Michał Karbownik - fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Transfer Karbownika w toku

Woytek, źródło: Misja Futbol

Kontrakt Michała Karbownika z Legią Warszawa obowiązuje do końca czerwca przyszłego roku. Niemal przesądzone jest jednak to, że zawodnik wcześniej opuści klub z Łazienkowskiej.

W programie "Misja Futbol" menedżer piłkarza Mariusz Piekarski zapowiedział, że w tym roku na pewno dojdzie do transferu.

- Prowadzone są rozmowy i tempa nie zwalniają. Na pewno padnie rekord Ekstraklasy. Nie jest to kierunek rosyjski ani turecki. Zainteresowanie Michałem jest z bardzo silnych lig i to raczej zespołów z miejsc 1-5 a nie 5-10 - powiedział "Piekario".

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (76)

+dodaj komentarz
Wolfik - 11.04.2020 / 23:56, *.mm.pl

Cóż...biednemu zawsze wieje wiatr w ślepia. Wiadomym było, że Michał to nasza największa perełka, której długo w ręku nie zatrzymamy. W normalnych warunkach było duże prawdopodobieństwo iż po wygraniu ligi zagra z nami eliminacje do pucharów a potem nastąpi transfer. Sytuacja z pandemią spowodowała, że sprzedamy go prawdopodobnie szybciej i - niestety - za mniejszą kwotę niż moglibyśmy wycisnąć w normalnych warunkach. Bo w grę wejdzie konieczność - klub i tak już robi bokami, jak większość firm w kraju. A i Piekarski wyczuł że musi się spieszyć bo za chwilę może już tak różowo nie być i zaczyna cisnąć. Cóż - będąc bez kasy zawsze będziemy "ma musiku", niestety.

odpowiedz
Filipek - 11.04.2020 / 00:12, *.co.uk

No cóż życzyć tylko żeby nie zakończył jak kapustka

odpowiedz
Zdzich - 10.04.2020 / 18:53, *.chello.pl

Też bym sprzedał. Roczny kontrakt, nowego nie chce. Ostatnia chwila żeby coś zarobić. Nikt nie ma sentymentu. Cash cash cash.

odpowiedz
Wstyd - 10.04.2020 / 15:51, *.net.pl

Działania tego pana to jakaś totalna amatorka. Jaki agent podkręca atmosferę i chwali się "niesfinalizowanymi" rozmowami w mediach? Trzeba być chyba chłopcem z klubu disco polo.

odpowiedz
Baron - 10.04.2020 / 14:46, *.chello.pl

Zdecydowanie za szybko chcemy sprzedać Karbownika. Powinien jeszcze się otrząsać w naszej lidze i potwierdzic to w nowym sezonie. Jeżeli ma iść do ligi top 5 to będzie za duży przeskok. Nikt tam odrazu nie postawi na takiego młodziana. Szkoda by było aby jego kariera potoczyła się tak jak z Wolskim. Nie wiem czemu, oprócz pieniędzy tak szybko chcemy wypchnąć taki talent. Są kluby w Polsce które takie talenty potrafią przetrzymać dla ich dobra w druzynie

odpowiedz
Wolfik - 12.04.2020 / 00:01, *.mm.pl

@Baron: Pewnie, że za szybko. Pełna zgoda w tym zakresie. Sęk w tym, że właśnie zawsze chodzi o pieniądze. W biednym kraju nikt nigdy nie będzie dyktował warunków, z prostej przyczyny - jak nie sprzedasz, możesz nie przeżyć. Zwłaszcza teraz.

Z druga częścią się nie zgadzam. Nie ma klubów w Polsce które potrafią kogokolwiek zatrzymać. Wręcz przeciwnie, wyjeżdżają już wszyscy, którzy potrafią cokolwiek więcej niż nie połamać się podczas przyjmowania piłki.

odpowiedz
Norbert - 09.04.2020 / 09:50, *.171.242

To kolejny skandal !!! Ten chłopak ma oczywiście talent ale jeszcze powinien coś pokazać w meczach o prawdziwą stawkę. Obawiam się , że po raz kolejny menedżerowie dla szybkiego zarobku zmarnują kolejny talent tak jak to miało miejsce np. w przypadku Wolskiego lub Żyry. Nigdy w ten sposób nie zbudujemy silnej drużyny na puchary ! Mam nadzieję, że Prezes Mioduski postawi cenę zaporową ( min. 10 nln EURO ). Karbownika naprawdę można sprzedać za duże pieniądze ale za ok. 2 lata.

