02.2020 / 21:55, *.play-internet.pl

Panenka by częstochowski Palermo

odpowiedz
Plaskacz - 15.02.2020 / 21:54, *.chello.pl

Dziękuję za ten remis. Bełchatów nigdy nie był łatwym stadionem.

odpowiedz
Farme(L) - 15.02.2020 / 21:54, *.virginm.net

Ale obrona dziś słabiutko...

odpowiedz
Hiszpan - 15.02.2020 / 21:48, *.play-internet.pl

Z Jagielonią zagra Wietes czyżby kolejny piękny gol po ślizgu???

odpowiedz
Hiszpan - 15.02.2020 / 21:47, *.play-internet.pl

Żenada. Syf grają na maksa....

odpowiedz
1916 Mistrz - 15.02.2020 / 21:46, *.info.pl

Po co brać grajkow jak nie grają siedź w na ławce polityka tranferowa Legii A zapomniałem musi się przygotować do naszego ligowego mega trudnego poziomu

odpowiedz
grzesiek - 15.02.2020 / 21:45, *.centertel.pl

Nawet jesli nie wygramy. to juz nie jest ta Legia co przegrywajac 1:0 konczyla tym samym rezultatem caly mecz. BrawoVuko !

odpowiedz
Matt - 15.02.2020 / 21:39, *.tpnet.pl

Wpuścić Astiza. Nie wierzę, że jest gorszy od Lewczuka. Co ten człowiek wyrabia.

odpowiedz
Hiszpan - 15.02.2020 / 21:34, *.play-internet.pl

Szumski jak Wilder wystartował lewym zamachowym do Kante.

odpowiedz
1916 Mistrz - 15.02.2020 / 21:33, *.info.pl

Nie rozumiem zmiany w 70 min ?? Jest nowy napastnik dac mu czas na granie jeszcze z takim rakowem sprawdzic co potrafi ale nie najlepiej dac szansę gry od początku z któraś z górnej części tabeli

odpowiedz
Hiszpan - 15.02.2020 / 21:33, *.play-internet.pl

Dziadzia Lewczuk dziś w każdej akcji 5 metrów spóźniony.

odpowiedz
Elquatro - 15.02.2020 / 21:29, *.chello.pl

A to Majecki nie w Monaco?

odpowiedz
Plaskacz - 15.02.2020 / 21:31, *.chello.pl

@Elquatro:

Deszcz pada dzisiaj u nich.

odpowiedz
:) - 15.02.2020 / 21:10, *.chello.pl

Jaka liga taki Panenka

odpowiedz
Kryniek76 - 15.02.2020 / 21:09, *.plus.pl

Jedzą the best on fauluje i nawet nie wie że to robi...

odpowiedz
Bartosz - 15.02.2020 / 21:13, *.chello.pl

@Kryniek76: Wyjątkowy szkodnik w Legii

odpowiedz
Pełne poparcie dla trenera Vukovica i Prezesa Mioduskiego - 15.02.2020 / 20:56, *.chello.pl

Pękhard wejdzie i jeb.nie hattryka a malkontenci dalej będą jojczyć.

odpowiedz
Piorun - 15.02.2020 / 20:54, *.centertel.pl

Gra jest totalnie porazajaca...Totalny futbol, polegajacy na nie poddawaniu sie...porazajace...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 15.02.2020 / 20:53, *.centertel.pl

Czy Legia gra: 1 4 6? Przeciez tam nie widac napastnika. W 6 pomocnikow mamy wygrac mecz? Rosolek i Kante powinni wchodzic w pole karne, a jakby sie pochowali w srodku. Smutek i nostalgia...

odpowiedz
Po(L)ubiony - 15.02.2020 / 20:52, *.chello.pl

Ceterum censeo: Vesovic jest beznadziejny i powinien być na ławce, nie na trawie. Jędza nieustannie fauluje, gdyby sędziował Frankowski, gwizdnąłby karnego i wolnego z 16-tki po jego faulach. Leszczuk gra jak leszcz, nawet nie oderwał sie od ziemi gdy wyskakiwał Musiolik.

odpowiedz
Bartosz - 15.02.2020 / 21:08, *.chello.pl

@Po(L)ubiony: no i zrobił karnego cymbał

odpowiedz
(L)1916(L) - 15.02.2020 / 20:51, *.tpnet.pl

-Vuko
-Co?
-Ty wiesz co !!!!!

