REKLAMA

Wkrótce mecze bez kibiców?

Woytek, źródło: Legionisci.com, Onet.pl

Epidemia koronawirusa coraz bardziej dotyka Polskę. Jak informują władze, w najbliższych dniach należy spodziewać się kolejnych zarażeń. Podczas poniedziałkowej konferencji prasowej premier Mateusz Morawiecki zaapelował do organizatorów imprez masowych, by je odwoływali.

- Chcę bardzo mocno zaapelować do wszystkich organizatorów imprez masowych o powstrzymanie się od ich organizacji, żeby je odwoływać, bo właśnie imprezy masowe były jedną z przyczyn szybszego rozprzestrzeniania się koronawirusa w Niemczech i Włoszech - powiedział szef rządu.

Planowane pierwotnie na wtorek spotkanie premiera z prezesami związków sportowych odbyło się w poniedziałek. Można się spodziewać, że we wtorek zostanie podana informacja o tym, że wszystkie imprezy masowe zostają odwołane.

- Znam się na piłce, a nie na epidemiach, ale jako związek jesteśmy do dyspozycji rządu i zrobimy wszystko, by pomóc w walce z wirusem, który występuje już w całej Europie. Czy grozi nam paraliż rozgrywek sportowych? Wydaje mi się, że jest to nieuniknione. Oczywiście nie popadajmy w panikę, natomiast zagrożenie, że np. będziemy grali przy pustych trybunach jest szalone - powiedział w rozmowie z Onetem prezes PZPN Zbigniew Boniek.

Mecz Legii z Lechem w Poznaniu odbędzie się w sobotę, 14 marca o godzinie 20:00.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (90)

+dodaj komentarz
Jano - 10.03.2020 / 15:17, *.orange.pl

Ciekawe co zrobią bo Legia liderem ? Ale byłby wrzask jakby przerwali ligę po 30 kolejkach,bo ponoć się o tym mówi,to te wszystkie szczekacze dopiero mieliby powód do jazgotu że to pewnie PZPN wirusa wymyślił żeby Legii pomóc :)

odpowiedz
Kedar1985 - 10.03.2020 / 10:25, *.dataspace.pl

Czesi, którzy jeszcze dwa dni temu kpili z Naszej paniki i ich prezydent mówił, że nic nie będzie odwoływał bo jak mówił "jak każda epidemia to też minie" to dziś gdy u Nich wzrost zachorowań gwałtownie wzrósł odwołali mecze ligi i wszystkie wydarzenia ;)

odpowiedz
Gienek - 10.03.2020 / 10:05, *.netfala.pl

Nieoficjalne info: mecze w najbliższych kolejkach bez kibiców. Ku.wy z Posrania zamknęli sektor gości, bo bali się najazdu Legii. Teraz sami nie przyjdą hehe :)

odpowiedz
Kedar1985 - 10.03.2020 / 08:45, *.dataspace.pl

Wczoraj Sawicki i Stefański u Stanowskiego potwierdzili, że mecze do końca rundy będą bez kibiców. Rozważany jest scenariusz dogrania sezonu tylko do rundy zasadniczej jak sytuacja się będzie pogarszać. To samo nie wiadomo czy Euro 2020 się odbędzie.

A teraz prawdziwa bomba. UEFA rozważa zakończenie rozgrywek Ligi Mistrzów i Europy po tej rundzie!

odpowiedz
eLka - 10.03.2020 / 09:27, *.tpnet.pl

@Kedar1985: Nie przerwą Legia na czele. :-D

odpowiedz
Wolfik - 10.03.2020 / 09:44, *.mm.pl

@Kedar1985: W niedzielnym Cafe Futbol prezes Boniek potwierdził iż UEFA stoi na stanowisku, że EURO odbędzie się w planowanym terminie, albo w ogóle.