odpowiedz
dezet - 09.04.2020 / 21:59, *.chello.pl

@Norbert: Przykład Wolskiego no może zgoda, ale Żyry?

odpowiedz
Kibic... - 08.04.2020 / 21:37, *.centertel.pl

Skoro sä negocjacje Legia musiala dać zielone światło...

odpowiedz
M3 - 08.04.2020 / 14:22, *.ip-point.pl

To jest żałosne. Piekarski chce zarobić i wykorzystuje, że Miodulski musi łatać dziurę.

odpowiedz
Andruto - 09.04.2020 / 15:25, *.t-mobile.pl

@M3: My mamy L w serduchu a Mario Piekario w portfelu( nie ma mu sie co dziwic ,,taki fach,,)

odpowiedz
quad74 - 08.04.2020 / 14:14, *.chello.pl

Byłaby wielka strata dla Legii. Chyba że z budżetem jest już tak źle, że trzeba wyprzedawać przysłowiowe rodowe srebra.

odpowiedz
WETERAN - 08.04.2020 / 13:34, *.chello.pl

Nie wiem, czy ten transfer dojdzie do skutku, nie chciałbym, żeby Karbownik podzielił los Kapustki. Na pewno jednak zmieni się świat piłkarskich zarobków. Nie tylko u nas. Nie będzie już tak słodko...

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 08.04.2020 / 13:30, *.btcentralplus.com

Kierunek Liverpool jajo tzw 'back-up' dla Andrzeja Roberston'a. 10m funcikow !!!

odpowiedz
Alt - 08.04.2020 / 10:47, *.inetia.pl

Ciekawe kto będzie teraz grał w podstawowej 11 ze statusem młodzieżowca???

odpowiedz
Wolfik - 08.04.2020 / 11:24, *.mm.pl

@Alt: Bartek Ślisz?

odpowiedz
Arek - 08.04.2020 / 13:38, *.master.pl

@Alt: podobno Saganowski

odpowiedz
Alt - 12.04.2020 / 09:47, *.inetia.pl

@Wolfik: Slisz tylko do końca sezonu jest młodzieżowcem

odpowiedz
będziedobrze - 12.04.2020 / 18:04, *.t-mobile.pl

@Alt: młodzieżowiec - w roku kalendarzowym, w którym następuje zakończenie sezonu, kończy 22. rok życia i młodszy. Slisz jest z 99 roku

odpowiedz
Bbk - 07.04.2020 / 19:27, *.amazonaws.com

Znajac zycie juz ma po karierze pogral rok i menago juz raczki zaciera niewazne ze bedzie gdzies we wloszech czy w niemczech siedzial i getry podciagal masakra niech Legia mu zacznieplacic na tyle ile zasluguje np 100 tys miesiecznie i zostanie jeszcze na sezon ktory by go zweryfikowal

odpowiedz
Arek - 07.04.2020 / 18:26, *.master.pl

Niech idzie.. za słaby na Legię

odpowiedz
:) - 07.04.2020 / 17:31, *.chello.pl

To się nagrał

odpowiedz
ksieciunio - 07.04.2020 / 16:58, *.chello.pl

ale przecież teraz ceny piłkarzy lecą na łeb i na szyję, to głupota teraz sprzedawać choć ........... przezyć trzeba, niech te nasze gwiazdeczki przestana gwiazdorzyć, 20 tysiaków miesięcznie to bez jaj można zyć na ... huhu poziomie a przecież te kontrakty mają byc obniżone czasowo, kopacze to żenada że stajecie w poprzek, Jędza i reszta tych co mają Legię w sercu potrząchnijcie darmozjadami albo ............. wylać ich na zbity pysk !!!!!!!! te kontrakty to jakaś maniana !!!!!!!

odpowiedz
SRÓD PŁN - 09.04.2020 / 06:55, *.plus.pl

@ksieciunio: nie wzywaj imienia Maniana na daremne

odpowiedz
Rewus - 07.04.2020 / 16:39, *.supermedia.pl

kiedy pojawiły się pierwsze oferty - odrzucane, były to z Anglii (zaufane źródło) .

