Radosław Majecki - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Majecki odejdzie przed końcem sezonu?

Wiśnia, źródło: Sportowe Fakty

Radosław Majecki może jeszcze przed końcem sezonu wyjechać do AS Monaco - informują WP Sportowe Fakty. Bramkarz zimą podpisał kontrakt z francuskim zespołem, który wypożyczył go od razu z powrotem do Legii. Zgodnie z zapisem w umowie, okres wypożyczenia kończy się jednak 1 lipca, a Francuzi nie chcą zgodzić się na jego przedłużenie.

Rozgrywki we Francji zostały już zakończone, co pozwoliło przypuszczać, że w związku z wyjątkowymi okolicznościami, władze Monaco pozwolą Majeckiemu dokończyć sezon w Ekstraklasie. W tym tygodniu przedstawiciele klubu mieli jednak przysłać na Łazienkowską pismo z odmową przedłużenia wypożyczenia ich zawodnika. Niedawno Francuzi pożegnali się z dotychczas rezerwowym Danijelem Subasiciem, jednoznacznie robiąc miejsce dla Majeckiego, którego chcieliby mieć u siebie możliwie jak najszybciej. Pierwszy trening AS Monaco rozpocznie się już 22 czerwca.

W przypadku odejścia Majeckiego miejsce między słupkami zająłby Radosław Cierzniak, a rezerwowym golkiperem zostałby Wojciech Muzyk.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (26)

+dodaj komentarz
PLK - 14.06.2020 / 00:37, *.cyfrowypolsat.pl

Wolałbym żeby jednak został do końca sezonu!!! Obawiam się trochę o Cierzniaka!!! Młody raczej nie dostanie jedynki w takim momencie sezonu!!!

odpowiedz
Miki - 13.06.2020 / 22:36, *.t-mobile.pl

Łapie tylko co leci w niego idź i życzę powodzenia

odpowiedz
SF - 13.06.2020 / 11:55, *.tpnet.pl

Powodzenia i byc moze kiedys do zobaczenia !!

odpowiedz
Gepetto - 13.06.2020 / 08:58, *.chello.pl

Niech idzie i powodzenia zagranicą oraz w kadrze. W obecnej sytuacji już powinien grać przyszły pierwszy bramkarz. Musi się dotrzeć z drużyną, złapać rytm, czucie piłki itd. Do tego sprawdzian psychiczny po fali hejtu od kibiców za jakiś błąd. Mistrz w sumie pewny. Zgrać teraz bramkarza i nie będzie nerwów na euro wakacyjne rozgrywki i na starcie nowego sezonu.

odpowiedz
Kr - 12.06.2020 / 18:47, *.plus.pl

Niech Jedzie juz Dzis Szerokiej Drogi

odpowiedz
... - 12.06.2020 / 20:25, *.master.pl

@Kr: niech sp..a !!

odpowiedz
imp - 12.06.2020 / 12:51, *.centertel.pl

Spokojnie jak dobrze pójdzie to jeszcze zdąży świętować mistrzostwo w czerwcu. 13 punktów zapasu musi być po 33 kolejce.

odpowiedz
Marcin 79 - 12.06.2020 / 06:28, *.t-mobile.pl

Może udałoby się wyciągnąć Stipice z Pogoni.

odpowiedz
Legia - 12.06.2020 / 00:49, *.chello.pl

Ja się cieszę. Niech ogrywają Muzyka. Miszty nie ma. Jest Kochalski. Jeśli drużyna staje się samograjem a widać ze Legia zaczyna rządzić i się rozpychać to można bardziej zaryzykować młodymi. Zwłaszcza ze Dowhan wie co robi. arka oddała 2 celne strzały. łach tez nie bombardował nas. Bramkarz to najmniejszy problem.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 12.06.2020 / 07:05, *.inetia.pl

@Legia:

To, że rywale nie oddają strzałów to zasługa w równym stopniu bramkarza, jak i obrońców.
Dlatego tego typu wnioskowanie jest bez sensu.

