fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Legia zainteresowana Nigelem Roberthem

Wiśnia, źródło: sportal.bg

Jak podają bułgarskie media, Legia rozważa sprowadzenie do siebie 22-letniego napastnika Nigela Robertha z Levskiego Sofia. Holender strzelił w tym sezonie 8 bramek w 13 rozegranych kolejkach bułgarskiej ekstraklasy. "Wojskowi" mieli czynić starania o piłkarza już w zimowym oknie transferowym, jednak wówczas klub z Sofii nie był zainteresowany jego sprzedażą.

Ostatnimi czasy bułgarski zespół popadł jednak w spore kłopoty finansowe, dlatego po zakończeniu sezonu najprawdopodobniej będzie musiał pożegnać się ze swoimi najbardziej wartościowymi piłkarzami. Nigel Robertha z całą pewnością jest jednym z nich - informują Bułgarzy.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (37)

+dodaj komentarz
Szymon - 31.03.2020 / 03:44, *.chello.pl

A ja bym się zainteresował piłkarzami MKS Żilina. Wicelider słowackiej ligi od 1 kwietnia 2020 zaczyna proces likwidacji i grajki będą za Free. Na pewno możnaby bramkarza wyciągnąć - 11 meczy bez porażki , małolat 19 l. gra na pozycji śpi Jan Bernart . Inni też coś tam potrafią

odpowiedz
Szymon - 31.03.2020 / 08:03, *.t-mobile.pl

@Szymon: miało być śpo

odpowiedz
... - 29.03.2020 / 14:57, *.master.pl

Kolejny ogórek !

odpowiedz
Pfuuui - 29.03.2020 / 22:36, *.optonline.net

@...: ogórek to cię zrobił

odpowiedz
Pomidor - 29.03.2020 / 23:25, *.chello.pl

@Pfuuui: pomidor kozaczku

odpowiedz
g - 29.03.2020 / 14:39, *.prospect.pl

Trzeba przyznać, że obrońcy i bramkarze starali się bardzo, żeby go wypromować.

odpowiedz
andreas - 29.03.2020 / 08:37, *.chello.pl

Raczej nie jedyna. Zainteresowanych jest tysiące tylko czy kupujących tyle samo?

odpowiedz
Zgred - 29.03.2020 / 03:29, *.02.net

Można go podpisać a w zamian oddać Podbrzoznego

odpowiedz
Bródno - 29.03.2020 / 09:47, *.play-internet.pl

@Zgred: płyn do dezynfekcji służy do mycia rąk a nie do chlania

odpowiedz
:) - 29.03.2020 / 16:50, *.chello.pl

@Bródno : on pija borygo

odpowiedz
:) - 30.03.2020 / 09:41, *.chello.pl

@:) :tak jak bródno

odpowiedz
Peter - 28.03.2020 / 22:11, *.vectranet.pl

Spokojnie, miną długie miesiące zanim w ogóle zaczniemy grać :-(

odpowiedz
BIE(L)ANY - 29.03.2020 / 12:33, *.plus.pl

@Peter: Miną długie miesiące zanim będzie nas stać na sprowadzenie kogoś sensownego za gotówkę.

odpowiedz
Zły krasnolud - 30.03.2020 / 10:53, *.virginm.net

@BIE(L)ANY : zobaczymy kogo będzie za kilka miesiecy stać na chodzenie na stadiony

odpowiedz
Pomidor - 28.03.2020 / 21:50, *.chello.pl

Ogórek !!

odpowiedz
ZGL - 28.03.2020 / 21:32, *.tpnet.pl

Wart LEGII - brac i sie nie zastanawiac !!!

