fot. PZPN
REKLAMA

Losowanie

Cracovia rywalem Legii w 1/2 finału Pucharu Polski

Woytek, źródło: Legionisci.com

W czwartek odbyło się losowanie par półfinałowych Pucharu Polski. Rywalem Legii Warszawa w walce o finał będzie Cracovia. Spotkanie odbędzie się w Krakowie 7 lub 8 lipca.

W tej fazie rozgrywek, podobnie jak w poprzednich, rozgrywany jest jeden mecz.

Drugą parę utworzyły Lech Poznań i Lechia Gdańsk - spotkanie odbędzie się w Poznaniu.

Puchar Polski 2019/20

WYNIKI SONDYZ kim Legia zagra w półfinale Pucharu Polski?
SUMA GŁOSÓW: 542
START: 27.05.2020 / KONIEC: 28.05.2020


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (39)

+dodaj komentarz
stary lis - 28.05.2020 / 23:22, *.orange.pl

czy są jeszcze miejsca w ostatnim wagonie ? I w jakiej cenie? Najlepiej to cały przedział bym wykupił bo wiecie COVID-19

odpowiedz
Vuko - 29.05.2020 / 06:19, *.tpnet.pl

@stary lis: stary a głupi

odpowiedz
Stary po*eb - 30.05.2020 / 05:34, *.play-internet.pl

@stary lis: są, ja wykupiłem 3 wagon. Możesz odkupić ode mnie za milion pięćset i sto dziewięćset.

odpowiedz
L - 28.05.2020 / 18:51, *.tpnet.pl

Jak co roku wszyscy udają że nie widzą tego że boniek wszystko ustawił pod finał Legia Lech bo taki finał mu najwięcej pieniążków do kieszeni wsypuje ;) . Ja również nie będę dalej drążył tematu bo taki finał mi pasuje ;).

odpowiedz
Olaf - 28.05.2020 / 19:00, *.vectranet.pl

@L: noooooo, strasznie dużo pieniążków, szczególnie że przy pustych trybunach będzie finał .... A marketingowo niewielka różnica jakby w finale byłą Craxa czy Lechia bo to też dobre firmy, gorzej byłóby jakby była Termalica czy coś takiego....

odpowiedz
Arek - 28.05.2020 / 19:42, *.master.pl

@Olaf: z IQ poniżej wróbela tego nie zrozumiesz

odpowiedz
Olaf - 29.05.2020 / 00:28, *.vectranet.pl

@Arek: no dawaj ptaszyno, oświeć mnie ; P

odpowiedz
pol - 29.05.2020 / 16:02, *.chello.pl

@L: widzę,że jesteś przebiegły niczym antoś macierewicz...............ECH................

odpowiedz
Macierewicz - 29.05.2020 / 20:48, *.elartnet.pl

@pol: Masz coś do mnie?

odpowiedz
L fan - 29.05.2020 / 22:03, *.chello.pl

@L: 7500 na trybunach litości

odpowiedz
Kaczynski - 30.05.2020 / 12:50, *.vectranet.pl

Zostawcie Antoniego

odpowiedz
mG - 28.05.2020 / 16:01, *.101.17

W półfinałach powinny być dwumecze, nie wiem po co to zmieniali.

odpowiedz
Adi - 28.05.2020 / 15:44, *.orange.pl

Tak jak myślałem zagramy ze szczerbatymi. Tylko awans!

odpowiedz
lol - 28.05.2020 / 14:26, *.amazonaws.com

lux jestesmy w finale

odpowiedz
Luk - 28.05.2020 / 14:19, *.centertel.pl

Dlaczego mecze w Krakowie i Poznaniu?

odpowiedz
777 - 28.05.2020 / 14:47, *.chello.pl

@Luk: Bo goście tych meczów, zgodnie z regulaminem, doszli dalej w poprzedniej edycji od gospodarzy

odpowiedz
Redakcja (Legionisci.com) - 28.05.2020 / 14:50, *.legionisci.com

@Luk: tak zostało dziś wylosowane.

odpowiedz
777 - 28.05.2020 / 15:22, *.chello.pl

@Redakcja (Legionisci.com): Redakcja ma rację na tym etapie losowanie.

odpowiedz
Felek - 28.05.2020 / 13:56, *.netfala.pl

Kiedy zapisy do Krakowa?

