fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Rugby

Nabór do drużyn rugby

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W piątek, 19 czerwca o godzinie 21 na boisku bocznym przy Łazienkowskiej 3 odbędzie się nabór do legijnej sekcji rugby mężczyzn i kobiet. Treningi są darmowe!

Sekcja Kobiet
Kobieca sekcja poszukuje wysportowanych dziewczyn, które chcą dołączyć do drużyny! "Gramy w olimpijską odmianę rugby 7-osobowego. W tym sporcie znajdziesz sporo biegania, dużo siłowania, bardzo dużo przewracania, czyli wiele sportów w jednym. Jeśli miałaś do czynienia z innym sportem, a być może jesteś szybka, sprytna, silna lub po prostu odważna to koniecznie przyjdź i się sprawdź!
Zależy nam na dziewczynach chcących się zaangażować i gotowych na treningi kilka razy w tygodniu. Chcemy stworzyć drużynę, która będzie walczyć i zwyciężać w Polsce i na turniejach zagranicznych, a same zawodniczki będą chciały się rozwijać i walczyć o miejsce w reprezentacji Polski i występ na igrzyskach olimpijskich.

Nie musisz obawiać się braku umiejętności, wszystkiego Cię nauczymy. Przynieś ze sobą strój sportowy, dobry humor i zapał do pracy!

Przeprowadzamy nabór do drużyny:
- Seniorek (od lat 19)
- U19 (roczniki 2002-2004)
- U16 (roczniki 2005-2006)

Sekcja mężczyzn

Męska sekcja Legii Rugby poszukuje zdolnych chłopaków, którzy mają w sobie zapał do gry!

Gramy w I lidze polskiego rugby walcząc o awans do Ekstraligi rugby 15-osobowego. Poszukujemy zarówno sprinterów, osób zwinnych, jak i potężnych zawodników, którzy będą budzić postrach u przeciwnika. Ważne jest, abyś był zdeterminowany do treningów, na których jest obecnie od 20 do 30 osób regularnie. Trenujemy trzy razy w tygodniu. Zależy nam na odbudowie rugby w Warszawie, w Legii.

Jeżeli nie wiesz dokładnie jak się gra, nic nie szkodzi, 19 czerwca wszystkiego Cię nauczymy, tak abyś mógł do nas spokojnie dołączyć. Jedyne co potrzebujesz to strój sportowy (koszulka, spodenki, buty - korki najlepiej) i chęć reprezentowania Legii Warszawa w całej Polsce.

Nabór skierowany głównie dla chłopaków od 18 roku życia (rocznik 2002 i starsi). Nie wykluczamy młodszych osób, które również są potrzebne, w końcu niedługo też będą seniorami.

fot. Legia Rugby


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.