Aco, Aco za co Tobie k...a płacą!!!

odpowiedz
Janusz - 15.02.2020 / 20:51, *.centertel.pl

Buki buki dziś porażka

odpowiedz
Hiszpan - 15.02.2020 / 20:50, *.play-internet.pl

Podtrzymuje mój wpis po LKS. Niezależnie od wyniku są ujowi na maksa. Trener amator to i piłkarze jak spod budki z piwem. A teraz piesek Vukovica zb82 czy jakoś taki Nick do ataku kąsaj w obronie swojego Pana. Hau...

odpowiedz
Miodulski niszczyciel Legii - 15.02.2020 / 20:50, *.chello.pl

Ręcznik mamy nie bramkarza

odpowiedz
lhm - 15.02.2020 / 21:37, *.vectranet.pl

@Miodulski niszczyciel Legii:
Nie gadaj, dziś parę błędów ale bez konsekwencji. Dużo więcej wybronił. Ręcznik to mamy na ławce. No i martwi zjazd formy Wszołka i Vesovicia.

odpowiedz
Vuko = Pinokio - 15.02.2020 / 20:43, *.t-mobile.pl

Gra w dziada daje efekty

odpowiedz
Wiem co mówię - 15.02.2020 / 20:40, *.chello.pl

Czas na Stolarskiego

odpowiedz
Lagionator - 15.02.2020 / 20:37, *.247.135

oj chyba naprawde jest zle, skoro w Totolotku na live, mozna postawic na naszych po 3.00... a przeciez jest sporo jeszcze sporo czasu na odrobienie straty. oby mimo wszystko dali rade.

odpowiedz
jo - 15.02.2020 / 20:32, *.tpnet.pl

Gramy w poprzek aż miło patrzeć !!!

odpowiedz
Bez kitu - 15.02.2020 / 20:32, *.chello.pl

Oczy bolą

odpowiedz
atmosferic - 15.02.2020 / 20:28, *.orange.pl

Legia gra padake znowu. Co to jest ze zaden nie potrafi normalnie przygotowac zima druzyny. Te przestrzenie miedzy formacjami to takie wielkie ze tego sie nie da wygrac. Co ten Vukovic robi? Zero pomyslu na gre... tylko klepanie do najblizszego.

odpowiedz
Plaskacz - 15.02.2020 / 20:28, *.chello.pl

Jesteśmy jak sprężnyna. Schodzimy w dół żeby się odbić!

odpowiedz
Vuko Won !!! - 15.02.2020 / 20:54, *.t-mobile.pl

@Plaskacz: odbic to sie moze..jak sie patrzy na to dno.

odpowiedz
Leon - 15.02.2020 / 20:26, *.orange.pl

Co w tym cieniasie Monaco widzi?

odpowiedz
Mistrz - 15.02.2020 / 20:30, *.centertel.pl

@Leon: jego jeszcze się da uratować. Ale P. Vesovic za to znowu na swoim poziomie

odpowiedz
Mistrz - 15.02.2020 / 20:24, *.centertel.pl

No to się zaczęło. Znowu z beniaminkiem tracą pierwsi bramkę

odpowiedz
Mateusz z Gór - 15.02.2020 / 20:03, *.inetia.pl

Tak jak przepowiedziałem tydzień temu - pierwszy strzał Kante po golu w ostatnim meczu wylądował na aucie.

odpowiedz
:) - 15.02.2020 / 20:19, *.chello.pl

@Mateusz z Gór: no i jak się z tym czujesz?

odpowiedz
Mateusz z Gór - 15.02.2020 / 21:06, *.inetia.pl

@:) :

mam co do tego ambiwalentny stosunek

odpowiedz
Elquatro - 15.02.2020 / 19:37, *.chello.pl

Na którym kanale jest tvp sport?

odpowiedz
Rado - 15.02.2020 / 19:13, *.amazonaws.com

Dzięki wielkie

odpowiedz
Rado - 15.02.2020 / 18:38, *.play-internet.pl

Poratuje ktoś steamem bo w Germanii utknąłem

odpowiedz
Adi - 15.02.2020 / 18:47, *.inetia.pl

@Rado: na TVP sport możesz obejrzeć przez neta

odpowiedz
Tomek Mokotów - 15.02.2020 / 19:01, *.chello.pl

@Rado:

http://soccer-live.pl/

Masz tam paręnaście streamów, niekoniecznie najwyższej jakości ale co ważne: bez beznadziejnego komentarza zaproszonych pajaców jak Węgrzyn czy Mielcarski.

odpowiedz
Elquatro - 15.02.2020 / 19:42, *.chello.pl

@Rado: który rok?

odpowiedz