fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Wszołek: Każdy ciężko zapracował na wygraną

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

- Strzelony gol mnie cieszy, ale najważniejsze jest zwycięstwo i dobra gra całego zespołu. Widać, że każdy na to ciężko pracował. Mogę się tylko cieszyć, że dołożyłem do tego wszystkiego małą cegiełkę. Patrzymy teraz do przodu. Skupiamy się już na najbliższym przeciwniku - powiedział po meczu z Lechią Paweł Wszołek

- Do odpowiedniej formy zawsze trochę brakuje. Nie chcę szukać usprawiedliwień, ale wiadomo jak to wyglądało na obozie, na którym choroba mnie rozłożyła. Brałem antybiotyki, a nie pamiętam kiedy wcześniej mi się to zdarzyło. Miałem trochę pecha, ale z każdym dniem czuję się lepiej i wracam do dobrej dyspozycji - dodał pomocnik.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

+dodaj komentarz
Zlb82 - 05.03.2020 / 19:49, *.t-mobile.pl

Jesteś bez kitu kozak!!!! KOZAK.

odpowiedz
m4pierwszy - 05.03.2020 / 18:10, *.icpnet.pl

bardzo lubie oglądać Twoją grę Pawel, przyjemnie sie patrzy jak robisz róznice. A jeszcze to z jakim spokojem zareagowałeś w ostatnim meczu w sytuacji której powinieneś typowi strzelić w pysk - klasa, z Twoim charakterem to wyczyn :)

odpowiedz
grzesiek - 05.03.2020 / 18:09, *.centertel.pl

Dzieki Pawle za tego arcywaznego gola


Vesovic to jezdziec bez glowy.

odpowiedz
Jerry - 05.03.2020 / 09:05, *.netfala.pl

Wszołek odżywa gdy przechodzi na lewa stronę. Dawno już stwierdziłem, że on traci bardzo dużo gdy gra na jednej stronie z Vesovicem. Proszę sobie przypomnieć jak wyglądała jego gra gdy na prawej obronie występował Stolarski. Z Vesoviciem gra się trudno. Nie wiadomo czy on chce być bardziej obrońca czy bardziej pomocnikiem. Wachadłowym też jest żadnym. W tym swoim niezdecydowaniu dubluje Wszołka i najzwyczajniej przeszkadza mu grać.

odpowiedz
dejne3 - 05.03.2020 / 07:24, *.plus.pl

Brawo Paweł to jak strzeliłeś ich czterech Ty jeden to trzeba umieć zrobić i zapakować bramkę super sprawa

odpowiedz
Marcinwawa77 - 05.03.2020 / 06:37, *.132.236

Brawo, brawo, brawo, super mecz.

odpowiedz