Piotr Pyrdoł - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Debiut Pyrdoła w Legii

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

W meczu z Arką Gdynią po raz pierwszy w barwach Legii wystąpił Piotr Pyrdoł. Pomocnik pojawił się na murawie w 76. minucie, zmieniając Marko Vesovicia. Przez kwadrans pobytu na boisku 21-latek nie wyróżnił się niczym szczególnym. Pod koniec spotkania dostał podanie w polu karnym, ale jego strzał był niecelny.

Pyrdoł trafił do Legii w styczniu z ŁKS-u Łódź.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (18)

+dodaj komentarz
AAA - 14.06.2020 / 12:05, *.chello.pl

Słabiutki

odpowiedz
Lol - 12.06.2020 / 00:58, *.tpnet.pl

Grał na prawej obronie?

odpowiedz
News⚽️Legia - 11.06.2020 / 18:24, *.amazonaws.com

Sagana piłkarz ,promocja na siłe..nie udana,a Włodarczyk i inni wychowankowie muszâ czekać?

odpowiedz
Matt - 11.06.2020 / 16:16, *.tpnet.pl

Sami spece, po kilkunastu minutach debiutu już wiedzą co, jak i gdzie go wypożyczyć.

odpowiedz
Olaf - 11.06.2020 / 15:39, *.vectranet.pl

beznadziejny debiut. Naprawdę rzadko się zdarza, żeby wszystkie kluczowe zagrania były tak słąbe/niecelne/nietrafione/nie w tempo.

Życzymy... sam nie wiem czego, bo tu wszystkiego brakowało... po prostu lepszej gry.

odpowiedz
bum - 11.06.2020 / 13:25, *.virginm.net

Rywal cienki, mecz już wygrany, zero publiki a młody zagubiony i wystraszony. Źle to wróży słabiutko wyglądał. Życzę mu powodzenia i oby to była tęga trema tylko i żeby okazał się trafionym strzałem a nie Masłowskim

odpowiedz
Jasio - 11.06.2020 / 10:38, *.chello.pl

Pierwszy na liście po sezonie . Szkoda czasu i nerwów samego jegomościa ;)

odpowiedz
1410 - 11.06.2020 / 09:54, *.vectranet.pl

No właśnie, a co z Praszelikiem?

odpowiedz
m4pierwszy - 11.06.2020 / 08:36, *.icpnet.pl

debiut elektryczny ale nie ma co się przejmować tylko trenować psychikę bo presja może być tylko większa

odpowiedz
WarszawskaOchota - 11.06.2020 / 08:03, *.orange.pl

Myślę, że najlepszym rozwiązaniem będzie wypożyczenie tego młodego piłkarza żey się ogrywał.
Wczorajszy debiut, mówiąc delikatnie nie wypalił.
Ale trzymam kciuki żeby było lepiej, powodzenia !

odpowiedz
Robert - 11.06.2020 / 14:26, *.inetia.pl

Tak, dokładnie.

odpowiedz
Rondel - 11.06.2020 / 07:58, *.plus.pl

Póki co to jednak chyba niech się ogrywa w jakimś słabszym klubie no miękkie nogi na tak dysponowanym rywalu nie wróżą niczego dobrego w przyszłości.

odpowiedz
Kac - 11.06.2020 / 07:20, *.stansat.pl

A co z Praszelikiem? Spisany na strarty na ze względu na konczacy sie kontrakt?

odpowiedz
znajca - 11.06.2020 / 04:33, *.plus.pl

Proponuję kubek melisy przed meczem. Strach pomyśleć, jak wypadłby przed kompletem kibiców na trybunach. Głowa do góry, młody! Nie spinaj się tak bardzo i trenuj, trenuj, trenuj....

odpowiedz
Mirek - 11.06.2020 / 03:50, *.orange.pl

Przez chwilę myślałem że to syn Lewczuka wchodzi na boisko :)

odpowiedz
Siedlce - 10.06.2020 / 23:48, *.centertel.pl

I dziękujemy. Nogi miękkie jak u juniora
...

odpowiedz
ja - 10.06.2020 / 23:39, *.elartnet.pl

Trema go zjadła, wyrobi się, będzie git

odpowiedz
Wolfik - 10.06.2020 / 23:37, *.mm.pl

Najważniejsze, że kolejny młody Polak debiutuje w Legii. Pierwsze koty za płoty, widać było tremę. Kolejne mecze będą lepsze, powodzenia Piotrek!

odpowiedz