Co do naszej ligi, to wcale mnie taki scenariusz nie dziwi. Wystarczy, że którego z piłkarzy (czego oczywiście nie życzę) wykryją wirusa i będzie prawdopodobnie "po ptokach". Kwestia tylko jak sytuację w tabeli usankcjonować. Co z mistrzem, spadkowiczami itp. Nie sądzę by ktokolwiek zaakceptował obecne "status quo". Już bardziej prawdopodobne wydaje się uznanie sezonu za "niebyłe".

odpowiedz
Kedar1985 - 10.03.2020 / 10:18, *.dataspace.pl

@Wolfik:
Bo UEFA nie ma terminów na przyszły rok. Dlatego jak odwołają to już nie będzie.

odpowiedz
sie(L)ce - 10.03.2020 / 08:29, *.chello.pl

Chcącemu nie dzieje się krzywda. Jak ktoś nie chce chodzić na mecze to nie pójdzie. Dajcie ludziom wolność i wybór. Może Pan Premier i Inspektor Sanitarny mi zwrot pieniędzy za mecz dadzą?

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 10.03.2020 / 09:02, *.play-internet.pl

@sie(L)ce: Ale to przecież nie chodzi o Ciebie,czy chcesz,czy nie chcesz być chory.Zaraź się sam w domu i tam sobie siedź.Chodzi o innych,których potencjalnie możesz zarazić,nie dając im wyboru,czy chcą,czy nie chcą chorować.Boże,co za matoły tu piszą.

odpowiedz
Juri - 10.03.2020 / 09:12, *.centertel.pl

@FOREVER LEGIA: jak jestem zdrowy to jak zdążę innych?

odpowiedz
Jano - 10.03.2020 / 09:21, *.orange.pl

@Juri: nie wiesz tego czy jesteś zdrowy,ty możesz się czuć dobrze i zarażać!

odpowiedz
Eron23 - 10.03.2020 / 09:30, *.tpnet.pl

@Jano: ten z Krakowa co sam się zgłosił też czuł się dobrze ale zgłosił się bo przyleciał z Włoch i co? Miał wirusa! Gdyby myślał jak większość chodził by przez kilka dni po sklepach i zarażał! Ilu nie przebadali jak wrócili z Włoch zanim wprowadzili kontrole na granicach?

odpowiedz
Wolfik - 10.03.2020 / 09:38, *.mm.pl

@sie(L)ce: Właśnie chodzi o to, że jak pójdziesz na imprezę masową, zachorujesz i nie wykitujesz to po wyleczeniu możesz wymyślić, że należy się tobie odszkodowanie za to, że nikt owej imprezy nie odwołał. A koszty leczenia przy kosztach meczu to naprawdę mały pikuś.

odpowiedz
kibic abg - 10.03.2020 / 11:17, *.centertel.pl

człowieku to nie tak działa, twoja wolność i ty pojdziesz na mecz, zlapiesz tam,, coś,, i zarazisz w domu matkę, ojca, dziecko, dziadka itp. Ty przeżyjesz dziadek już nie koniecznie, o to w tym chodzi żeby nie zarazażać innych

odpowiedz
Maciej - 10.03.2020 / 17:07, *.t-mobile.pl

@Juri: trzeba byc niepelnosprawnym umyslowo zeby do dzis nie moc zrozumiec ze ten wirus moze przez dwa tygodnie nie dawac objawów. Zrozumcie tumany i nieuki ze to dla waszego i naszego dobra. Zaden rząd nie wyda takich decyzji bo chce rozpierdzielic swoja gospodarke tylko robi to po to zeby nie doposcic do pandemii!!

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 10.03.2020 / 06:44, *.play-internet.pl

Korona wirus-ta franca to chyba z Kielc jest.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 10.03.2020 / 07:07, *.inetia.pl

@FOREVER LEGIA:

Sponsor strategiczny. Dzięki niemu mają szanse na utrzymanie. Wczoraj Łodzianie bali się kopać piłkę, której bramkarz Korony dotykał.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 10.03.2020 / 08:27, *.play-internet.pl

