REKLAMA

Kup książkę i wesprzyj Maćka

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W obliczu pandemii koronawirusa, kluby ograniczyły wydatki nie tylko na pensje zawodników, ale zwolniły również część pracowników. Odczuł to również dobrze Wam znany Maciek Dobrowolski, któremu każdy z Was może pomóc w prosty sposób - poprzez zakup książki "#UwolnićMaćka". "Chciałem Was prosić o pomoc, bo proszenie o pomoc nie jest wstydem. Wstydem by było poddać się bez walki. Możecie mi pomóc kupując książkę, którą kiedyś napisałem. Kiedyś, kiedy też miałem duże kłopoty" - mówi Maciek.

Wydaną w 2016 roku książkę, w cenie 40 złotych, zamawiać można TUTAJ. O książce pisaliśmy w naszej Bibliotece legionisty.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (33)

+dodaj komentarz
Kondziu - 28.04.2020 / 18:57, *.orange.pl

Maciek trzymaj sie

odpowiedz
Plaskacz - 24.04.2020 / 20:18, *.chello.pl

To Maciek był pracownikiem klubu?

odpowiedz
Alan - 24.04.2020 / 22:29, *.t-mobile.pl

@Plaskacz:
Był tak jak i kilku innych tak zwanych kumatych

odpowiedz
Arek - 25.04.2020 / 11:35, *.master.pl

@Alan: tak.. siedział w klubie

odpowiedz
Kruszyna - 24.04.2020 / 08:02, *.tpnet.pl

Po co ta gownoburza?Czy chlopak prosi o jalmuzne?Nie,znalazl sie tylko w tym momencie w niekomfortowej sytuacji.Chcesz kupic ksiazke to kup,nie chcesz to nie,a po co te poj.....ane komentarze.Jesli chodzi ktorys z tych hejtujacych madrali na Legie to powinien Macka znac i wiedziec ze zrobil bardzo duzo dla naszego ruchu kibicowskiego.Jesli ktos moze niech kupi,polecam,warto przeczytac.Cala Legia zawsze razem!!

odpowiedz
Juri - 24.04.2020 / 07:26, *.inetia.pl

Chłop prosi o pomoc ,to należy pomagać.
Dla człowieka jego pokroju to bardzo ciężka decyzja.
Musi być bardzo ważny powód.
Cała Legia Zawsze Razem.
A melanż trwa .

odpowiedz
(L) - 23.04.2020 / 21:46, *.ilabs.pl

Przeczytałem książkę w te Święta Wielkanocne...

Szok. Niedowierzaniem. Wqrwienie...
Na system . Na to co przeżył. Ja / Ty też mogłeś być na jego miejscu...
Książka poszła na pożyczki. Teraz kupię kilka sztuk .
Maciek trzymał się : nie czytaj tych trolli

odpowiedz
Tyt - 24.04.2020 / 19:32, *.virginm.net

@(L): pozycz mi to zaoszczedze 4paczki

odpowiedz
Arek - 23.04.2020 / 19:20, *.t-mobile.pl

Nie mam zamiaru kupować

odpowiedz
Hej - 25.04.2020 / 20:17, *.orange.pl

@Arek: podaj nr to wyślę Ci zdjęcia

odpowiedz
/// - 23.04.2020 / 16:10, *.play-internet.pl

Kupować nie gadać . Napisz książkę zrób coś dla klubu to i tobie się pomoże . Ale jak ty tylko chodzisz lub jeździsz żeby się napić i ponapinac w pociągu do kobiet na przejeździe lub stacji . To radź sobie sam .
AMT Maciek

odpowiedz
C - 23.04.2020 / 20:24, *.virginm.net

@///: pierdu pierdu haha ogarnij sie

odpowiedz
Anonimowo - 23.04.2020 / 15:54, *.chello.pl

Bez gówno burzy niepotrzebnej wystarczy sięgnąć po roztropność i szacunek do bliźniego mordy. Wiadomo przez jaki pryzmat pracodawca zazwyczaj na takiego już nie chłopaka patrzy. Odsiadki.
To naprawdę wiele komplikuje. A myśląc dobrze o drugim można dorzucić ze skoro taki apel się już pojawił to być może sytuacja życiowa bardziej się mu skomplikwala. Np ktoś z rodziny zachorował. I teraz wygląda to zupełnie inaczej. A kto nie czyta ten donosi. Ale ja go nie znam. Ja tylko drę ryja. Mógłbym dać coś więcej ale jak widzę typków z rękami w kieszeniach ze szlugiem z mordzie albo strzelających sobie selfie to to pier.... Ciao

odpowiedz
WiernyKibicZwycięskichDrużyn. - 23.04.2020 / 14:16, *.plus.pl

A ten tylko skomle o jałmużnę. Rusz dupę a nie licz że ciągle ci będą pomagać, żałosne.

odpowiedz
Uryn - 23.04.2020 / 13:49, *.106.235

Zgadzam się lansować się w drogich ubraniach i żyć na kredyt, a potem płacz. Niech się zatrudni na budowie tam takich ubrań nie potrzeba!WSTYD!!

