REKLAMA

Legijny Garwolin apeluje o pomoc dla Julki

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Legioniści z fanklubu z Garwolina prowadzą zbiórkę pieniędzy na pomoc dla córki jednego z nich, Julii Pawliszewskiej. Dziewczyna po urodzeniu przez kilka miesięcy walczyła o życie w szpitalu, obecnie jest już w domu, ale wymaga intensywnej rehabilitacji. "Córka naszych dobrych znajomych, legionistów z krwi i kości, wyjazdowiczów i fanatyków. Urodziła się z zespołem zaburzeń oddychania. Wymaga intensywnej i mega kosztownej rehabilitacji. Pomóżmy jej normalnie żyć. Nie wymagamy od Was zbyt wiele" - apelują legioniści z FC Garwolin.

Każdy z Was może pomóc w zebraniu pieniędzy na ten cel, poprzez licytację gadżetów, wśród których są unikatowe legijne szaliki, koszulka, czy płyta "Ultra Dźwięki". Pomóc można również przekazując 1% podatku

Aby przekazać 1% podatku: KRS:0000037904 cel szczegółowy : 37304 Pawliszewska Julia
Darowizny pieniężne :
W tytule wpłat : 37304 Pawliszewska Julia
Numer rachunku bankowego : 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Legia FC Garwolin - 30.03.2020 / 08:58, *.t-mobile.pl

PomagaMY !!!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.