@Mateusz z Gór: No,a grupa hools Korony pewnie się nazywa się "COVID 19".Ok,żarty żartami,ale jak czytam komentarze pod tym,ale i generalnie pod zdecydowaną większością tematów,to "jestem dumny,że należę do tej elitarnej grupy,którzy znają się na wszystkim.Na taktyce,na zarzadzaniu korporacjami,na transferach,na prowadzeniu dopingu,na ekonomii,a teraz jeszcze się okazuje,że i wirusologów tu też nie brakuje".A żeby nie internet,to człowiek by sądził,że otacza go stado gamoni.Normalnie szok.

odpowiedz
FiroZS - 10.03.2020 / 08:58, *.as43234.net

@FOREVER LEGIA: hahahahhaa jaja, dobre

odpowiedz
Mateusz z Gór - 10.03.2020 / 21:36, *.inetia.pl

@FOREVER LEGIA:

Tak. Wpisując w wyszukiwarkę hasło "koronawirus" dostałem sam bełkot. Pewnie są tam też treści wartościowe, ale wcale nie eksponowane, bo na pierwszy rzut mamy kiepskie dzienniki, które kopiują zagraniczne teksty w pigułce, w których na dodatek nic nie ma poza słowem "koronawirus" i przypomnieniem, że pochodzi z chin i się rozprzestrzenia. Serio? To jest katastrofa. Skąd mam wiedzieć jak się bronić, skoro zalewa mnie ten bełkot z każdej strony?

odpowiedz
"Jestem Legendą" - 10.03.2020 / 06:02, *.chello.pl

A wam to coś przypomina? ;)

odpowiedz
Proboszcz - 10.03.2020 / 07:56, *.centertel.pl

@: synu wyluzuj bo zaraz ci coś pęknie .

odpowiedz
Biały mużyn z czarnym pitbólem - 10.03.2020 / 16:42, *.tpnet.pl

@: No pewnie , Will Smith , puste ulice ... Oby nic podobnego się nie stało .

odpowiedz
tomalo1 - 10.03.2020 / 04:27, *.tpnet.pl

Dlaczego imprezy masowe mają być odwoływane albo mecze mają być rozgrywane bez udziału publiczności!!! A msze święte w niedzielę będą odprawiane??? Przecież na każdą msze świętą w niedzielę przychodzi ok 300 osób lub więcej??? I w kościele można się szybciej zarazić ponieważ jest większy wcisk, wierni stoją obok siebie niektórzy kaszlą, prawie wszyscy podają sobie ręce na znak pokoju i moczą rękę przy kropielnicy!!!!

odpowiedz
Mateusz z Gór - 10.03.2020 / 07:06, *.inetia.pl

@tomalo1:

Oni się tam modlą, żebyś nie zachorował, a Ty się na stadionie za nich nie modlisz. Dlatego.

odpowiedz
Poganin - 10.03.2020 / 09:21, *.chello.pl

@Mateusz z Gór: w Polsce to się modlą właśnie żebyś zachorował.. także jak najbardziej słuszna uwaga.. zamknąć kościoły !

odpowiedz
Lboy - 10.03.2020 / 09:52, *.chello.pl

@tomalo1: We Włoszech zamknęli kościoły. U nas jak wirus będzie się rozwijać to pewnie też zamkną.

odpowiedz
Polak - 10.03.2020 / 00:29, *.centertel.pl

Jestem zadowolony, że trafiłem na ten artykuł, gdzie szacowne grono ekspertów od koronawirusa wytłumaczyło mi, że wirus jest niegroźny a idealnym miejscem do ewentualnej kwarantanny jest domowy stół i miejsce pod nim. Od dziś jestem spokojniejszy o dalsze zdrowie swoje i życie swoich bliskich i z ulgą przyjąłem informacje, że apokojnie mogę nie panikować o ich dalszy los oraz jednocześnie cieszę się, że Legia w 3010 roku nadal występuje w rozgrywkach piłkarskich co jest największym dowodem na to, że koronawirus nie był na tyle groźny w XXI wieku. Swojej Babci natomiast zaleciłem spacery w szaliku Legii na twarzy, który jak zakładam jest największym zabezpieczeniem przed jakimkolwiek wirusem. Mam nadzieję, że mimo że mieszka w Poznaniu - dostosuje się do zaleceń doktorów i profesorów z szacownego grona tutaj komentujących.

