REKLAMA
REKLAMA

Wkrótce mecze bez kibiców?

Woytek, źródło: Legionisci.com, Onet.pl - Wiadomość archiwalna

Epidemia koronawirusa coraz bardziej dotyka Polskę. Jak informują władze, w najbliższych dniach należy spodziewać się kolejnych zarażeń. Podczas poniedziałkowej konferencji prasowej premier Mateusz Morawiecki zaapelował do organizatorów imprez masowych, by je odwoływali.

- Chcę bardzo mocno zaapelować do wszystkich organizatorów imprez masowych o powstrzymanie się od ich organizacji, żeby je odwoływać, bo właśnie imprezy masowe były jedną z przyczyn szybszego rozprzestrzeniania się koronawirusa w Niemczech i Włoszech - powiedział szef rządu.

Planowane pierwotnie na wtorek spotkanie premiera z prezesami związków sportowych odbyło się w poniedziałek. Można się spodziewać, że we wtorek zostanie podana informacja o tym, że wszystkie imprezy masowe zostają odwołane.

- Znam się na piłce, a nie na epidemiach, ale jako związek jesteśmy do dyspozycji rządu i zrobimy wszystko, by pomóc w walce z wirusem, który występuje już w całej Europie. Czy grozi nam paraliż rozgrywek sportowych? Wydaje mi się, że jest to nieuniknione. Oczywiście nie popadajmy w panikę, natomiast zagrożenie, że np. będziemy grali przy pustych trybunach jest szalone - powiedział w rozmowie z Onetem prezes PZPN Zbigniew Boniek.

Mecz Legii z Lechem w Poznaniu odbędzie się w sobotę, 14 marca o godzinie 20:00.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.