REKLAMA

Europejskie puchary: Możliwe pojedyncze mecze w eliminacjach

Woytek, źródło: Sport.pl

- Wszyscy pracują nad tym by w eliminacjach były dwumecze, bo to ważne dla wielu klubów. Jeżeli tak nie będzie, to całość stanie się większą loterią niż zwykle. Natomiast nie wykluczam, że jedna, dwie lub trzy rundy eliminacyjne mogą być ograniczone do jednego spotkania - powiedział w programie "Sekcja piłkarska" na Sport.pl Dariusz Mioduski.

- Nie mogę zdradzać za dużo, bo uczestniczę w części rozmów dotyczących kształtu europejskich pucharów, ale na dziś nie ma podjętych decyzji. Pojawią się one 17 czerwca po posiedzeniu komitetu wykonawczego UEFA. Sądzę, że wszyscy zmierzają ku temu, by w sierpniu dokończyć tegoroczne rozgrywki Ligi Mistrzów, a w drugiej połowie miesiąca zacząć kwalifikacje do nowego sezonu. Eliminacje i końcówka sezonu europucharów mogą najść na siebie, ale dziwiłbym się gdyby eliminacje wystartowały przed drugą połową sierpnia - dodał.

- Jeżeli zagramy w finale Pucharu Polski, to piłkarzy czeka tydzień odpoczynku, lekkiej regeneracji i wrócimy do treningów. Piłkarze nie będą mieli wielkich wakacji - wszyscy pozostaną w treningu.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (7)

+dodaj komentarz
Czwarty Pasek Na Dresie - 09.06.2020 / 14:39, *.vectranet.pl

Czyli zamiast w eliminacjach w sierpniu, zagramy oraz w Finale Ligi MIstrzow!
Ma to sens!

odpowiedz
Marianek - 08.06.2020 / 22:07, *.centertel.pl

To we wrześniu będziemy jeszcze w pucharach.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 08.06.2020 / 21:13, *.inetia.pl

Świetne info, bo wyklucza możliwość wpuszczenia Bereszyńskiego na boisko w rewanżu.

odpowiedz
P. - 08.06.2020 / 21:43, *.orange.pl

@Mateusz z Gór: Konrad Pasniewski ma jednak wiecej oleju w glowie niz Marta Ostrowska :)

odpowiedz
Jan Bąk - 08.06.2020 / 23:25, *.207.71

@Mateusz z Gór:

dosypałeś przyotro… nie przypominaj tej kompromitacji

odpowiedz
Olaf - 08.06.2020 / 23:59, *.vectranet.pl

@Jan Bąk: trzeba mówić prawdę bo kolejna głupia się znajdzie.... ciekawe gdzie by Legia teraz była jakby nie ten kretyński błąd?? Pewnie w podobnym miejscu ... a może wtedy byśmy grali w LM i dziesiatki milionów zł spowodowałyby że Miodek nie rozstałby się z Leśnym ... kto to wie...

odpowiedz
S - 09.06.2020 / 04:38, *.chello.pl

@Mateusz z Gór: dobre! Ja się uśmiałem ????

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.