odpowiedz
x - 09.03.2020 / 23:46, *.vectranet.pl

debilizm z kwarantannami trwa :) z glodu zdycha wiecej ludzi niz na ten durny corona virus :D

odpowiedz
Misza_Praga - 10.03.2020 / 01:11, *.plus.pl

@x: musisz być nieźle upośledzony i skończony Debil!!!!bo jeżeli dla ciebie głód porównujesz do czegoś kto nie ma nad tym żadnej kontroli i nikt nie wie jak z tym walczyć i na dodatek nie ma lekarstwa i można po Ludzku mieć obawy do tego cy ty uważasz za swoje widzi mi się!ciekawe jakbyś szczekał gdyby twoja Matka albo ojciec w szpitalu walczyli o życie z czymś nad czym nikt nie ma siły by wygrać.

odpowiedz
Its Corona Time - 09.03.2020 / 23:17, *.chello.pl

Sytuacja jest naprawdę wyjątkowa i nawet My Kibice w tym akurat przypadku powinniśmy z bólem ale być za. Zapowiada się naprawdę wielka epidemia, a miejsca w szpitalu są ograniczone. Naprawdę nie ma co ryzykować bo jak pokazuje przypadek np jednego dzisiaj wyrytych przypadków, ten wirus rozwija się nawet 14 dni nie dając wcześniejszych objawów a inny przykład że pacjent zero zaraził 2 inne osoby w autobusie to niech trafi się nawet 1-2 osoby na stadionie zakażone nie mające jeszcze objawów i już mogą zarazić kilka - kilkanaście innych. We Włoszech potwierdzono że wiele osób zaraziło się właśnie podczas sportowych imprez masowych nim zamknięto stadiony.

odpowiedz
powiślak - 09.03.2020 / 23:12, *.centertel.pl

Z tego co czytam to w większości tutaj sami nieśmiertelni. Ja tam wole nie kozaczyc bo u mnie pluca ostatnio szwankują. A ponoc Wlochom juz brakuje respiratorow i chyba to dziadostwo zmutowalo bo mają mnóstwo mlodych na oddzialach intensywnej terapii wiec robi sie cieplo :/

odpowiedz
Krakus - 09.03.2020 / 22:52, *.tpnet.pl

Jeżeli wygra normalność, a wydaje mi się że każdy jest w stanie wziąć odpowiedzialność za Siebie i chce by nie ingerowano w jego styl życia.
Koronowirus prowadzi też do innych zagrożeń dla nas zwykłych ludzi więc powtarzam jeśli wygra normalność zapraszam was do nas w jak największej liczbie i jeśli to możliwe wybierzcie środek transportu który najbardziej na tej sytuacji ucierpiał, wiele firm przewozowych stoi przed trudnym być albo nie być i myślę że taki transport na mecz nie w wypchanym pociągu a w autobusach które z przymusu stoją puste jest rzeczą która niektórym pozwolą normalnie żyć i pokaże naszą solidarność.

odpowiedz
Radzio - 09.03.2020 / 21:52, *.play-internet.pl

Prawie jak za szalonych czasów lat 3007-10

odpowiedz
Jurek - 09.03.2020 / 22:40, *.chello.pl

@Radzio: opowiedz jak się Legia miewa w 3010 roku?

odpowiedz
Radzio - 10.03.2020 / 08:23, *.inetia.pl

@Jurek:

