Michał Michalak - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Michalak: Mamy potencjał

Hugollek, Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com

- Najważniejsze jest to, że wygraliśmy mecz z Dąbrową. Wielokrotnie graliśmy ładnie, ale nie udawało nam się zwyciężyć. W końcówce tego spotkania byliśmy skuteczni oraz dobrze pracowaliśmy w defensywie. Mam nadzieję, że to zwycięstwo pozwoli nam wejść na dobrą ścieżkę i doda nam skrzydeł. Chcemy, aby ta końcówka sezonu była dla nas pozytywna i żebyśmy odbili się od dna. To spotkanie dało nam trochę wytchnienia, ponieważ odskoczyliśmy na dwie wygrane od Dąbrowy Górniczej – powiedział po meczu Michał Michalak.

- Zazwyczaj przy zmianie trenera w trakcie sezonu każdy zawodnik chce się pokazać i wywalczyć dla siebie jak najwięcej. Jest to dla nas powiew świeżości i pozytywnej energii. Myślę, że musimy trzymać się tego co mamy i walczyć o następne zwycięstwa. Mamy potencjał, aby wygrać z każdym zespołem.

- Miałem możliwość ponownie zagrać z Orłem na piersi, jest to świetne uczucie. Możliwość gry w spotkaniach o taką stawkę jest dla mnie wyróżnieniem, a zarazem motywacją. Cieszę się, że odnieśliśmy sukces w rywalizacji z Hiszpanią, szkoda jednak przegranej z Izraelem. Myślę, że bilans jest taki jaki większość zakładała przed meczami reprezentacji.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.