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 07.04.2020 / 15:01, *.247.120

Miejmy nadzieję, że Pudel nakupi teraz młodych polskich kocurów w promocyjnych cenach :-)

odpowiedz
Po(L)ubiony - 07.04.2020 / 13:41, *.chello.pl

Piekario zaimponował mi, gdy ożenił się, zapominając, że ma już jedną żonę, do tego ważną. Od tej pory mam do niego bezgraniczne zaufanie.

odpowiedz
L - 07.04.2020 / 12:05, *.orange.pl

Jeżeli chodzi o możliwość rozwoju to rozumiem każdego młodego piłkarza który chciałby wyjechać do zachodnich lig.
Nie rozumiem tylko, dlaczego aż tak szybko się na to decydują, częśto jest to wielki błąd.
Mamy wiele przykładów młodych Polaków którzy za wcześnie wyjechali i przepadli.
Karbownikowi życzę jak najlepiej, i myślę że chłopak ma niesamowity talent, jeżeli będzie odpowiednio prowadzony to zrobi wielką karierę.
Tylko powinien pograć u nas jeszcze z 1 sezon, coś osiągnąć, gdybyśmy grali w europejskich pucharach to tam mógłby się pokazać, zdobyć doświadczenie.
No ale cóż, wiedziałem że nie damy rady go zatrzymać.
Powodzenia Karbo, życzę samych sukcesów !

odpowiedz
xaxa1212 - 07.04.2020 / 10:28, *.tpnet.pl

8 mln juro kierunki to Niemcy oraz Anglia.
Dziękuje.

odpowiedz
Józefowianin - 07.04.2020 / 09:34, *.chello.pl

Piekarski dba o piłkarzy,jak mu nie wyjdzie wypożczymy Michała za darmo.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 07.04.2020 / 09:26, *.centertel.pl

Wirus spowoduje resety w wielu dziedzinach zycia, rowniez w sporcie. Ma to rowniez dobre strony - wiele rzeczy mozna zaczac niejako od poczatku. I moze to przyniesc duzo dobrego pod warunkiem, ze przeanalizuje sie bledy i wpadnie na pomysl, jak wszystko poukladac. Czy tak bedzie w Legii...?

odpowiedz
Ale pierdolety - 12.04.2020 / 09:31, *.vectranet.pl

@Leśny Dziadek: heee

odpowiedz
Legion - 07.04.2020 / 08:21, *.plus.pl

Sprzedajcie wszystkich w piz....i nie zawracajcie gitary ludziom.3 tygodnie przerwy i płacz ze kasy brakuje,wszystko na kredytach.

odpowiedz
poiu - 07.04.2020 / 09:34, *.chello.pl

@Legion: Tym bardziej dziwi zachowanie beksy-Mioda gdy wiadomo, że przed sezonem zainkasował z samych transferów ok 80 mln. Pazernemu zawsze będzie mało.

odpowiedz
HUBI40 - 07.04.2020 / 11:18, *.amazonaws.com

@Legion: RACJA. TO JESZCZE POTRWA Z 2 MIES. NAPEWNO

odpowiedz
Wolfik - 12.04.2020 / 00:04, *.mm.pl

@Legion: Chyba Kolego nie wierzyłeś w dyrdymały opowiadane przez ludzi pokroju Glapińskich czy Morawieckich? Wszak wg tychże niemal sraliśmy kasą...

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 07.04.2020 / 08:17, *.play-internet.pl

Mimo,że rozgrywki są zawieszone na niewiadomo jaki czas,to biznes się kręci(i dobrze,bo pieniądz musi się obracać),a Mioduski wespół z Piekarskim aż się trzęsą,żeby "parę złotych zarobić".Brak rozgrywek nic tu nie zmienia i jak by wszystko toczyło się normalnym tempem,to Karbownika też by sprzedali,tyle,że pewnie za większe pieniądze,bo by się jeszcze trochę podpromował.Nie pierwszy raz słowa Mioduskiego są gówno warte i służyły,oraz służyć będą do zwodzenia kibiców,żeby tylko bilety/karnety się sprzedawały.Cóż,świat stał się jedną,wielką korporacją w każdej dziedzinie-sportowej również.

odpowiedz
abradabb - 07.04.2020 / 02:17, *.play-internet.pl

Za wcześnie i tyle w temacie...

odpowiedz
Rafał - 07.04.2020 / 02:08, *.chello.pl

Za wcześnie na transfer!
Tutaj się ograć i nauczyć wszystkiego. Pójść jako dojrzały facet, a nie młody chłopczyk, którego posadzą na ławie.

