Michał Michalak - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Zwycięstwo Polski nad Hiszpanią. Występ Michalaka

Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Reprezentacja Polski wygrała 80-69 (15-19, 23-16, 27-20, 15-14) z Hiszpanią, której nie pokonaliśmy od 48 lat. Spotkanie odbyło się w ramach eliminacji do Eurobasketu 2021, a w spotkaniu wystąpił grający w Legii Michał Michalak. Polacy sensacyjnie ograli aktualnych mistrzów świata. Praktycznie do końca drugiej kwarty dominowali rywale, jednak w końcu do głosu doszła nasza reprezentacja.

Koszykarz Legii spędził na parkiecie prawie 13 minut, podczas których zdobył trzy punkty.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.