odpowiedz
News⚽️Legia - 23.04.2020 / 12:55, *.188.163

Maciek don’t worry zacznij jeżdzic na taryfie w LegiaTaxi auto w barwy ,ma jeździć jollities gablota,I na pewno każdy kibic bédzie chciał skorzystać z twojej taryfy i przerzyć twojá historie w czasie jazdy...

odpowiedz
eLo - 23.04.2020 / 15:05, *.chello.pl

@News⚽️Legia: bierz leki oszołomie

odpowiedz
Elquatro - 23.04.2020 / 15:56, *.chello.pl

@News⚽️Legia: Joe le taxi, dobry kawałek

odpowiedz
Yeti - 23.04.2020 / 12:07, *.netfala.pl

Nie no widziałem kolesia na jednym z wyjazdów. Markowe ciuchy mówią same za siebie... Wielu jest w gorszej sytuacji teraz. Dalej bez komentarza bo krew zalewa.

odpowiedz
:) - 23.04.2020 / 15:23, *.chello.pl

@Yeti: motylu

odpowiedz
OBOP - 23.04.2020 / 15:31, *.t-mobile.pl

@Yeti: w punkt .

odpowiedz
ding - 23.04.2020 / 11:44, *.chello.pl

Sorry, ale on jest bezrobotny dopiero kilka dni, a ja bezskutecznie szukam pracy od pół roku. Skoro "cała Legia zawsze razem", to dlaczego dla mnie akcji pomocowej nie zrobi?

odpowiedz
Pomyśl - 23.04.2020 / 12:22, *.2.103

@ding: może dlatego że nie napisałeś książki

odpowiedz
Janusz - 25.04.2020 / 12:38, *.chello.pl

@ding: to napisz książkę o tym jak od paru miesìęcy szukasz pracy. Potem popros na forum o pomoc się zobaczy

odpowiedz
grzesiek - 23.04.2020 / 10:26, *.centertel.pl

Jak mam byc szczery no to cena moglaby byc nieco nizsza wiecej osob pewnie by kupilo. Tak czy siak powodzenia Maciek.

Kurde jak chlopak prosi o pomoc to zróbmy jakas zrzutke na najblizszym meczu dla Maćka.
Cala Legia zawsze razem !

odpowiedz
iofgjh - 23.04.2020 / 10:49, *.chello.pl

@grzesiek: Kolego, na jakim najbliższym meczu? Najbliższy z kibicami będzie może za rok. Wake up!
Poza tym bez przeginania z tymi zbiórkami z byle powodu. Tak, dokładnie taka jak napisałem - z BYLE POWODU!

Współczuje oczywiście utraty pracy ale takich jak on jest teraz znacznie więcej, znacznie więcej osób jest w nieporównywalnie gorszej sytuacji i każdy sobie musi jakoś poradzić.
Ja również straciłem prace ale nie róbcie dla mnie zbiórki bo nie umieram przez to tylko właśnie szukam nowej.

odpowiedz
Odp - 23.04.2020 / 12:03, *.centertel.pl

@iofgjh: I tu masz 100% racji. Pomagać to można starszym albo chorym. Chłop młody, zdrowy to niech idzie do pracy. Najłatwiej było siedzieć na garnuszku w klubie.

odpowiedz
grzesiek - 23.04.2020 / 13:48, *.centertel.pl

@Odp: powiem tak, skad macie pewnosc ze jest zdrowy po blisko czteroletniej odsiadce? Ja pierdziele jak brat prosi o pomoc to odmawiacie?

odpowiedz
Hg - 23.04.2020 / 15:08, *.chello.pl

@Odp: dokładnie tak

odpowiedz
Kulfon - 23.04.2020 / 22:19, *.chello.pl

@grzesiek: 4 Lata na pryczy ... odleżyny i ból stawów murowany ;)
Pozdro dla kumatych ;)

odpowiedz
Bautor - 24.04.2020 / 00:35, *.com.pl

@Odp: To była wiadomość/post przede wszystkim do czytelników książek, którzy mogliby być zainteresowani tą konkretną #Uwolnic. Jak nie umiesz czytać po polsku, to znajdź wersję angielską tej książki. Zrozumiesz podobnie, ale łatwiej Ci się będzie czytać.

odpowiedz
tgk - 28.04.2020 / 23:59, *.chello.pl

tak mamy kolege który to samo przeszedł i dostał udaru mózgu ma niedowład i nikogo nie prosi o pomoc a ten ha ha żali się wszyscy mają teraz ciężko

odpowiedz
Matt - 30.04.2020 / 20:11, *.tpnet.pl

@grzesiek: Doskonały pomysł. Może zróbmy zbiórki dla wszystkich bezrobotnych kibiców Legii? Większość osób prowadzących własną działalność również dostało po kieszeni, dla nich też pozbierajmy.

Rozumiem różne perypetie życiowe, ale kilkudniowe bezrobocie w ok. 2 mln mieście dla młodego mężczyzny to raczej nie jest dramat. Nie mam nic przeciwko akcji z tą książką, tylko śmieszy mnie dramatyzowanie niektórych tu obecnych.

odpowiedz