Radosław Cierzniak - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

37. urodziny Cierzniaka

Redakcja, źródło: Legionisci.com

37. urodziny świętuje dziś Radosław Cierzniak. Do Legii dołączył w marcu 2016 roku, a zadebiutował kilka miesięcy później w spotkaniu 2. rundy eliminacyjnej do Ligi Mistrzów z HSK Zrinjski Mostar, zmieniając w przerwie Arkadiusza Malarza. Cierzniak z "eLką" na piersi rozegrał 33 mecze. Trzykrotnie sięgnął po mistrzostwo Polski (2016, 2017, 2018) i dwukrotnie po krajowy puchar (2016, 2018).
Z okazji urodzin życzymy przede wszystkim dużo zdrowia, szczęścia oraz wielu sukcesów w życiu prywatnym i sportowym.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (14)

+dodaj komentarz
Majk - 25.04.2020 / 00:39, *.centertel.pl

Jeden z najgorszych i najbardziej przepłaconych piłkarzy Legii. Jest chyba tylko po to by groźnie pokrzykiwać z ławki rezerwowych. Nie wybronił Legii żadnego meczu, a kilka występów jak w LM z Borussią miał wręcz katastrofalnych.

odpowiedz
grzesiek - 25.04.2020 / 10:58, *.centertel.pl

@Majk: no coz. O jego formie pilkarskiej to nie powinno sie wypowiadac bo ciagle siedzial na lawce rezerwowych. Zastanawia mnie po co w takich klubach jak Legia dwóch przepłacanych bramkarzy było malarz i cierzniak. Powinien być jeden plus jeden najbardziej zdolny z mlodych na ławke i tyle. Bramkarz to nie jest pozycja nie wiadomo jaka w dzisiejszym futbolu a szczegolnie w ekstraklapie....

odpowiedz
Arek - 25.04.2020 / 11:52, *.t-mobile.pl

@Majk: pokrzykiwać? Nawet tego nie potrafi.. brak umiejętności i charakteru. Kiedyś myślałem, że Skaba będzie najgorszym bramkarzem Legii - myliłem się

odpowiedz
Rambo - 24.04.2020 / 20:53, *.centertel.pl

Sto lat i zdrówka!

odpowiedz
oLaf - 24.04.2020 / 15:50, *.vectranet.pl

super, zdrowia życzę!!!

Dobry zawodnik, nie obraża się że małolat jakiś gra tylko ciężko pracuje.

odpowiedz
Elquatro - 24.04.2020 / 15:49, *.t-mobile.pl

Nie wyobrażam sobie Legii bez Cierzniaka

odpowiedz
Arek - 25.04.2020 / 17:24, *.master.pl

@Elquatro: hahah..ale żeś doj..ł

odpowiedz
Kuba - 24.04.2020 / 11:27, *.t-mobile.pl

Zdrówka, najlepszego! Zobaczymy jak sobie poradzi w Pucharze z Miedzią, bo pewnie trener go wystawi. A w przyszłości kto wie, może znowu będzie numerem jeden, jak odejdzie młody Radek.

odpowiedz
Paweł - 24.04.2020 / 14:22, *.t-mobile.pl

@Kuba: Też tak coś sądzę że może przez jakiś czas znowu zostać nr 1. Muzyka lub Miszty na chwilę obecną jakoś ,,nie widzę" jako pierwszego bramkarza.

No dla brakarzy czas w karierze jest łaskawszy i piłkarsko starszy piłkarz na tej pozycji może grać jeszcze na dobrym poziomie ;)

odpowiedz
Sputnik 44 - 24.04.2020 / 14:41, *.cyfrowypolsat.pl

@Paweł: a skąd tam panowie... Od razu zacznie się promowanie Muzyka i myślę, że może być to ciekawe.

odpowiedz
Kuba - 24.04.2020 / 17:37, *.t-mobile.pl

@Sputnik 44: W sumie Majecki też wskoczył na pozycję bramkarza trochę znikąd, mimo, że Cierzniak był "następny" po Malarzu. Trzeba pamiętać, że była to decyzja Sa Pinto i tego "kudłatego" trenera bramkarzy, którzy traktowali obydwu Radków tak samo, nie faworyzowali żadnego. Jeśli więc Muzyk albo Miszta będą ostro trenować, to w bramce Legii mogą znowu wyprzedzić Cierzniaka.

odpowiedz
grzesiek - 24.04.2020 / 10:33, *.centertel.pl

i w czerwcu baj baj cierzniaku

odpowiedz
Luk - 24.04.2020 / 10:14, *.centertel.pl

On ma bronić w nowym sezonie???

odpowiedz
grzesiek - 24.04.2020 / 11:01, *.centertel.pl

@Luk: oczywiscie, na bramce w klubie explosion wał miedzyszyński

odpowiedz