fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Bilety na mecz z Cracovią - dwa dni promocji!

Woytek, źródło: Legia Warszawa

Legia Warszawa uruchomiła sprzedaż biletów na mecz z Cracovią, który odbędzie się w kolejną sobotę, 29 lutego o godzinie 20:00 na stadionie przy Łazienkowskiej 3. Przez pierwsze 48 godzin sprzedaży wejściówki można kupować w promocyjnej cenie obniżonej o 20%. Normalny bilet na Żyletę kosztuje więc jedynie 28 zł. Biorąc pod uwagę rangę spotkania, czyli bezpośrednią walkę najlepszych obecnie drużyn w lidze - nie ma się nad czym zastanawiać, tylko już teraz zapewnić sobie miejsce na stadionie :)

KUP BILET NA MECZ Z CRACOVIĄ

Punkty stacjonarne sprzedaży biletów czynne będą w następujących terminach:
- kasy klubu przy ul. Łazienkowskiej 3 - czynne od poniedziałku do piątku w godz. 11:00-19:00, w soboty w godz. 10:00-17:00, a także w niedziele w godz. 10:00-16:00;
- wyspa w Centrum Handlowym M1 w Markach - czynna codziennie w godz. 11:00-20:00 z wyłączeniem świąt oraz niedziel niehandlowych;
- Fan Corner Legii Warszawa w Centrum Handlowym "Janki" - czynny codziennie w godz. 9:00-21:00 z wyłączeniem świąt oraz niedziel niehandlowych;

Na 2 dni przed meczem z kasy będą otwarte w godz. 8:00-21:00. W dniu meczu kasy klubu i POK otwarte są od godz. 8:00 do rozpoczęcia II połowy spotkania.
Do zakupu biletu nie jest konieczne posiadanie kart kibica.

fot.
fot. Legia Warszawa


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (19)

+dodaj komentarz
LP7 - 22.02.2020 / 19:17, *.play-internet.pl

Ostrzegam wszystkich kibiców przed cwaniactwem klubu i nowym regulaminem, KTORY ODMAWIA NAM PRAWA DO ZWROTU BILETÓW!!!
Tak tak, raz kupionych biletów nie można już zwrócić, tak jak to było możliwe dotychczas.
Mam potwierdzenie w mailu od POK Legii.
Brawo prezes! Na pewno jeszcze kupię bilety dla całej rodziny, żeby być kolejne parę stow w plecy jak mi się dzieciaki pochorują

odpowiedz
Andrew - 23.02.2020 / 12:18, *.play-internet.pl

@LP7: weź się ogarnij, bardzo dobra decyzja klubu, przez takie sytuacje tracił, bo tych zwrotów bywało i kilka tysięcy w meczu..., przestań żałować na Legie kasy

odpowiedz
LP7 - 23.02.2020 / 21:04, *.play-internet.pl

@Andrew: sam się ogarnij, bez sensu piszesz kolego. Zobacz na co idzie ten hajs, pensja obradvicia chociażby. Moja stowka to pewnie jakieś 10 minut jego leżenia na kanapie, a ja dużo ciezej na nią pracuje. Powinno być chociaż odstępstwo na sektor rodzinny, albo przynajmniej informacja, że regulamin się zmienił. Już tak lekkomyślnie nie kupię biletów.

odpowiedz
Antywek - 24.02.2020 / 08:00, *.t-mobile.pl

@LP7: idź do kina ,teatru i spróbój oddać zakupione wcześniej bilety.
Nastepny sweetfocia;)

odpowiedz
az - 24.02.2020 / 15:07, *.196.25

@LP7: Spróbuj oddać bilety w kinie albo anulować wizytę w hotelu, jak Ci się dzieciaki pochorują. Zobaczysz, czy Ci zwrócą.
Poprzednia polityka klubu to był nienależny przywilej i nadzwyczajny, dobry gest klubu, a teraz go tylko odbierają bo za dużo kłopotów generuje i bardzo dobrze, bo to powinien być standard. I tyle, a Ty się burzysz jak bezdomny na to że mu ktoś śmiał zeta nie dać.

odpowiedz
Antywek - 24.02.2020 / 17:04, *.150.124

@Antywek: spróbuj oczywiście ;)

odpowiedz
Tom - 22.02.2020 / 13:52, *.mm.pl

No i gdzie ta promocja?
40 zł to i tak drogo jak na ten poziom co prezentuje Legia.

Normalnie ceny powinny być takie.
Żyleta 5 zł
Sektor rodzinny 7 zł
Środkowe trybuny 10 zł

I to by były ceny adekwatne do poziomu sportowego.

odpowiedz
grzesiek - 22.02.2020 / 14:09, *.centertel.pl

@Tom: hehehe no jakby to bylo rok temu to bym sie zgodzil, ale w tym sezonie chociaz pilkarze staraja sie wiec nie badzmy az tak restrykcyjni !:)

odpowiedz
Peter - 23.02.2020 / 15:17, *.vectranet.pl

@Tom: Chyba nie wszyscy pamiętają jakie ceny były jeszcze na starym stadionie np w sezonie 2006/07 (jednym z gorszych w historii klubu). Porównując wartość tamtego pieniądza, poziom sportowy drużyny i infrastrukturę starego stadionu to obecne ceny zdecydownie nie są zbyt wygórowane.

odpowiedz
WSL - 22.02.2020 / 12:56, *.tpnet.pl

Poziom gry nie wyglada najlepiej !!!

odpowiedz
Kalbar - 22.02.2020 / 12:12, *.chello.pl

Mecz sezonu i jeszcze w dodatku promocja.

odpowiedz
PND - 22.02.2020 / 11:35, *.chello.pl

Co już nie ma chętnych na oglądanie składu żużlu, papy i czeskiego szrotu

odpowiedz
Rozsądek - 22.02.2020 / 10:57, *.chello.pl

Bilety za półdarmo. 28 zł? Do kina w weekend płacę więcej ;)

odpowiedz
Peter - 23.02.2020 / 15:18, *.vectranet.pl

@Rozsądek : Dokładnie, ceny absolutnie nie są wygórowane! 28 zł to płaciłem na starą Żyletę 15 lat temu!

odpowiedz
:) - 22.02.2020 / 10:38, *.chello.pl

Dorzuć pół litra i mogę to oglądać

odpowiedz
Sadi - 22.02.2020 / 12:24, *.plus.pl

@:) : zostań w domu jak masz stękać pazdziochu na LEGIĘ się chodZi dla klimatu i atmosfery kibicu sukcwsu

odpowiedz
:) - 22.02.2020 / 18:20, *.chello.pl

@Sadi: powiedziałem oglądać, a ja chodze i spoglądam, bo jestem zajęty zabawą

odpowiedz
zenek - 23.02.2020 / 13:53, *.plus.pl

@:) : a nie stac cie samemu kupic?nie przesadzaj,przeciez pół litra za dwie dychy juz kupisz,naprawde ktos Ci musi kupowac,bo cie nie stać?

odpowiedz
:) - 23.02.2020 / 20:47, *.chello.pl

@zenek: Musi, mam 14 lat. Nie sprzedadzą mi

odpowiedz