odpowiedz
Spider - 07.04.2020 / 07:37, *.207.52

@Rafał:
Co za wcześnie, niech ucieka z tej ekstrkłapy, jaki tu rozwój Januszku

odpowiedz
Kristof - 07.04.2020 / 01:35, *.ziggo.nl

Chłopczyku gdzie ty się wybierasz??? Już ci woda sodowa uderzyła???Obojętnie gdzie nie pójdziesz,to skończysz na trybunach a w najlepszym przypadku na ławce rezerwowych.A po drugie,to lepiej zmień zawód bo mam nadzieję ze piłka nożna w żadnym wydaniu już nie wznowi rozgrywek.A ty lepiej idź do Tesco na magazyniera lub kopać rowy.Póki jeszcze nie jest za późno.W piłkę to sobie jedynie pograj na Play Station.

odpowiedz
oko - 06.04.2020 / 23:49, *.chello.pl

Karbo idzie do BvB

odpowiedz
syrenka - 06.04.2020 / 21:27, *.orange.pl

....zlikwidować rozgrywki...i żyć wspomnieniami a te będą super ! Kto tutaj nie grał! Wszyscy najpotężniejsi ....teraz to jest jakaś "fabryczka" produkująca "coś" tam na sprzedaż..
Czarna Ellka w kółeczku ......to zostanie na zawsze...
Pozdrowienia z Konina....

odpowiedz
MCHR - 06.04.2020 / 20:36, *.orange.pl

Zamiast pograć ze dwa sezony w Legii i iść dalej, jako dojrzały piłkarz, to już na łeb na szyję. Zero pomyślunku.

odpowiedz
CW - 06.04.2020 / 21:47, *.net.pl

@MCHR: Za wczesnie . Nie jest przygotowany mentalnie .Skonczy jak Kapustka.

odpowiedz
ziutek - 06.04.2020 / 19:56, *.vectranet.pl

To ładnie zwlekali,nie wiem na co czekali. Pilkarzowi kontrakt wygasa za lekko ponad rok .Wyszło bokiem zwlekanie. Teraz to będzie rekord ekstraklasy,ale rekord tej z doby kryzysu przez wirusa.% mln to max

odpowiedz
p. - 06.04.2020 / 18:59, *.tpnet.pl

Przestańcie psioczyć na Piekarskiego. Zrobił więcej dobrego niż złego. Jeżeli w takich warunkach wykręci rekord transferowy to będzie rekord wszechświata. Klub rozpaczliwie potrzebuje pieniędzy.

odpowiedz
Mario ssie - 06.04.2020 / 18:56, *.centertel.pl

Piekario to rak

odpowiedz
Uuu - 06.04.2020 / 18:55, *.chello.pl

Zakazać wstępu na Legię temu szkodnikowi piekarskiemu

odpowiedz
PLBBOY - 06.04.2020 / 18:46, *.227.22

Wk...wia mnie ten darmozjad Piekarski. Szkoda chłopaka.

odpowiedz
jim - 06.04.2020 / 18:34, *.orange.pl

Robić wszystko żeby został jeszcze z rok dwa ale przypuszczam, że Pan Piekarski też zrobi wszystko żeby zainkasować niezłą prowizję

odpowiedz
(L)egiunia Fanatic(L) - 06.04.2020 / 18:20, *.centertel.pl

Minimum 10 baniek. Musimy zacząć się szanować i dyktować takie ceny żeby zacząć coś znaczyć w pucharach i nie odpadac przed fazą grupową.

odpowiedz
Waldek - 06.04.2020 / 18:11, *.centertel.pl

To, że Karbownik opuści klub było przesądzone już wtedy, gdy zagrał na dobrym poziomie dwa mecze.

odpowiedz
pnk - 06.04.2020 / 18:08, *.chello.pl

Może w końcu ktoś go wystawi na jego nominalną pozycję...

odpowiedz
Wariat - 06.04.2020 / 18:00, *.vectranet.pl

A Mioduski gadał nie tak dawno że przedłużenie kontraktu z Karbownikiem jest pewne i jest o tym przekonany :) Pewnie opchnie młodego za 5 mln eurasów a miały być takie miliony i rekordy :)

odpowiedz
oLaf - 06.04.2020 / 20:01, *.vectranet.pl

@Wariat: taaaa, marzenia Miodka - teraz mały za nic nie podpisze żadnego nowego kontraktu bo już go Legia wypromowała i można ją olać a Piekario przytuli parę milionów prowizji...

