fot. Legia Fight Club
REKLAMA

Charytatywna Gala Boksu Fundacji Legii przełożona

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W związku z rozwojem sytuacji związanej z koronawirusem, Charytatywna Gala Boksu Fundacji Legii, która miała się odbyć 28 marca 2020, zostanie przełożona na inny termin. Zarówno współorganizatorzy, jak i zawodnicy, w tym Andrzej Fonfara oraz Marek Saganowski włożyli wiele pracy w przygotowanie tego wydarzenia. Wierzymy, że ta praca nie pójdzie na marne, a przełożenie Gali ostatecznie okaże się tylko działaniem profilaktycznym. Serdecznie przepraszamy za niedogodności, dziękujemy za zrozumienie i już dziś serdecznie wszystkich zapraszamy na Galę w nowym, jesiennym terminie. O szczegółach poinformujemy tak szybko, jak będzie to możliwe - poinformowali organizatorzy wydarzenia.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
boxer - 20.03.2020 / 10:14, *.elartnet.pl

Szkoda, miałem zamiar kogoś obić

odpowiedz
tomiacab - 16.03.2020 / 21:05, *.virginm.net

not good

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.