Walerian Gwilia po golu na 1-0 z Miedzią - fot. Piotr Kucza / FotoPyK
REKLAMA

Wasze noty

Oceny legionistów za mecz z Miedzią

Woytek, źródło: Legionisci.com

Najwyższą notę za wtorkowy mecz z Miedzią Legnica przyznaliście Walerianowi Giwlii. Występ gruzińskiego pomocnika oceniliście na 4,3 w skali 1-6. Niewiele niższą notę uzyskał Marko Vesović - 4,1. Najniższa ocena trafiła do Igora Lewczuka, który w końcówce osłabił drużynę, faulując na czerwoną kartkę.

W sumie oceniało 841 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 3,6.

Gwilia 4,3
Vesović 4,1
Karbownik 3,9
Kante 3,9
Antolić 3,8
Cholewiak 3,8
Wszołek 3,8
Slisz 3,6
Wieteska 3,5
Luquinhas 3,4
Jędrzejczyk 3,2
Remy 3,1
Muzyk 3,0
Lewczuk 2,6

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

+dodaj komentarz
Adek - 29.05.2020 / 12:41, *.centertel.pl

A gwilla za co? Za te setki zmarnowane? Sorry, ale gol nie nadrobi tylu spieprzonych sytuacji ...

odpowiedz
Mateusz Gacek - 29.05.2020 / 10:15, *.com.pl

Niestety, ale z Lewczukiem to było typowo Astizowe podejście, czyli z góry zakładam, że jestem słabszy, więc nie próbuję odbierać tylko fauluje. Problem w tym, że Lewczuk jest tak wolny i spóźniony, że w rezultacie zwykłe podłożenie nogi mogło złamać rywalowi nogę. Mnie się takie granie stoperów nie podoba. Kiedyś mieliśmy takich, od których rywale się odbijali. Choto nadrabiał 2 metry na wślizgu jak był tak spóźniony jak Lewczuk teraz i czysto wybijał. A tu takie granie. Szkoła Astiza...

odpowiedz
Pawciu - 29.05.2020 / 07:37, *.orange.pl

Demokracja demokracja ale...

odpowiedz
Pacho - 29.05.2020 / 07:05, *.chello.pl

Tym razem wszystkie oceny na wyrost chyba z racji głodu piłki. Widać że ciężkie przygotowywania przed końcówka sezonu.

odpowiedz
Arek - 29.05.2020 / 00:48, *.master.pl

Najwyższa ocena Gwilia ?? Widać jaka ściema jest z tym głosowaniem

odpowiedz
Hugon - 28.05.2020 / 23:05, *.vectranet.pl

Lewczuk za to wejśćie w nogi-0 .Taki doświadczony obrońca a gra jak amator.Karny z widzewem czysta amatorka zamiast wejść od zawietrznej wszedł od nawietrznej po żeglarsku.

odpowiedz
Siedlce - 28.05.2020 / 22:10, *.centertel.pl

Muzyk 3 ??? Ostatni raz głosowałem.... Ja dałem 1 a średnio Max 2 powinien wyciagnac

odpowiedz
Kipkorir - 30.05.2020 / 15:40, *.chello.pl

@Siedlce:
Też mu dałem 1 podobnie jak kilku innym wirtuozom. Reszta na 2, max 3.

odpowiedz
HW - 28.05.2020 / 21:48, *.orange.pl

Muzyk trema spoko ale Lewczuk n ie dla LEGII

odpowiedz