Aleksandar Vuković - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja przedmeczowa

Vuković: Od nowa musimy pisać swoją kartę

Woytek, źródło: Legionisci.com

- Czujemy, że wracamy do normalności i cieszymy się z tego. Przed nami ostatni trening przed wyjazdem do Legnicy. Pamiętam jak 13 marca byliśmy spakowani do wyjazdu na mecz w Poznaniu... trochę czasu od tego upłynęło. W końcu jednak możemy normalnie przygotowywać się do meczu o stawkę - mówi Aleksandar Vuković.

- Największe obawy? Po długiej przerwie wszystko staje się wielką niewiadomą. Jestem świadomy tego, że od nowa musimy pisać swoją kartę. To co było wcześniej się nie liczy, trzeba zadbać o szczegóły i mocno pilnować, by wszystko było na oczekiwanym poziomie.

- Sytuacja zdrowotna w drużynie nie jest idealna. W tym momencie na pewno nie będziemy mogli skorzystać ani z Cierzniaka ani z Majeckiego. Po drobnym urazie wraca Luis Rocha, ale zarówno on jak i Arvydas Novikovas oraz Maciej Rosołek nie będą brani pod uwagę na ten mecz. Urazy Novikovasa i Rosołka wyłączają ich z gry na 3-4 tygodnie.

- Liczymy się problemem kontuzji, choć mamy nadzieję, że będzie ich jak najmniej i będziemy mogli sobie z tym poradzić. Jose Kante z powodu kartek nie zagra w lidze, więc tym bardziej wystąpi jutro od pierwszej minuty. W bramce natomiast zagra Wojciech Muzyk.

- Aktualna dyspozycja rywala to duża niewiadoma, tak samo zresztą jak dla nich nasza. Miedź to stabilny klub i drużyna, która w ubiegłym sezonie grała w Ekstraklasie. Teraz mają duże apetyty, by wrócić i sądząc po tym, że wyróżniają się dobrą organizacją, nie zmieniają tak często ludzi, którzy decydują i tym jak funkcjonuje drużyna, to czeka ich szybki powrót do Ekstraklasy.

- My po prostu chcemy osiągnąć swój cel. Mamy jeden mecz i nie mamy możliwości czegokolwiek naprawić, więc musimy być maksymalnie skoncentrowani i z szacunkiem podejść do rywala.


WYNIKI SONDYLegia w Pucharze Polski:
SUMA GŁOSÓW: 3309
START: 25.05.2020 / KONIEC: 27.05.2020

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (21)

+dodaj komentarz
beefcake - 26.05.2020 / 07:22, *.elsta.net

Będzie gdzieś w tv?

odpowiedz
Lewyq - 25.05.2020 / 22:41, *.chello.pl

3 pkt ? Czy Ona cos Piła ? To nie liga czy nikt jej nie wytłumaczył o co chodzi w PP ? :D

odpowiedz
Browar - 25.05.2020 / 17:41, *.play-internet.pl

To zdjęcie mnie rozwala... ????

odpowiedz
Taa - 26.05.2020 / 13:13, *.t-mobile.pl

@Browar : w tym sezonie też przegram wszystko i g..o mi zrobicie

odpowiedz
quad74 - 25.05.2020 / 17:09, *.chello.pl

Strzelić szybko ze dwie, trzy bramki, a potem spokojnie kontrolować mecz i nie narażać się na kontuzje.

odpowiedz
Jasio Órban - 25.05.2020 / 15:05, *.112.125

To będzie ciężki mecz

odpowiedz
... - 26.05.2020 / 18:43, *.master.pl

@Jasio Órban: i ostatni

odpowiedz
WARKA STRONG moja miłość - 25.05.2020 / 14:58, *.207.45

Trener gada takie same głupoty jak przed epidemią.

odpowiedz
Arek - 25.05.2020 / 14:27, *.tpnet.pl

Te pierwsze mecze to wielka niewiadoma, ale mimo wszystko liczę na awans jutro. Pierwsze smęty też już się pojawiły.

odpowiedz
Felek - 25.05.2020 / 14:27, *.netfala.pl

Spier.oliliście mecz z piastem w marcu, bo byłoby 12 puktów przewagi a jest tylko 8 punktów. Przegracie w posraniu i zrobi się 5 punktów, a to już żadna przewaga.

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 25.05.2020 / 19:17, *.play-internet.pl

@Felek: nie on przegrali, tylko Kante za mocno wchodził i sędzia się tak podniecił, że mu czerwona kartka z kieszonki wypadła.

odpowiedz
Przemeq - 26.05.2020 / 01:05, *.centertel.pl

@Felek: byłeś na meczu? Widziałeś? Kto co sp***? Grali bardzo dobrze, sytuacja z Kante to coś, co zawsze może się przydarzyć w sporcie kontaktowym, nie mówiąc już o tym, że czerwona była w jakimś stopniu dyskusyjna

odpowiedz
Bie(L)any - 25.05.2020 / 14:01, *.vectranet.pl

Jacy bramkarze na jutrzejszy mecz ...
Ciężko awansować bez bramkarza nawet z drużyną z zaplecza ekstraklasy

odpowiedz
Bie(L)any - 25.05.2020 / 14:05, *.vectranet.pl

Pewnie Muzyk , a kto drugi i co z bramkarzami na sobotę z łachem

odpowiedz
Autor - 25.05.2020 / 16:22, *.master.pl

@Bie(L)any : Muzyk w 10 meczach 13 bramek straconych..poziom podobny do Majeckiego

odpowiedz
Michal - 26.05.2020 / 02:51, *.co.uk

@Bie(L)any : o Muzyka sie mniej boje niz o Majeckiego.

odpowiedz
Autor - 25.05.2020 / 13:26, *.t-mobile.pl

PP i MP jak w zeszłym roku

odpowiedz
SF - 25.05.2020 / 13:16, *.tpnet.pl

Ostro do boju LEGIO ! MIedz L 1-3 LEGIA !!!

odpowiedz
ZL - 25.05.2020 / 12:35, *.tpnet.pl

Juz jutro piszemy karte od awansu w PP a nastepnie w zwycieskich meczach rundy zasadniczej !!

odpowiedz
Arek - 25.05.2020 / 12:18, *.t-mobile.pl

Koniec przygody z PP i będziesz się mógł koncentrować na " celach"

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 25.05.2020 / 12:06, *.play-internet.pl

Szkoda ze nie ma rewanzu. Jak tu pyknac tych ogorkow....

odpowiedz