fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Video

Bramki i skrót meczu z Piastem

Wiśnia, źródło: Ekstraklasa TV

Legia objęła prowadzenie w meczu z Piastem za sprawą Domagoja Antolicia, lecz ostatecznie zeszła z boiska pokonana po bramkach Hiszpanów Jorge Felixa i Gerarda Badii. "Wojskowi" dzielnie stawiali czoła grającemu w przewadze przeciwnikowi, ale jemu udało się wykorzystać błędy legionistów w defensywie. Zapraszamy do obejrzenia goli oraz skrótu z dzisiejszego meczu.


Antolić otwiera wynik meczu
Wyrównanie Felixa
Bramka Badii

Skrót z meczu na Łączy Nas Piłka

Skrót z meczu na Ekstraklasa.TV

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.