William Remy - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

29. urodziny Remy`ego

Redakcja, źródło: Legionisci.com

29. urodziny obchodzi dziś William Remy. Francuski stoper trafił do Legii w styczniu 2018 roku. Na debiut nie czekał zbyt długo - w lutym zagrał w wygranym 3-2 meczu z Zagłębiem Lubin. Dotychczas z "eLką" na piersi rozegrał 45 spotkań, w których zdobył trzy gole. Z Legią wywalczył mistrzostwo Polski oraz krajowy Puchar.

Z okazji urodzin życzymy przede wszystkim dużo zdrowia oraz wielu piłkarskich sukcesów. Sto (L)at!

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
znajca - 08.04.2020 / 12:50, *.87.4

Nie ogarniam postawy tego gościa. Swojego czasu grywał w Ligue1 ; całkiem niedawno pytały o niego kluby z Anglii, więc papiery na grę ma, bez dwóch zdań. Jednak on chyba wybrał transfer bezgotówkowy z Legii na... Cypr. Remigiusz, ogarnij się, chłopie! Zdrowia życzę.

odpowiedz
Arek - 07.04.2020 / 09:29, *.t-mobile.pl

Szybkiego wylotu z Legii !!!

odpowiedz
matus007 - 05.04.2020 / 21:38, *.play-internet.pl

100 LAT !!! byku

odpowiedz
Szmu(L)ki - 05.04.2020 / 18:31, *.inetia.pl

Wysokich wygranych w kasynie Wariacie <3 Widzę jak mocno walczysz na rulecie, obyś tak samo był zaangażowany na boisku.

odpowiedz
stary warszawiak syrenka - 06.04.2020 / 01:35, *.vectranet.pl

@Szmu(L)ki: nigdy nie grałem o co chodzi z tą ruletą i coinami. ile na wejsciu trzeba mieć są jakieś zapisy, przyłączam się do życzeń?

odpowiedz
Elquatro - 04.04.2020 / 14:41, *.chello.pl

podobno w wolnym czasie obejrzal wszystkie odcinki Allo allo

odpowiedz
Mamut - 04.04.2020 / 14:01, *.t-mobile.pl

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin czarny bracie

odpowiedz
Broniooo - 04.04.2020 / 11:57, *.chello.pl

29 lat. 19 lat grania w piłkę z czego 18 lat to kontuzje.
Wiatr mocniej zawieje i już uraz.

odpowiedz
ZGL - 04.04.2020 / 10:41, *.tpnet.pl

Zdrowia i dobrej gry w "L" !!!

odpowiedz
Marek - 04.04.2020 / 10:00, *.plus.pl

Sto lat! Dużo zdrowia

odpowiedz
Luk - 04.04.2020 / 09:49, *.orange.pl

Dużo lepszy od Wieteski

odpowiedz
Kiwi - 04.04.2020 / 07:51, *.chello.pl

Szybkiego powrotu do formy .

odpowiedz