Mateusz Cholewiak - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Cholewiak: Pokazaliśmy, że się nie poddajemy

Wiśnia, źródło: Legia Warszawa

- Cieszę się, że dostałem swoją szansę. Trener powiedział mi w przerwie, że mam być gotowy, ponieważ wprowadzi mnie na boisko. Wszedłem w trudnym momencie, ale starałem się pomóc drużynie, żebyśmy odnieśli zwycięstwo. Fajnie, że udało się od razu zanotować asystę. Wygraliśmy mecz z czego bardzo się cieszymy - powiedział po meczu z Wisłą Mateusz Cholewiak.

- Cieszę się, że dałem pozytywny impuls i dołożyłem cegiełkę do tych trzech punktów. Trener powiedział, że będę miał nieco więcej miejsca i żebym pomógł oskrzydlać akcje. Udało mi się spełnić te założenia. Jest satysfakcja, ponieważ do przerwy przegrywaliśmy, ale po zmianie stron pokazaliśmy, że się nie poddajemy i konsekwentnie dążymy do strzelania kolejnych bramek. Wracamy do stolicy w dobrych humorach.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (23)

+dodaj komentarz
olew - 08.06.2020 / 09:31, *.vectranet.pl

fajny grajek, trochę w typie Witka Sikorskiego czy Arceusza, ale tacy tez są czasami potrzebni, brawo Cholewiak !

odpowiedz
Władeczek - 08.06.2020 / 09:19, *.netfala.pl

Mati gratki od zasłużonego kibola Legii. Wiedziałem faken, że z ciebie będą ludzie no i są.

odpowiedz
Jasio - 08.06.2020 / 11:35, *.centertel.pl

@Władeczek: a czym ty sie zasłużyłeś ? Tępymi komentarzami w necie czy maciorą z LCD ? Masz pojęcie o pojęciu ?

odpowiedz
News⚽️Legia - 09.06.2020 / 00:43, *.169.247

@Jasio : A Jasio ma w głowie słome...,Brawo Władeczek !tak trzymaj!do!końca świata I jeden dzień dłużej!

odpowiedz
Jasio - 09.06.2020 / 16:59, *.chello.pl

@News⚽️Legia: Ale żeś zabłysną kozaczku z miodem w uszach

odpowiedz
PLK - 10.06.2020 / 00:43, *.cyfrowypolsat.pl

@Jasio: Jan czy Janusz???

odpowiedz
Jasio - 11.06.2020 / 10:40, *.chello.pl

@PLK: widać ze masz blachy LLU

odpowiedz
KuraK - 08.06.2020 / 09:17, *.chello.pl

Gracz meczu. Bezapelacyjnie.Vuko czyta gre, widzi slabe punkty u rywali, zmianami wykorzystuje to dobitnie.
Nie widzialem sensu sprowadzenia tego zawodnika. Przejrzalem w meczu z piastem i patrze zupelnie inaczej.

odpowiedz
Maciej - 08.06.2020 / 09:02, *.supermedia.pl

Vuko ma nosa do sprowadzanych piłkarzy, stawia na solidność i zadaniowość. Szczerze mówiąc, zapowiada się trener na lata, jeśli nie wyrzucą go kibice lub piłkarze. Bravo Bravo Bravo

odpowiedz
Matt - 08.06.2020 / 14:30, *.tpnet.pl

@Maciej: Tego się właśnie boję, że przynajmniej wśród kibiców jest pewna część oczekująca pierwszego kryzysu by pozbyć się Vuko. W szatni nie siedzę, ale wiemy też jak bywało.

odpowiedz
PLK - 08.06.2020 / 06:27, *.cyfrowypolsat.pl

Brawo!!! Wiedziałem że to będzie dobry ruch z tym transferem Cholewiaka!!! Jego wejście na boisko to był pozytywny kop dla drużyny!!! Dzięki niemu rozpędziła się Legia w ofensywie!!! Brawo!!!

odpowiedz
Yeti - 08.06.2020 / 00:22, *.vectranet.pl

Bardzo dobra zmiana. Gratulacje!

odpowiedz
News⚽️Legia - 07.06.2020 / 23:57, *.188.204

Brawo!Brawo!Brawo!

odpowiedz
Xxc - 07.06.2020 / 23:45, *.t-mobile.pl

Bylem sceptycznie nastawiony do tego transferu, ale... chlopak z kazdym meczem zaskakuje mnie coraz bardziej... na plus oczywiście

odpowiedz
Wolfik - 07.06.2020 / 23:31, *.mm.pl

Gratulacje. To dzięki Tobie w dużej części cieszymy się z 3 punktów.

odpowiedz
Pierwszy - 07.06.2020 / 22:46, *.optikomp.pl

Mateusz, świetna asysta.

odpowiedz
Rambo - 07.06.2020 / 22:36, *.centertel.pl

Super zmiana. Brawo!

odpowiedz
Macmon - 07.06.2020 / 22:12, *.orange.pl

Bardzo dobra zmiana, dzięki za dobrą grę, Mateusz.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 07.06.2020 / 21:40, *.inetia.pl

Świetna zmiana. I ogólnie bardzo konkretna postawa, zero grania na alibi. Chcemy super piłkarzy w kadrze i nie wiadomo jakich transferów, ale różnicę robią ci, którzy są zdeterminowani i konsekwentni. Brawo!

odpowiedz
Adek - 07.06.2020 / 21:25, *.centertel.pl

Co mecz to lepiej czas na grę od początku.Brawo.

odpowiedz
longwin - 07.06.2020 / 21:16, *.play-internet.pl

Tylko w nie za dobrych humorach wracajcie do stolicy bo w srode mamy mecz.

odpowiedz
Pawel - 07.06.2020 / 21:11, *.orange.pl

Swietny mecz, gratulacje

odpowiedz
Hugon - 07.06.2020 / 22:57, *.vectranet.pl

@Pawel: Nie zatrzymywać się na stacji benzynowej bo w środę następny mecz.

odpowiedz