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 28.05.2020 / 16:01, *.play-internet.pl

@Felek: wcoraj beda.

odpowiedz
DD - 28.05.2020 / 22:41, *.vectranet.pl

@Czwarty Pasek Na Dresie: Jak wczoraj, jak były jutro??

odpowiedz
SF - 28.05.2020 / 13:23, *.tpnet.pl

Tak mialo byc i tak sie stalo ! "LEGIO" final blisko - powodzenia !!!

odpowiedz
Nojman - 28.05.2020 / 13:04, *.centertel.pl

Czy będzie jakiś special do Krakowa i ewentualnie jaka kwota

odpowiedz
Iceman - 28.05.2020 / 12:47, *.orange.pl

Teraz czy wyjazd czy u siebie co to za różnica jak słychać tylko wrzaski trenerów. Finał równie dobrze można rozgrywać na jakimś boisku treningowym albo obiekcie Pelikana Łowicz.

odpowiedz
sek - 28.05.2020 / 12:41, *.play-internet.pl

Ciekawy finał byłby Legia z Lechem, prawdopodobnie na stadionie Legii.

odpowiedz
Kuba - 28.05.2020 / 13:46, *.t-mobile.pl

@sek: Pewnie taki finał będzie, ale na pewno nie na naszym stadionie, tylko na neutralnym gruncie. Boniek mówił, że Narodowy odpada, więc to będzie mecz na kameralnym stadionie: Kielce, Lublin...

odpowiedz
Bućko - 28.05.2020 / 16:33, *.vectranet.pl

@Kuba: Jak Boniek mówił to pewnie na widzewie

odpowiedz
Przemko - 28.05.2020 / 12:33, *.netfala.pl

Nie będzie łatwo, ale zagramy w finale.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 28.05.2020 / 12:33, *.chello.pl

Wszystko gramy na wyjazdach. Może wypuścić Ł3? Na grzyb nam stadion? A pyrom cały czas żre.

odpowiedz
Magister Blokers - 28.05.2020 / 12:36, *.virginm.net

@Po(L)ubiony: Ty a po polsku?....

odpowiedz
Po(L)ubiony - 28.05.2020 / 12:38, *.chello.pl

@Magister Blokers: Wracaj na Jeżyce.

odpowiedz
Arek - 28.05.2020 / 13:22, *.t-mobile.pl

@Po(L)ubiony: chyba mózg wypuściłeś

odpowiedz
ACAB - 28.05.2020 / 13:27, *.t-mobile.pl

@Po(L)ubiony: W jakim narzeczu te wypociny.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 28.05.2020 / 14:14, *.chello.pl

@ACAB : Ty, wraz z innymi kolegami, nie rozumiesz co to sarkazm. Ja po prostu, wyraziłem swoje niezadowolenie, z faktu nierównowagi w meczach na wyjeździe i w domu. Dla tego zasugerowałem wynajęcie stadionu (widać kolokwializm "wypuszczenie" jest trudnym słowem). To oczywiście - sarkazm, żart, kpina. Idźmy dalej: "pyry" - to kryptonim kryjący klub Lech Poznań, a "żre" - oznacza "ma szczęście". Było nawet kiedyś takie powiedzenie : "dobrze żarło, ale zdechło". Sapienti sat.

odpowiedz
Uuuu - 28.05.2020 / 14:29, *.smgr.pl

@Po(L)ubiony: Ulala... chciałem coś napisać, ale chyba nie jestem aż tak elokwentny i nie chciałbym profesora zaprzątać swoimi przyziemnymi komentarzami. ps. Tak, satelita zapięta, aczkolwiek podczas burzy trochę obraz śnieży.

odpowiedz
bum - 28.05.2020 / 14:44, *.virginm.net

@Po(L)ubiony: ja prdl haha może zorganizujesz jakiś cykl wykładów lingwistycznych dla nas prostych kibiców. Wjeżdżasz tu z jakimiś metaforami z kosmosu i zdziwiony. Ziomek ochłoń i dostosuj słownictwo i retorykę a nie szukasz atencji jakimś przy...anym bełkotem podobno książkowym ha

odpowiedz
abcd - 28.05.2020 / 15:36, *.t-mobile.pl

@Po(L)ubiony: to żeś się kur.. podszkolił na tej kwarantannie

odpowiedz
Uuuaaa - 28.05.2020 / 16:13, *.t-mobile.pl

@Po(L)ubiony: ale Ty mi teraz zaimponowałeś..

odpowiedz
Magister blokers - 29.05.2020 / 09:16, *.virginm.net

@Po(L)ubiony: chyba na Bemowo,to mowil Grammatik durniu z Grunwaldu/Jezyc

odpowiedz