fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Zbiórka na pomoc Powstańcom Warszawskim

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Trwa zbiórka pieniędzy, którą zorganizowała Legia Warszawa wraz z Fundacją Legii, a także Muzeum Powstania Warszawskiego, a celem jest pomoc Bohaterom Powstania Warszawskiego w czasie epidemii koronawirusa. "Bohaterowie walki o wolną i niepodległą Polskę potrzebują naszego wsparcia, szczególnie teraz, w obliczu pandemii zagrażającej przede wszystkim osobom starszym. Zebrana kwota zostania przekazana przez Fundację Legii do rozdysponowania na najbardziej pilne potrzeby (leki, posiłki i żywność)" - informują organizatorzy akcji. Zbiórka prowadzona jest TUTAJ, a na tę chwilę zebrano ponad 23 tysiące złotych. Zachęcamy do pomocy!

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

+dodaj komentarz
Władeczek - 14.04.2020 / 09:43, *.netfala.pl

Dałem 25 zł, chociaż wyświetlało się, że 50 zł to najczęstsza kwota. Ściema, nie dałem się nabrać. Ale 25 zł to też dużo. Niech inni tyle dadzą faken. Będzie jedna maciora mniej ale Powstańcy zasługują na takie wyrzeczenia.

odpowiedz
Hehe - 14.04.2020 / 11:18, *.chello.pl

@Władeczek: no fajnie, brawo szkoda tylko że każda twoja wypowiedz wznosi w górę zapach gnoju

odpowiedz
Michał z Czasu honoru - 14.04.2020 / 13:58, *.chello.pl

@Władeczek: dlugo w stolicy?

odpowiedz
mexx - 13.04.2020 / 20:20, *.chello.pl

Tu czysto kibolska patriotyczna akcja z dzisiaj: https://pl-pl.facebook.com/legiawarszawaofmc/
Kozaki!

odpowiedz
keks - 14.04.2020 / 08:47, *.chello.pl

@mexx: nie mam fejsa

odpowiedz
expat - 14.04.2020 / 11:47, *.virginm.net

@keks: Link dziala bez posiadania konta. Wystarczylo sprawdzic przed napisaniem posta.

odpowiedz
siewca plotek - 14.04.2020 / 12:02, *.futuro.pl

@keks: Podobno ten działa bez posiadania fejsa. Poza tym możesz kliknć tu: https://legionisci.com/news/80650_Legionisci_pamietali_o_Dniu_Pamieci_Ofiar_Zbrodni_Katynskiej.html
:D

odpowiedz
Władeczek - 14.04.2020 / 13:41, *.netfala.pl

@keks: ja też faken nie mam tego g.wna ani instagrama faken też nie mam.

odpowiedz
BEks - 14.04.2020 / 19:00, *.chello.pl

@Władeczek: no to masz u mnie plusa

odpowiedz