fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Futsal

Co z ligą futsalu? Decyzja w tym tygodniu

źródło: Legia Futsal

We wtorek zarząd PZPN miał zająć się sprawą zawieszonych rozgrywek futsalowych, ale decyzja nie została podjęta. Ma ona jednak zapaść jeszcze w tym tygodniu.

- Komisja do spraw nagłych Polskiego Związku Piłki Nożnej podejmie jeszcze w tym tygodniu decyzję co do zawieszonych rozgrywek futsalowych - poinformował Adam Kaźmierczak przewodniczący komisji futsalu i piłki plażowej w Polskim Związku Piłki Nożnej.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.