500 krotny mistrz Polski, od tamtej pory było 15 awansów do lm

odpowiedz
eLka - 10.03.2020 / 09:38, *.tpnet.pl

@Radzio: Słabo 15! średnia co 66 lat no gorzej niż dziś bo co 20 lat :)

odpowiedz
Mlody - 09.03.2020 / 21:44, *.chello.pl

Ja się cieszę że zamykają imprezy masowe. Jak czytam niektóre wypowiedzi to się nóż w kieszeni otwiera. Większość z was jest zajebiści... samolubna. Jak sami wiemy tu nie chodzi o nas młodych tylko o ochronę naszych starszych rodziców czy dziadków. Jeżeli tak bardzo niektórzy stawiają ponad swoją rodzinę uczestnictwo w nic nie znaczących meczach ,których będzie jeszcze milion to nie powinien w ogóle mieć jakiegoś głosu w społeczeństwie . Tak meczy będzie wiele a dziadków czy rodziców mamy jednych.
Dlatego popieram odwoływanie imprez masowych i całkowicie to rozumiem. Lepiej chwilowo żyć i dać sobie na wstrzymanie ,gdy chorych jest 20 osób zamiast 5 tysięcy ,a przez imprezy właśnie mogą te wszystkie problemy się bardzo rozwinąć.

odpowiedz
Dziadek - 09.03.2020 / 21:51, *.enivest.net

@Mlody: siedź w domu i nie wyłaź spod stołu, a jeśli wyściubisz nos to zarząd okupujący nasz kraj dopie... Ci spec ustawą. Kumasz tyle co świnia widzi gwiazdy.

odpowiedz
WiernyKibicZwycięskichDrużyn. - 09.03.2020 / 22:03, *.plus.pl

@Mlody: Słusznie, ludziom już się kompletnie popieprzyło w głowach, sport nie jest niczym priorytetowym, jest tylko rozrywką i jeśli jest taka potrzeba to imprezy masowe, a taką jest mecz, powinny być ograniczone.

odpowiedz
Mądrala - 09.03.2020 / 22:11, *.centertel.pl

@Dziadek: lepiej siedziec pod stolem i zyc niz zdychac w meczarniach w ciezkim stanie. Bo sie bylo mądrzejszym od mądrzejszych od siebie Dziadek

odpowiedz
DawidL - 09.03.2020 / 22:47, *.play-internet.pl

@Mlody: Jasne schowajmy się wszyscy do szafy odwolajmy wszystko i zamknijmy co się da bo media zrobiły panikę

odpowiedz
MatWij - 09.03.2020 / 23:46, *.orange.pl

@DawidL: media zrobiły panikę??? chłopie ocknij się. We włoszech (którzy mieli to w d***) schodzi po 100 osób dziennie. Nie tylko schorowanych starców. Więc zejdź na ziemie i uświadom sobie że nie jesteś nieśmiertelny!! Bo przez takie podejście by "żyć normalnie" dzieje się to co widać. Gdyby ludzie na 2 tygodnie usiedli na dupie i odpuścili pewne rzeczy to teraz byłoby po temacie, ale każdy wiedział lepiej...

odpowiedz
RafaL - 09.03.2020 / 21:31, *.play-internet.pl

Czyli wczorajszy sędzia meczu Pan wybył już chyba złapał tego calego wirusa :). Z drugiej strony raz na jakiś czas zrobić reset organizmu wodeczką i nie ma problemu.

odpowiedz
Doktor - 09.03.2020 / 22:09, *.virginm.net

@RafaL: a co Ci da wodeczka? Ten wirus jest w plucach....tam sobia ja wlejesz? Matko skad takie yntelygenty sie biora

odpowiedz
ToJeAmelinium. - 09.03.2020 / 22:10, *.plus.pl

@RafaL: Wódeczką to sobie tylko możesz zaszkodzić i mózg rozmiękczyć co widać po znacznej części społeczeństwa.

odpowiedz
Wódecjusz Gąbka - 10.03.2020 / 16:59, *.tpnet.pl

@ToJeAmelinium.: Taki jeden pan miał 108 lat i podobno zawsze pił dużo wódki . Można ? Można .

odpowiedz
StaryPojeb - 09.03.2020 / 21:15, *.play-internet.pl

Koronawirus i panika. K... mać zamknąć wszystko i wszystkich. Najlepiej, żeby piłkarze grali przez net, bo mogą się zarazić na boisku. Ja p...

