Tomas Pekhart cieszy się po golu w Krakowie - fot. Piotr Kucza / FotoPyK
REKLAMA

Wasze noty

Oceny legionistów za mecz z Wisłą

Woytek, źródło: Legionisci.com

Najwyższą notę za niedzielny mecz w Krakowie przyznaliście Tomasowi Pekhartowi. Występ strzelca dwóch goli oceniliście na 4,9 w skali 1-6. Bardzo dobre oceny uzyskali Także Mateusz Cholewiak i Marko Vesović - po 4,6. Najniższa nota trafiła do Andre Martinsa - 3,0.

W sumie oceniało 1185 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 3,8.

Pekhart 4,9
Cholewiak 4,6
Vesović 4,6
Gwilia 4,2
Jędrzejczyk 3,9
Antolić 3,9
Majecki 3,8
Lewczuk 3,8
Karbownik 3,8
Luquinhas 3,6
Wszołek 3,2
Wieteska 3,2
Luis Rocha 3,1
Andre Martins 3,0

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

+dodaj komentarz
Danie(L) - 09.06.2020 / 20:10, *.play-internet.pl

Narazie dobrze ciągniemy ten wózek i prawdopodobnie dojedziemy do mety na liderze.Martinsa szanowalem ale ostatnio cieniuje a i Karbownik spuscił z tonu,ale super ze inni pokazuja sie niezle.Mysle ze po tak długiej przerwie Legia zaczyna łapac wiatr w żagle.Pozdrawiam Bracia

odpowiedz
Mateusz z Gór - 09.06.2020 / 19:25, *.inetia.pl

Ostatnie, dość zimo przyjęte transfery na górze stawki. Pion skautingu uciera nosa kibicom.

odpowiedz
MCHR - 09.06.2020 / 17:57, *.orange.pl

Był moment, kiedy na tle całej druzżny Martins błyszczał i ciągnął ten wózek. Niestety ostatnio słabo.

odpowiedz
Flet - 09.06.2020 / 16:46, *.centertel.pl

He he, już Loczek rwie sobie łoniacze z rozpaczy, że nie sprzedał Karbownika ???? Tottenham, Barcelona, 12 mln euro...taa... pół dobrego sezonu to potrafił zagrać nawet Piątek, cóż chytry traci 2 razy...

odpowiedz
jayjayPL - 09.06.2020 / 16:34, *.inetia.pl

po co w tym klubie emeryt Wszolek? Legia to nie warzywniak by kupować to co teraz jest dostępne na rynku...

odpowiedz
OSA(L) - 11.06.2020 / 02:17, *.chello.pl

@jayjayPL: a co dzisiaj napiszesz po meczu o Wszołku? że zj...ał kilka setek? że powinien ten szrot ze 4 strzelić?
.....

odpowiedz
Żmija - 09.06.2020 / 13:53, *.vectranet.pl

Redakcja uznała Karbownika za najsłabszego a tu proszę - kibice stwierdzili, że grał średnio (i taką też ma ocenę), ale było kilku jeszcze bardziej średnich...

odpowiedz
LM - 09.06.2020 / 13:06, *.orange.pl

Szczerze to kompletnie nie rozumiem od jakiegoś czasu dlaczego Martins gra w L. Jak dla mnie to jest najsłabsze ogniwo. W tym sezonie na 36 spotkań - 0 bramek i 1 (słownie: JEDNA) asysta !!!!! Pamiętajmy, że L jest drużyna, która strzela najwięcej bramek. Przynajmniej asysty to jego obowiązek i to moim zdaniem 8 to jest minimum w sezonie

odpowiedz
Maro - 09.06.2020 / 16:39, *.centertel.pl

@LM: Masz rację. Tymczasem Furman w Wiśle 6 bramek i 7 asyst. Już Mączyński był lepszy od tego całego Martinsa. Pogonić jak najszybciej tego lenia. Najgorsze że on potrafi grać co pokazał na początku pobytu w Legii, ale mu się nie chce.

odpowiedz
Mdread - 09.06.2020 / 20:20, *.virginm.net

@LM: nie chce mu sie bo nowy kontrakt podpisal

odpowiedz