REKLAMA

25-27.02: Rozkład jazdy

Bodziach i Raffi, źródło: Legionisci.com

We wtorek oraz w czwartek swoje mecze ligowe rozegrają futsaliści Legii i oba rozpoczną się o godzinie 20:00. We wtorek podopieczni Pawła Juchniewicza zagrają w Podkowie Leśnej z miejscowym Teqballem, zaś w czwartek w hali OSiR Włochy podejmować będą Drukarza. Zachęcamy do wspierania naszej drużyny. Dwaj pięcioboiści Legii - Daniel Ławrynowicz i Łukasz Gutkowski startować będą w zawodach Pucharu Świata w Kairze.

Rozkład jazdy:
25.02 g. 20:00 Podkowa Teqball Club - Legia Warszawa [futsal, ul. Jana Pawła II 20, Podkowa Leśna]
27.02 g. 20:00 Legia Warszawa - Drukarz Warszawa [futsal, ul. Gładka 18]

Młodzież:
26.02 g. 15:30 Legia U-15 - STF Champion Warszawa [ul. Łabiszyńska 20]
26.02 g. 17:00 Polonia II Warszawa U-18 - Legia Warszawa U-18 [kosz, ul. Konwiktorska 6]


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.