odpowiedz
Siekier - 09.03.2020 / 21:11, *.chello.pl

będzie wirus czy nie o tym zdecyduje Var !! I

odpowiedz
Karl - 09.03.2020 / 21:01, *.tpnet.pl

W '' Walking dead '' epidemia była w powietrzu i nikt się nie uchronił , tyle że efekt stawał się najbardziej widoczny dopiero po śmierci . Ale to nie to , co tam . Pozdro .

odpowiedz
tt - 09.03.2020 / 20:16, *.centertel.pl

Wystarczy na miesiąc zaniechać w maksymalnym stopniu aktywności typu wycieczki, mecze, koncerty i wirusa nie ma bo nikt go nie przenosi a zarazeni zdrowieja. Chińczycy wpadli na to, zrealizowali i za chwilę ich kraj wróci do normy. A Europa jak zwykle po swojemu i będziemy się bujać z wirusem do lata aż upały go zabiją...

odpowiedz
Luki - 09.03.2020 / 20:48, *.sky.com

@tt: dokładnie jak mówisz kolego, ja osobiście wstrzymałbym ruch powietrzny bo to jest główna przyczyną rozprzestrzeniania się epidemii... Ale wiadomo hajs więc mam kurfa nadzieję że linie lotnicze wszystkie oprucz Rynara zbankrutują za odszkodowania bo są winne.

odpowiedz
WiernyKibicZwycięskichDrużyn. - 09.03.2020 / 22:14, *.plus.pl

@tt: Wysoka temperatura sprzyja namnażaniu się wirusów i bakterii, mrozy wybijają zarazę, więc lato może tylko pogorszyć sytuację. To że nie ma zim w ostatnich latach tylko się przyczynia do rozwoju takich epidemii.

odpowiedz
Wolfik - 10.03.2020 / 00:05, *.mm.pl

@WiernyKibicZwycięskichDrużyn. : Rany boskie.... gdzie uczą takich mądrości???
Bo jeśli w szkołach to czas umierać.... Zastanów się Drogi Kolego, dlaczego wirus grypy atakuje późną jesienią i zimą a wiosną a latem praktycznie go nie ma. I dlaczego obecnie wszyscy zalecają mycie rąk w ciepłej wodzie. Mrozy wybijają wirusy - zdanie godne antynobla. Jestem pod wrażeniem, naprawdę.

Dodaj do tego jeszcze slogan - mrozy wybijają robactwo. Będzie komplet.

odpowiedz
Wolfik - 10.03.2020 / 00:14, *.mm.pl

@WiernyKibicZwycięskichDrużyn. : Zapomniałem o jednym. Zgadnij, dlaczego zainfekowany organizm groni się podnosząc temperaturę ciała...

odpowiedz
WiernyKibicZwycięskichDrużyn. - 10.03.2020 / 01:00, *.plus.pl

@Wolfik: Mój błąd, powielanie głupawych zabobonów, przyznaję się bez bicia. Dzięki za przyznanie antynobla. Pozdrawiam.

odpowiedz
Wolfik - 10.03.2020 / 09:34, *.mm.pl

@WiernyKibicZwycięskichDrużyn : Błądzić jest rzeczą ludzką, wszak wiele głupot się słyszy. Ale do przyznania się do błędu trzeba mieć charakter. Szacunek Kolego.

odpowiedz
Darek - 09.03.2020 / 20:03, *.t-ipconnect.de

Idac tym tropem myślenia to wszystko należało by pozamykać.Przeciez ludzie nie zarażają sie tylko na stadionie ale też w pracy w szkole w drodze do pracy w autobusie,pociagu.Mozna tak wymieniac bez końca.

odpowiedz
MatWij - 10.03.2020 / 09:01, *.centertel.pl

@Darek : dlatego wiele w wielu firmach niemal z dnia na dzień umożliwiono ludziom pracę zdalną. zaleca się ograniczebie podróży oraz udział w dużych zgromadzeniach. Porównaj to co dzieje się dzisiaj we Włoszech do tego co jest w Chinach. Ze względu na potężne ograniczenia i "zamknięcie" się na świat w Chinach które mają ponad miliard mieszkańców dziennie diagnozują tam kilkadziesiąt przypadków nowych zachorować i życie powoli wraca do normy. Włosi którzy nie robili nic mają konsekwencje "normalnego życia" a z nimi niestety pół Europy.

