fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (19)

+dodaj komentarz
Piotr - 04.03.2020 / 22:30, *.111.202

Obym sie mylil z wyscigiem zolwi. Jestem w szoku 9 pkt. Moze ktos sprawdzic kiedy Legia miala 9 pkt przewagi. CWKS Legia Warszawa

odpowiedz
MatWij - 04.03.2020 / 22:24, *.orange.pl

Vesovic jak zwykle pajacuje, oby to sie źle nie skończyło...

odpowiedz
MatWij - 04.03.2020 / 22:09, *.orange.pl

Nic dodać nic ująć. Novikovas to karykatura piłkarza. Od transferu jeden lub dwa przyzwoite mecze, reszta to porażka. Kuchy KING nakrywa go czapką ;)

odpowiedz
Robin1916(L) - 04.03.2020 / 22:03, *.t-mobile.pl

No w końcu miernota usiadła tam gdzie jego miejsce i niech tam długo długi siedzi

odpowiedz
Robin1916(L) - 04.03.2020 / 21:59, *.t-mobile.pl

Jaki on jest h.... Ręce opadają oglądając jego popisy. On ma dar umie sam siebie okiwać dosłownie. Czy Vuko nie widzi jaka to miernota????

odpowiedz
WojtasBB - 04.03.2020 / 21:59, *.mm.pl

Rzeczywiście, tak słabego indywidualnie meczu nie pamiętam. Novikovas powinien na dlugo usiąść na lawie. Ostatnio drażnil tak Ojaama

odpowiedz
Robin1916(L) - 04.03.2020 / 21:46, *.t-mobile.pl

Co w tej drużynie robi szanowny Pan grajek Novikowas????? Przecież to jest jakiś dramat co on WYPRAWIA.

odpowiedz
WojtasBB - 04.03.2020 / 21:40, *.mm.pl

Na ten autokar Lechii to warto by wpuścić Pekharta, bo tam nie ma kto do glowek skakac oprocz Jose

odpowiedz
Yeti - 04.03.2020 / 21:34, *.play-internet.pl

Vuko zdejmij tego padalca Novikovasa! Na razie przewaga jest ale brak zaskoczenia. Szajs postawił autobus w polu karnym a Legia nie ma pomysłu na zaskoczenie.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 04.03.2020 / 21:25, *.chello.pl

Do tej pory broniłem Novikovasa, ale dziś przeciągnął strunę. Tragedia. Musiał oczywiście faulu na Wszołku przy główce, nie zauważył. Kopa w achillesa Luquiego - także.

odpowiedz
Pawel - 04.03.2020 / 21:10, *.t-mobile.pl

Co robi Novikocavs w Legii ... dramat
Ani prędkości, ani dryblingu, zero

odpowiedz
Mistrz - 04.03.2020 / 20:23, *.centertel.pl

Obstawiłem za 100zł na Legie

odpowiedz
NAS - 04.03.2020 / 20:17, *.80.146

macie jakieś linki co działają za granicą?

odpowiedz
Krzeszczu - 04.03.2020 / 20:21, *.bredband2.com

@NAS : mam.

odpowiedz
NAS - 04.03.2020 / 20:26, *.80.146

@Krzeszczu: A byłbyś tak miły mi podesłać bo nie wiem jak to ogarnąć. To dla mnie nowa sytuacja.

odpowiedz
L - 04.03.2020 / 20:51, *.centertel.pl

@NAS : zobacz na DRHTV

odpowiedz
NAS - 04.03.2020 / 20:17, *.80.146

macie jakieś linki co działają za granicą?

odpowiedz
Piotr - 04.03.2020 / 20:10, *.111.202

Wyscig zolwi po mistrza czas zaczac.

odpowiedz
Jaro - 04.03.2020 / 19:48, *.plus.pl

Czy weszli już kibice Legii

odpowiedz