Dariusz Żuraw - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Żuraw: Musimy być maksymalnie skoncentrowani

Mishka, źródło: Legionisci.com

- Mamy mało czasu na korektę mankamentów po meczu ze Stalą, ale musimy sobie z tym poradzić. Na spotkanie z Legią nikogo nie trzeba specjalnie motywować. Mam nadzieję, że każdy z zawodników dołoży coś jeszcze od siebie. Wiadomo, że motywacja na Legię i na Stal Mielec jest inna. Wiemy, że Legia ma jeden dzień odpoczynku więcej. Jeden dzień więcej na regenerację i treningi zawsze robi różnicę, ale mam nadzieję, że nie będzie miało to wpływu na mecz. Czy nadal jesteśmy w gazie? W spotkaniu w Mielcu były momenty bardzo dobrej gry, ale były też trochę słabsze. Wszyscy zadają sobie pytanie, jak zespoły i zawodnicy odnajdą się po takiej przerwie. My to przetarcie mamy już za sobą i wierzę, że w kolejnych meczach będzie tylko lepiej - mówi przed sobotnim spotkaniem trener Lecha Poznań, Dariusz Żuraw.

- Legia ma szeroką i mocną kadrę, więc brak Wszołka i Kante nic nie zmieni. Pamiętam mecz w Warszawie, gdzie Legia miała spore problemy kadrowe, a mimo to wygrała z nami. Nie mówimy więc w ogóle o zawodnikach pauzujących czy kontuzjowanych. Legia ma po kilku doświadczonych piłkarzy na każdej pozycji. Musimy być maksymalnie skoncentrowani, bez względu na to, kto będzie grał.

- Nasz stadion zawsze był atutem, ale musimy się przyzwyczaić do braku kibiców. Mam nadzieję, że uda nam się podtrzymać tę dobrą serię i nasz stadion nadal będzie twierdzą.

- Christian Gytkjaer jest już gotowy do gry. Przez ostatnie dni pracował indywidualnie w Poznaniu, więc nie widziałem go osobiście, ale pracował ciężko. Do mojej dyspozycji jest też Filip Marchwiński. Nie będę mógł skorzystać z Tomasa Rogne, który wprawdzie już trenuje, ale ma jeszcze pewne zaległości.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (20)

+dodaj komentarz
News⚽️Legia - 30.05.2020 / 00:59, *.188.200

W takim spotkaniu każdy bédzie sie chciał pokazać,Jak I Legia zagra piosenke ,Leegiia!Gool!to bédzie dobrze!

odpowiedz
Arek - 30.05.2020 / 00:04, *.tpnet.pl

Pan Żuraw zapomniał dodać, albo nie chciał, że Legia ma za to 2 dni w autokarze więcej niż oni. Bo najpierw trzeba było wrócić z Legnicy, żeby potem jechać do Poznania. On wie tylko, że mają dzień mniej niż Legia do meczu. Takie tam poznańskie manewry w razie porażki.

odpowiedz
Hugon - 29.05.2020 / 23:09, *.vectranet.pl

Zuraw pajacu jak myślisz ze jeden dzień odpoczynku mniej po tak długiej przerwie żle wpłynie na waszą grę,to napisz do Bońka o przełożenie meczu o pół roku.

odpowiedz
Goclaw - 29.05.2020 / 22:36, *.centertel.pl

Jutro Zrodelko po pracy.. Pozdrowienia.. LEGIJNY GOC(L)AW

odpowiedz
Legia mistrz - 29.05.2020 / 22:19, *.t-mobile.pl

70dni pyry labowały i już pieprza że Legia 1 dzień dłużej odpoczywala po Pucharze. Żenada na jakim świecie my żyjemy Żuraw opamiętaj
się i n ie ośmieszaj ponoć jesteście wszyscy kosmiczne opłacanymi profesjonalistami, grać i nie płakać,, trampkarzyki,,

odpowiedz
ja - 29.05.2020 / 21:01, *.elartnet.pl

kto nie jedzie, ten kapuje

odpowiedz
Kolejorz - 29.05.2020 / 18:40, *.chello.pl

Jestem kibicem Lecha, mam złe przeczucia co do meczu z wami. Myślę że raczej z nami wygracie

odpowiedz
Praga południe - 29.05.2020 / 18:44, *.icpnet.pl

A ja jestem rodowitym warszawiakiem i mam pompe ze słoików kibicujacych legji

odpowiedz
Luk - 29.05.2020 / 22:01, *.play-internet.pl

@Praga południe : Pompę to robisz po lekcjach na zakrystii.

odpowiedz
Taki z ciebie Warszawiak jak ze mnie baletnica. - 29.05.2020 / 23:13, *.com.pl

@Praga południe : Ta jasne, szczególnie, że masz ICPNET, czyli jakieś gówno z pyrlandii. Won do siebie kartoflu.

odpowiedz
Arek - 30.05.2020 / 00:07, *.tpnet.pl

@Praga południe : Legji? Że co?

odpowiedz
Praga południe - 30.05.2020 / 09:04, *.centertel.pl

@Luk: wiem bo codziennie przychodzisz i mnie doisz morda

odpowiedz
Hehe - 30.05.2020 / 10:20, *.chello.pl

@Arek: tak sie w Stolicy pisało kiedyś hunie, np Kurjer Warszawski

odpowiedz
Hmmm - 30.05.2020 / 13:44, *.play-internet.pl

@Praga południe : Rodowity warszawiak a rodzice z Lubelszczyzny???

odpowiedz
Krzysztof z Warszawy - 29.05.2020 / 15:09, *.centertel.pl

Legia wygra z Lechem.

odpowiedz
rkt - 29.05.2020 / 14:03, *.play-internet.pl

Najtrudniejszy mecz przed nami

odpowiedz
Brum Barum - 29.05.2020 / 14:12, *.47.64

@rkt:
teraz każdy mecz jest trudny
po prostu należy grać swoje i nie zaliczać wpadek, jak z Piastem, a będzie dobrze
zapas punktowy jest solidny

odpowiedz
dr - 29.05.2020 / 13:53, *.medicover.pl

a My lechaaaa….

odpowiedz