odpowiedz
Grchw - 09.03.2020 / 19:05, *.chello.pl

...a kościoły też zamkną...

odpowiedz
Ch... z wirusami, hej Legio jesteśmy z Wami!!! - 09.03.2020 / 18:45, *.play-internet.pl

Paranoja.

odpowiedz
piterek00 - 09.03.2020 / 17:05, *.inetia.pl

Wojewoda Dolnośląski już przyklepał granie bez kibiców. Mecz z Miedzią przy pustych trybunach.

odpowiedz
Pawciu - 09.03.2020 / 17:05, *.orange.pl

".... niestraszny nam wirus ani nawet ebola."

odpowiedz
yyy - 09.03.2020 / 16:49, *.plus.pl

To jest komedia. Nazywanie epidemią kilkunastu zachorowań w 30-kilkumilionowym kraju. Przecież więcej osób rocznie umiera przez zwykłą niewyleczoną grypę.
Ludzi się zasypuje informacjami, a tymczasem za kulisami...

odpowiedz
Rafix - 09.03.2020 / 18:36, *.chello.pl

@yyy: wedlug ciebie epidemie wybuchają w liczbie milionowej? Każda epidemia zaczyna sie od jednego przypadku.

odpowiedz
Maciej - 09.03.2020 / 19:37, *.centertel.pl

@yyy: o i takie wypowiedzi jak i włoskie podejscie typu "nas ten koronawirus nie dotyczy" dowodzą tego ze nie mamy zadnych szans uchronic sie przed zachorowaniem. Trzeba liczyc na to ze organizm zwalczy to ścierwo..

odpowiedz
Siwy(L) - 09.03.2020 / 20:16, *.centertel.pl

@Maciej : załóż maseczke... jak kolega wyżej napisał na zwykła grypę umiera więcej ludzi jak na tego waszego wirusa ;] a poza tym teraz beczą ?? trzeba było zamknąć granice ;] i wyje***e

odpowiedz
Maciej - 09.03.2020 / 20:37, *.centertel.pl

@Siwy(L): jak bede miec tego wirusa to zaloze zebys sie nie zarazil. Z ciekawości spytam skad wiesz ze na grype umiera wiecej? Myslisz ze gdyby ten"nasz" wirus byl mniej grozny to chinczycy by dezynfekowali wszystko w strefach kwarantanny 4x dziennie? Slyszales kiedys cos o broni biologicznej produkowanej w laboratorium w Wuhan?

odpowiedz
Rrr - 09.03.2020 / 16:48, *.t-mobile.pl

Jesteście tacy mądrzy bo was nie dotyczy to bezpośrednio...czasem wydaje mi się że 99%komentarzy to komentarze napisane przez dzieci....

odpowiedz
Tomek Mokotów - 09.03.2020 / 19:15, *.play-internet.pl

@Rrr:

Za to twój niezwykle mądry. Czaswm mi się wydaje, że dzieci chętnie wytykają wiek innym.

Grypa. Mówi ci to coś? Epidemie grypy są prawie co roku i co?
A koronawirus to wirus grypy, nieco inny. Masz 60 lat, zostań w domu. Masz dziecko? Zostań w domu. Natomiast resztę zostaw w spokoju .

odpowiedz
powiślak - 09.03.2020 / 19:42, *.centertel.pl

@Tomek Mokotów : 50tys chinczykow w 3tygodnie.mowi Ci to cos?

odpowiedz
Maciej - 09.03.2020 / 20:06, *.centertel.pl

@Tomek Mokotów : ciekawe co powie ktos kto zostal w domu a i tak zarazil sie np od syna ktory zlapal to na meczu bo ten ma w dupie bo jest mlody i na 99% wyzdrowieje

odpowiedz
Siwy(L) - 09.03.2020 / 20:19, *.centertel.pl

@Rrr: a co mnie obchodzą zarażeni ? po co jeżdżą do Włoch Niemiec Anglii skoro wiedzieli że tam panuje ten wirus który się skończy za miesiąc ? tak jak i SARS itd ?

