fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Wyniki 27. kolejki Ekstraklasy

Mishka, źródło: Legionisci.com

Niedzielna wygrana Lechii w derbach Trójmiasta z Arką 4-3 zakończyła 27. kolejkę Ekstraklasy. Wcześniej piątą porażkę z rzędu zanotowała Cracovia, a Korona Kielce rozgromiła Wisłę Płock.W piątek wieczorem Śląsk zremisował z Rakowem, a Pogoń gładko przegrała z Zagłębiem. W sobotnim hicie kolejki Legia wygrała w Poznaniu z Lechem. Piast gładko pokonał Wisłę Kraków a ŁKS przegrał u siebie z Górnikiem.

27. kolejka:

Śląsk Wrocław 1-1 Raków Częstochowa
Pogoń Szczecin 0-3 Zagłębie Lubin
ŁKS Łódź 0-1 Górnik Zabrze
Piast Gliwice 4-0 Wisła Kraków
Lech Poznań 0-1 Legia Warszawa
Wisła Płock 1-4 Korona Kielce
Cracovia 0-1 Jagiellonia Białystok
Lechia Gdańsk 4-3 Arka Gdynia

Aktualna tabela Ekstraklasy
Terminarz i wyniki Ekstraklasy
Klasyfikacja strzelców

WYNIKI SONDYW sezonie 2019/20 Ekstraklasy Legia zajmie:
SUMA GŁOSÓW: 10908
START: 17.05.2020 / KONIEC: 30.06.2020

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (17)

+dodaj komentarz
Marcin - 01.06.2020 / 11:51, *.centertel.pl

Cieszy wynik z Poznania , ale "wróg czai się u wrót".W myśl zasady oczekuj najlepszego (MP L2020) , spodziewaj się również najgorszego (Piast).Trzeba na nich uważać,bo nie mają nic do stracenia, grają bez presji (takie alibi,bo mały budżet, mało transferów etc.)i cała uwaga skierowana jest na NAS.Pełna koncentracja do przynajmniej matematycznego MP, nie wolno nam tracić czujności.Legia ma najlepszy skład, dobrego trenera,dośw. spore ,co nie zmienia faktu, że 7 pkt przy kartkach,kontuzjach ,dziwnych karnych może być wcale nie tak dużą różnicą .Także spokojnie, krok po kroku!

odpowiedz
Arek - 01.06.2020 / 14:32, *.tpnet.pl

@Marcin: ze wszystkim się zgadzam, poza tym, że nie 7, a 8 punktów przewagi mamy.

odpowiedz
Maciej - 31.05.2020 / 23:01, *.supermedia.pl

Chyba pierwszy raz zdarzy się, że w rundzie finałowej zagra 8 faktycznie najlepszych na papierze zespołów w Polsce

odpowiedz
Wolfik - 31.05.2020 / 22:08, *.mm.pl

Zbieranina trenowana przez "najmądrzejszego z całej wsi dla jaj nazywanego polskim Mourinho" Probierza znowu zaliczyła w dupsko. Jakże mi przykro.... Co tym razem nie było tak, "trenerze" ???

odpowiedz
Arek - 31.05.2020 / 23:23, *.tpnet.pl

@Wolfik: łączę się z Tobą w bólu. Rzeczywiście, strasznie to przykre. Taki super trener. A niektórzy to go nawet w Legii widzieli. A może nawet nadal widzą.

odpowiedz
Jerz z Potoku - 01.06.2020 / 01:01, *.chello.pl

@Wolfik:
Nie da się ukryć Kolego, że masz ideę fix na jego punkcie. Czy słusznie? Raczej tak.
Sądzę, że początkiem końca szkoleniowej przygody tegoż trenerskiego herosa było obwieszczenie miastu (Krakowowi) i światu (skromniej - Polsce), że Cracovia w tym sezonie będzie walczyła o tytuł MP. Nie bez znaczenia na obecny stan rzeczy rzutował również fakt nominowania rzeczonego do ścisłego zarządu klubu. Być może obecny Michał Probierz jest już bardziej funkcyjnym działaczem niż trenerem. Sztuka pogodzenia obu funkcji/stanowisk, jak dotychczas, udała się niewielu. Ot, cały krakowski splin...
Serdeczności

odpowiedz
Wolfik - 01.06.2020 / 16:34, *.mm.pl

@Jerz z Potoku: Przyznaję, facet mnie drażni (delikatnie mówiąc). Nie cierpię typów zakochanych w swojej nieomylności i mądrości. Wiedzących wady wszędzie w około tylko nie u siebie. Naturalnie czasy mamy takie, że teraz każdy jeden dorwawszy się do swojego wymarzonego korytka jest "naj" - oczywiście w swoim mniemaniu. Potem w świat wysyłamy ludzi o mentalościach wiejskich sołtysów...

Probierzowi - "trenerowi" wyciągniętemu za uszy przez media dawno już odwaliło. Tylko jakoś w tym wszystkim sukcesów brak. Chyba, że za takowy można uznać siedzenie dupa na dwóch stołkach. Ale jak właścicielowi to pasi, niech się bawią. Nie mój cyrk. Byle przestał pieprzyć jak potłuczony do kamer (a w to nie wierzę).

odpowiedz
Wolfik - 29.05.2020 / 22:49, *.mm.pl

Gdyby udało się wyciągnąć z Zagłębia Białka...

odpowiedz
Po(L)ubiony - 30.05.2020 / 13:01, *.chello.pl

@Wolfik: Pisałem o tym, by wzięli go razem ze Śliszem. A teraz chodzą jakieś pogłoski o Młyńskim. Dziwne to.

odpowiedz
To proste - 31.05.2020 / 20:53, *.chello.pl

@Wolfik: albo Uryge z wisly plock... Uaaa

odpowiedz
Wolfik - 31.05.2020 / 22:09, *.mm.pl

@To proste: Tak... super komentarz, naprawdę.

odpowiedz
To proste - 01.06.2020 / 06:47, *.chello.pl

@Wolfik: wiem

odpowiedz
Wiem o czym mówisz , Majk - 02.06.2020 / 21:32, *.tpnet.pl

@Wolfik: Albo z Arsenalu Bielika ...

odpowiedz
Prezes - 29.05.2020 / 20:24, *.tpnet.pl

KARNY z kapelusza

odpowiedz
Po(L)ubiony - 30.05.2020 / 13:03, *.chello.pl

@Prezes : Czyste złodziejstwo. Ale coś ten Raków nie ma szczęścia. To już kolejny mecz, gdy ich kręcą. Z pyrami mieli to samo.

odpowiedz
Wolfik - 30.05.2020 / 15:20, *.mm.pl

@Po(L)ubiony: Najbardziej perfidnie zostali przekręceni w Gliwicach.

odpowiedz
Arek - 29.05.2020 / 14:38, *.tpnet.pl

No w końcu.

odpowiedz