odpowiedz
Elquatro - 28.03.2020 / 19:36, *.chello.pl

Chodzi na żebry, płacze ze nie ma pieniędzy,nie wiadomo kiedy ta cała epidemia się skończy a on sprowadza nowego grajka, DOBRY WARIAT

odpowiedz
Mateusz z Gór - 28.03.2020 / 16:30, *.inetia.pl

Ha! Myślę, że to nie jedyny klub, który popadł w problemy finansowe. Ciekawe tylko skąd pomysł, że Legia akurat też nie popadła i ją będzie stać. :D

odpowiedz
Adamowicz ale nie paweł - 28.03.2020 / 14:11, *.centertel.pl

To ta liga wystartuje

odpowiedz
Sobo(L)ew - 28.03.2020 / 13:31, *.centertel.pl

Teraz czekam na komentarze do posta typu, że zagraniczny szrot i czy nie ma Polskich zawodników?? A jak będzie Polak to dla czego taki ogórek itd itp

odpowiedz
Arek - 28.03.2020 / 14:18, *.tpnet.pl

@Sobo(L)ew: i pewnie się doczekasz. Cała sobota przed nami.

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 28.03.2020 / 19:02, *.btcentralplus.com

@Sobo(L)ew: Zagraniczny szrot. Gdzie Polacy ??

odpowiedz
retjeh - 29.03.2020 / 10:22, *.virginm.net

@Sobo(L)ew: szreot z zagranicy, do dobrego wyniku brakuje mu 5 bramek, Brać młodych Polaków

odpowiedz
maniek78 - 28.03.2020 / 13:02, *.chello.pl

Młody da się na nim zarobić.Widac że ma pojęcie.Dobry kot brać go.Za dwa lata sprzedać za parę milionów ojro

odpowiedz
Jasio. @maniek78, halo tu ziemia! - 28.03.2020 / 15:57, *.telkab.pl

@maniek78: Przecież masz wyżej napisane, że gość już taki młody nie jest. Ma 22 lata. Za dwa lata będzie miał 24. Młodych to my sprzedaliśmy Majeckiego czy Szymańskiego.

odpowiedz
matematyk - 30.03.2020 / 10:50, *.87.4

@Jasio. @maniek78, halo tu ziemia!:

Czyli za kolejne 2 lata będzie miał 26, co nie? Dobrze kombinuję? Jusiu, pomóż! Proszę.

odpowiedz
Wariat - 30.03.2020 / 13:14, *.centertel.pl

@matematyk:
A nie 27? ;)

odpowiedz
Jasio - 30.03.2020 / 16:41, *.telkab.pl

@matematyk: Zgadza się!

odpowiedz
dan - 28.03.2020 / 12:54, *.marsoft.net

dlaczego reklamy zasłaniają część otwieranej strony?

odpowiedz
Redakcja (Legionisci.com) - 28.03.2020 / 21:40, *.legionisci.com

@dan: nie powinny nic zasłaniać. w takiej sytuacji prosimy kontakt na reklama@legionisci.com najlepiej wraz ze screenami.

odpowiedz
Hugon - 28.03.2020 / 23:52, *.vectranet.pl

@dan: Na górze masz czerwone ABP kliknij a dasz sobie radę.

odpowiedz
Arek - 28.03.2020 / 12:10, *.master.pl

Zatrudnić trenera !!

odpowiedz
Meteor - 28.03.2020 / 13:36, *.chello.pl

@Arek: Trener jest - i to całkiem niezły na teraz - powyrzucał ,,zgniłe jaja", ustawił drużynę że grała ostatnio bardzo efektownie. Co ty chcesz teraz od Vuko ?

odpowiedz
Arek - 28.03.2020 / 14:23, *.tpnet.pl

@Meteor: to jakiś jełopjest.

odpowiedz
Jasio - 28.03.2020 / 16:01, *.telkab.pl

@Arek: co?
ta, wszyscy zajebiści tylko Vuko zły! Kogo byś chciał? Probierza, Stokowca, czy " byle laga do przodu" Papszuna?

odpowiedz
Psycholog - 28.03.2020 / 17:07, *.cyfrowypolsat.pl

@Meteor: podejrzewam, że impotencja wzbudziła w nim to rozgoryczenie, które teraz musi na kogoś przelać...

odpowiedz
Arek - 28.03.2020 / 18:33, *.t-mobile.pl

@Psycholog: tyś jest jełop

odpowiedz