odpowiedz
Miejscowy - 09.03.2020 / 20:46, *.centertel.pl

@Siwy(L): poczytaj sobie o grypie hiszpance. Bedziesz wiedzial jak sie koncza takie wirusy i kiedy..no ale w sumie to po co to mowie. Przeciez i tak Cie to nie obchodzi. W sumie to Wlochow tez nie obchodzilo;)

odpowiedz
ZP - 10.03.2020 / 09:15, *.centertel.pl

@powiślak: dużo ich jest, raczej nie zabraknie. Bez decyzji wojewody, od murawy aż po schody... a waginy niech zostają w domu.

odpowiedz
powiślak - 10.03.2020 / 17:15, *.t-mobile.pl

@ZP: dobrze ze takich bohaterów jak Ty nie sieją bo to by byla dopiero epidemia

odpowiedz
News⚽️Legia and antivirus Friends - 09.03.2020 / 16:45, *.186.104

PanieMorawiecki to Downey momènt aby zaczâć produkcje naturalnych silnych antybiotykòw I promowanie zdrowego stylu życia,przemysł farmaceutyczny musi produkować leki naturalne na bazie babcinych kilkuset letnich przepisach i no comment pleas

odpowiedz
Sputnik 44 - 09.03.2020 / 17:11, *.t-mobile.pl

@News⚽️Legia and antivirus Friends : to też dobry moment żebyś zaczął leczenie psychiatryczne wg tradycyjnych metod - na początek elektrowstrząsy i hydroterapia...

odpowiedz
Wolfik - 09.03.2020 / 17:46, *.mm.pl

@News⚽️Legia and antivirus Friends : Nie da się wyleczyć wirusa antybiotykiem. Podobnie jak głupoty aspiryną....

odpowiedz
Łuki - 09.03.2020 / 16:37, *.orange.pl

Czyli pewne jak w banku że od najbliższej kolejki mecze przy pustych trybunach.

odpowiedz
L - 09.03.2020 / 16:12, *.orange.pl

Wg mnie, nie ma to najmniejszego sensu.
Setki tysięcy Polaków , każdego dnia dojeżdzają do pracy komunikacją miejską gdzie panuje wielki tłok.
W takim razie należałoby zarządzić ogólną kwarantannę, wysłać ludzi na zwolnienia i zakazać wychodzenia z domu.

odpowiedz
Peter - 09.03.2020 / 16:19, *.vectranet.pl

@L: W moim zakładzie pracuje ok 2500 osób dojeżdżający z całego województwa. Jeśli ktoś ma się zarazić to z pewnością się zarazi ;-)

odpowiedz
jarekk - 09.03.2020 / 15:55, *.metrointernet.pl

Wszystko niech zamkną, sklepy, tramwaje. Bo tam też ludzie się gromadzą.

odpowiedz
Hautausmaa - 09.03.2020 / 16:40, *.mm.pl

@jarekk: też uważam, że powinni zamknąć tramwaje... ale powinny one dalej kursować.

odpowiedz
Peter - 09.03.2020 / 15:40, *.vectranet.pl

Lipa...

odpowiedz
Kedar1985 - 09.03.2020 / 15:37, *.a2mobile.pl

Przecież to było od dawna pewne, że tak będzie. Druga spraw, że jeśli sytuacja z wirusem się nie poprawi Ekstraklasa skończy się na rundzie zasadniczej.

odpowiedz
Hubi40 - 09.03.2020 / 16:09, *.plus.pl

@Kedar1985: tak może być

odpowiedz
Raf - 09.03.2020 / 18:56, *.mm.pl

@Kedar1985: Również jestem podobnego zdania, dlatego wczoraj przybył i zrobił swoje, by podtrzymać jeszcze przez chwilę emocje. Choć równie duża zasługa lasyka na VAR.

odpowiedz