odpowiedz
bronek49 - 06.04.2020 / 18:00, *.chello.pl

Piekarski dla kasy sprzedaje zawodnika który w naszej lidze jeszcze nic nie osiągnał jest to zawodnik jednostronny operuje tylko prawą nogą i może sobie nie poradzić w lepszej lidze i następny talent może się zmarnować on powinien pograć w Legi jeszcze ze dwa lata,Moduski mówił że nie będzie się pozbywał Karbownika ale słowa a czyny niestety się różnią.Piekarskiego nie obchodzi mlody chłopak ale tylko kasa sprzedac zarobić kase i niech młody sam się martwi. Tak dzialają pazerni menadżerowie

odpowiedz
Tomek (L) - 06.04.2020 / 17:11, *.amazonaws.com

na Eleven były informacje (podobno z pierwszej ręki), że chodzi o Bayer Leverkusen. Podobno ich trener walczy o Karbo.

odpowiedz
Ding - 06.04.2020 / 17:02, *.chello.pl

Piekarski=Andrzej Duda Legii Warszawa

odpowiedz
L - 06.04.2020 / 19:59, *.t-mobile.pl

@Ding: a reszta rodziny zdrowa na umyśle,?

odpowiedz
ding - 06.04.2020 / 22:05, *.chello.pl

@L: A o wymyślenie argumentu merytorycznego pokusisz się?

odpowiedz
Loczek z kroczek - 07.04.2020 / 01:07, *.t-mobile.pl

ding = jachira kibiców Legii

odpowiedz
Arek - 07.04.2020 / 01:27, *.tpnet.pl

@Ding: =debilny wpis.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 07.04.2020 / 07:45, *.play-internet.pl

@Ding: A kysz ty wstrętna kidawo.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 07.04.2020 / 17:16, *.play-internet.pl

@ding: Masz może inspiratory?

odpowiedz
Peter - 06.04.2020 / 16:53, *.vectranet.pl

A Piekario trzepie kasę...

odpowiedz
L - 06.04.2020 / 16:36, *.tpnet.pl

Dlaczego najważniejsze jest zawsze zdanie menadżera??

odpowiedz
Kamil - 06.04.2020 / 17:28, *.a1.net

@L: bo to menadżer wciska klubą piłkarza. Naprzyklad Parma szuk napastnika i taki Piekarsi który ma kontakty wszędzie wciska im piłkarza. I Legia chce zarobić, bo nie ma kasy i daje Karbownikowi wolna rękę w szukaniu klubu. Wiec menadżer zrobi, Karbownik zarobi i Legia- wszyscy są zadowoleni.

odpowiedz
werf - 06.04.2020 / 16:23, *.chello.pl

A nie da się tego wirusa z Kielc po prostu jakoś raz na zawsze zutylizować. Skończy się ten cały cholerny problem. Grać przez tych fiutów nie można.

odpowiedz
legła - 06.04.2020 / 16:56, *.plus.pl

@werf: Idź się lecz.

odpowiedz
Trójmiejski (L)egionista - 06.04.2020 / 17:19, *.play-internet.pl

@legła: Twoja stara legła pajacu. Dla Ciebie to jest Wielka Legia Warszawa lamusie.

odpowiedz
Kubajurek - 06.04.2020 / 18:04, *.online.no

@Trójmiejski (L)egionista: i to z dzielnicowym:)

odpowiedz
Pio - 06.04.2020 / 20:28, *.chello.pl

@Trójmiejski (L)egionista: nie pisz dziadowi z wielkiej litery "Ciebie" a legła to jego baba z jego bratem rodzonym a on ich naszedł

odpowiedz
Arek - 07.04.2020 / 01:28, *.tpnet.pl

@legła: spier.... pajacu!

odpowiedz
grzesiek - 06.04.2020 / 16:18, *.centertel.pl

Po takim transferze koronawirus Miodkowi i tak nie bedzie straszny ;)

odpowiedz
expat - 06.04.2020 / 17:00, *.virginm.net

@grzesiek: Nie powiedzialbym. Jesli mu zostanie tylko rok kontraktu to pojdzie za mniejsza kase, bo w zimie bedzie mogl podpisac kontrakt z kim chce. Poza tym teraz przez tego wirusa rynek transferowy moze na chwile przystopowac. Znowu sie okaze ze talent odejdzie za czapke gruszek, bo ktos nie pomyslal zeby wczesniej z nim przedluzyc kontrakt.

odpowiedz