odpowiedz
Marcos - 12.06.2020 / 10:51, *.com.pl

@Mateusz z Gór: A jaka była zasługa Majęckiego w tym, że Arka nie oddawała strzałów? Według mnie żadna.

odpowiedz
Luk - 12.06.2020 / 17:57, *.214.203

@Marcos: a jak strzelili to gol.Majecki nie ma tego czegoś co miał Boruc, Fabian, Kuciak i Mucha

odpowiedz
Luki - 12.06.2020 / 20:43, *.sky.com

@Luk: odwrotnie kolego,ma wszystko co wyżej wymienieni oprucz ich wad ,tłumacząc na Twoj zasób wiedzy

odpowiedz
Matt - 11.06.2020 / 23:47, *.tpnet.pl

Tak jak już tu zostało napisane, nie będzie lepszego momentu na wprowadzenie nowego bramkarza do drużyny. W takich okolicznościach wpuszczanie Cierzniaka w pierwszej 11 to byłaby głupota. Na nowy sezon nowy może mieć już za sobą pierwsze śliwki robaczywki.

odpowiedz
Wolfik - 11.06.2020 / 23:02, *.mm.pl

A ja uważam, że będzie to osłabienie naszego zespołu. Drużyna nauczyła się grać z Radkiem. Ale cóż, nikt nie przypuszczał że pandemia przedłuży rozgrywki. A bez zgody Monaco nic nie poradzimy, to w końcu ich zawodnik.

odpowiedz
Arek - 11.06.2020 / 23:34, *.tpnet.pl

@Wolfik: też tak uważam. Jednak umowa to umowa i nic tu nie poradzimy. Szkoda też dlatego, że ewentualnego trofeum nie będzie mu dane nawet potrzymać.

odpowiedz
Arek - 12.06.2020 / 20:28, *.master.pl

@Wolfik: bramkarz, który puszcza bramke za bramką, nie potrafi wznowić gry to będzie osłabienie ale dla AS Monaco.

odpowiedz
SF - 11.06.2020 / 23:00, *.tpnet.pl

Taka kolej rzeczy i nie ma co zalowac !!

odpowiedz
fanfaja - 11.06.2020 / 21:47, *.39.43

Najwyższy czas bo inaczej nic nie zarobimy.

odpowiedz
Olaf - 11.06.2020 / 20:14, *.vectranet.pl

i dobrze, Cierzniak pociągnie spoko a młodych trzeba wychować... chyba nigdy nie będzie lepszego czasu niż 10 pkt. przewagi...

odpowiedz
Jojn - 11.06.2020 / 21:02, *.vectranet.pl

@Olaf: ma to sens!

odpowiedz
guru43 - 11.06.2020 / 22:29, *.orange.pl

@Olaf: właśnie dziwi mnie to, że są tu jakieś dywagacje i próby zatrzymania Majeckiego. Nie dość, że budżet zostanie odciążony o jego pensję, to jeszcze będzie okazja, by wprowadzić, choćby Muzyka, a przecież w kolejce jest jeszcze Miszta i Kochalski. A dla każdego z nich każda minuta w ekstraklasie jest na wagę złota. W obiegu w razie czego jest też przecież Cierzniak.

odpowiedz
Bie(L)any - 12.06.2020 / 06:49, *.lsas.aero

@Olaf:
Jak na razie to Cierzniak kontuzja :(

odpowiedz
Legionista Rolnik - 11.06.2020 / 20:12, *.233.135

Ja bym tego Majeckiego na wykopki zabrał. Dlugie ręce ma to by zimniory raz dwa zbierał.

odpowiedz
Kibic - 11.06.2020 / 20:36, *.centertel.pl

@Legionista Rolnik: Oj chlopcze zajmij sie zbieraniem tych swoich ziemniakow a nie sportem.A najlepiej jedz do pyrlandii tam sie oblowisz.

odpowiedz
... - 11.06.2020 / 19:56, *.master.pl

To akurat duże wzmocnienie !

odpowiedz